Bell, Korektor antybakteryjny

Bell, Korektor antybakteryjny

Bardzo skutecznie tuszuje niedoskonałości i przebarwienia naskórka
Wzbogacony olejkiem z drzewa herbacianego o właściwościach antyseptycznych i przeciwzapalnych
Szczególnie jest polecany dla problemowej cery, z trądzikiem.
Przygotowany w 3 kolorach, o zróżnicowanym przeznaczeniu:
- jasny niweluje oznaki zmęczenia wokół oczu
- beżowy kamufluje drobne defekty skóry
- zielony wyrównuje przebarwienia pigmentowe

do twarzy
antybakteryjne, kryjące
w sztyfcie

Używałam za młodu

Uwielbiałam ten korektor i zużyłam go mnóstwo opakowań całe lata temu, jak byłam jeszcze młódką i miałam ok. 20 lat. Sprawdzał się znakomicie na ówczesne potrzeby. Ma nieco małą wydajność i tępą konsystencję, z którą ciężko się pracuje, niemniej kolor jest super uniwersalny i poziom radzenia sobie z zakrywaniem niedoskonałości również. Plus dodatkowy za to, że autentycznie wysusza te syfki.
Bardzo wygodna forma sztyftu z zakrętką sprawia, że można go zawsze mieć przy sobie wrzuconego gdzieś do torebki i w ciągu dnia dokonywać poprawek.
Jak za taką cenę (w biedronce nie kosztuje nawet dyszki) można go szarpnąć i wypróbować.

tani - a dobry

korektor kupiony na szybko przy okazji zakupów i okazało się, że zagości w mojej kosmetyczce na dłużej. Mimo jego ciężkiej konsystencji, bardzo ładnie radzi sobie z niedoskonałościami, nakładając go w odwrotny sposób niż wskazuje opakowanie lepiej się aplikuję.

Średniawka

Kupiłam w biegu, w biedronce, więc na cenę narzekać nie mogę. Ogólnie wszystko jest w nim średnie. Nie ma jakiś super zalet, ale nie ma też wad. Aplikator, krycie, trwałość, wydajność, wygoda, wszystko średnie.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

W sam raz na szybkie poprawki

Jest wybawieniem na nikomu niepotrzebne wypryski:) Wystarczy sekunda, żeby szybko ukryć niechcianego gościa i wyjść z domu. Do tego ma świeży zapach,, jest wygodny w użyciu i starcza na długo ;)

Dla niewymagających

Recenzuję wersję zieloną.

Korektor w formie sztyftu jest gęsty i dosyć tępy w aplikacji. Nakłada się nierówno. Pigment jest intensywny, ale jest problem z trwałością. W cieplejsze dni potrafi się zważyć. Dla zatuszowania pojedynczych zmian nadaje się.

Bardzo słaby

Posiadam kolor zielony, do ukrywania zaczerwień
Plusy:
-cena
-wygodny sztyft
I tu plusy się kończą. Minusy:
-nie stapia się z moją cerą-odznacza się i wygląda to bardzo brzydko
-nie zauważyłam, by był antybakteryjny
-wcale nie ukrywa niedoskonałości. Nie radzi sobie nawet z najmniejszymi zaczerwieniami
Nie kupię go nigdy więcej. Skusiła mnie cena i ciekawość, a wyrzuciłam go po tygodniu. Zdecydowanie nie polecam

Wysusza pryszcze

Podbieram ten korektor mojemu partnerowi, kiedy wyskoczy mi jakiś syf na skórze twarzy. Używam go głównie z powodu jego właściwości wysuszających. Niestety dla mnie jego konsystencja jest zbyt tępa przez co dość ciężko rozprowadzić go na skórze. Nie współgra zbyt dobrze z podkładem. Nałożony na podkład mam wrażenie, że się rozwarstwia i odznacza. O wiele lepiej sprawdza się, gdy przykryjemy go podkładem. Jednak wtedy istnieje obawa, że produkt wytrze się podczas nakładania fluidu.

Nie zachwycił mnie. Jednak mimo wszystko jest dość dobrze kryjący. Szkoda, że nie jest to trwały efekt. Trzeba go poprawiać po kilku godzinach, bo całkowicie schodzi on z pryszcza, pozostawiając go widocznego. Nadaje się jedynie na wypryski. Ma zbyt gęstą konsystencję, żeby nakładać go w okolice oczu.

Opakowanie jest dość higieniczne. Nie zauważyłam problemu z wysuwaniem się produktu. Ponadto jest on bardzo wydajny.

Nie przypadł mi do gustu.

Mam zielony korektor antybakteryjny. Tak naprawdę przyciągnęła mnie super cena i ilość produktu.Jednak korektor nie spełnia swojego podstawowego działania.Mianowicie wcale nie zakrywa niedoskonałości,a wręcz nawet je podkreśla!Nie stapia się z moją cerą i nie powoduje działania antybakteryjnego.
PLUSY :
- cena
- wydajny
- fajne wykręcany sztyft
MINUSY
- nie zakrywa niedoskonałości
- nie stapia się z cerą
- nie powoduje działania antybakteryjnego
- jest bardzo widoczny
Podsumowując nie kupię go ponownie i nie wiem co zrobię z resztą produktu.

Porażka

Kompletnie nie tuszuje niedoskonałości a wręcz je podkresla, ma bardzo jasny zielony kolor nie wtapiający się w skórę. Nie polecam ani nie zakupię ponownie.

Nie działa

Mam korektor - antybakteryjny- maskujący wypryski, zaskórniki i inne niedoskonałości. Nie zatykający porów, działający antyseptycznie.
Dwie rzeczy- wcale nie tuszuje zmian. Wręcz podkreśla je na jasno. Nie stapia się z cerą. Nie do końca działa antybakteryjnie- zmiany nie tylko nie cofają się a uwypuklają. Totalnie nietrwały. Niestety, nie dla mnie. Ale tani i raczej wydajny- może komuś pasować.

Wykorzystała: kilka próbek

Super!

Wg mnie najlepszy korektor na rynku. Świetnie kryje, niska cena, idealna konsystencja. Jedyna wada - jest mało wydajny (bardzo szybko zużywam). Od jakiegoś czasu niestety nie można już go dostać w Naturze i kupuję w sieci Biedronka. Mimo wszystko - zdecydowanie polecam!

dobra cena

Nie jest drogi, pachnie jak antybakteryjny żel. Nie kryje jakoś super, lekko podsusza wypryski, ale nie powiększa go (jest obojętny). Kupiłam go w biedronce bo drogerie (oprócz drogerii polskich) mają serię hypoalergic.