Bell, Korektor antybakteryjny

Bell, Korektor antybakteryjny

Bardzo skutecznie tuszuje niedoskonałości i przebarwienia naskórka
Wzbogacony olejkiem z drzewa herbacianego o właściwościach antyseptycznych i przeciwzapalnych
Szczególnie jest polecany dla problemowej cery, z trądzikiem.
Przygotowany w 3 kolorach, o zróżnicowanym przeznaczeniu:
- jasny niweluje oznaki zmęczenia wokół oczu
- beżowy kamufluje drobne defekty skóry
- zielony wyrównuje przebarwienia pigmentowe

do twarzy
antybakteryjne, kryjące
w sztyfcie

Ulubiony od lat

Jest to mój ulubiony korektor od zadań specjalnych w ciągu dnia. Jego wąskie i poręczne opakowanie idealnie sprawdza się do trzymania go w torebce czy kosmetyczce. Używam go zawsze, gdy potrzebuję poprawić makijaż lub zakryć "nieprzyjaciela". który pojawił się na mojej twarzy. I ten korektor spisuje się idealnie. Często też używam go na przebarwienia/zaczerwienienia przy codziennym makijażu podczas wyjazdu i tutaj również bardzo dobrze się sprawdza.
Ma przyjemną, nietłustą konsystencję, która bardzo dobrze się rozsmarowuje i kryje wszystko na mojej twarzy. Idealnie współgra z wieloma moimi podkładami czy pudrami, nie zbiera się, nie waży, nie znika. Utrzymuje się przez wiele godzin. Kolor A1 idealnie pasuje do mojej jasnej karnacji.
Super stosunek jakości do ceny.

Dobry na drobne poprawki

Używam tego korektora tylko na bardzo małych obszarach, bo zdaje się trochę podkreślać suche skórki. Wystarczająco kryje drobne zaczerwienienia, skutecznie wysusza małe niedoskonałości i przyśpiesza ich gojenie, co jest niewątpliwą zaletą. Jest tani, wydajny i szeroko dostępny.

Dobry na drobne poprawki

Zawiódł mnie

Nie spodziewałam się cudów po tanim korektorze, ale nie myślałam, że to tak słaby produkt. Bardzo niewydajny, nie przyjemnie się go aplikuje, nie kryje w praktycznie żadnym stopniu, ma bardzo niemiłą formułę.

Opcja zielona

Mam mieszane uczucia. Dałam 4 gwiazdki, ponieważ jednak nie rzuciłam korektorem o ścianę, a wykorzystałam go do samego końca i właśnie planuję kolejny zakup.
Faktycznie ma coś w składzie, co powoduje szybsze gojenie krostek. Dla mnie fajna opcja, wiedzieć że przez dzień coś nie tylko poprawia wygląd ale i kondycję mojej skóry.
Jest trochę tępy, zanim nauczyłam się aplikować go tak, aby nie schodził z twarzy w momencie nakładania podkładu (to wcale nie takie oczywiste xd) trochę się na siebie pozłościliśmy. Ostatecznie nie było tak źle.

Nie do końca...

Niezbyt lubię ten korektor. W ogóle nie maskuje. Jedyne co robi to lekko zakrywa zaczerwienienia, nie mówiąc już o wypryskach. Krótko utrzymuje się na twarzy, a po nałożeniu kremu BB/podkładu całkowicie znika. Bardzo podkreśla suche skórki i wygląda to nieestetycznie. Zaletą jest, że nieznacznie poprawia stan skóry, można powiedzieć, że leczy niedoskonałości.

Stary przyjaciel

Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, jak długo już go stosuję - będzie z 6 lat. Jest ze mną w pracy, na studiach, w torebce. Co prawda nie maskuje idealnie wyprysku czy śladu po nim i nieraz podkreśla suche skórki, ale ja traktuje to wszystko jako dodatek, bo bardzo ładnie osusza wyprysk i zalecza go.

Słaby

Nie polubiliśmy się. Prawie przy każdym użyciu po prostu się łamał. Nie do końca zakrywał niedoskonałości, a po chwili i tak go już nie było. Zdecydowanie nie polecam.

Jest ok

Korektor jest dość jasny, dość dobrze zakrywa cienie pod oczami, jednak nie radzi sobie z większymi obszarami. Trochę podkreśla suche skórki. Jest w porządku.

SPISUJE SIE NA MEDAL

Posiadam, używam od dluzszego czasu. Pozwala mi zatuszować mankamenty na mojej buzi, ładnie sie utrzymuje, dobrze aplikuje. Bardzo wygodny i estetyczny,polecam

Używałam za młodu

Uwielbiałam ten korektor i zużyłam go mnóstwo opakowań całe lata temu, jak byłam jeszcze młódką i miałam ok. 20 lat. Sprawdzał się znakomicie na ówczesne potrzeby. Ma nieco małą wydajność i tępą konsystencję, z którą ciężko się pracuje, niemniej kolor jest super uniwersalny i poziom radzenia sobie z zakrywaniem niedoskonałości również. Plus dodatkowy za to, że autentycznie wysusza te syfki.
Bardzo wygodna forma sztyftu z zakrętką sprawia, że można go zawsze mieć przy sobie wrzuconego gdzieś do torebki i w ciągu dnia dokonywać poprawek.
Jak za taką cenę (w biedronce nie kosztuje nawet dyszki) można go szarpnąć i wypróbować.

tani - a dobry

korektor kupiony na szybko przy okazji zakupów i okazało się, że zagości w mojej kosmetyczce na dłużej. Mimo jego ciężkiej konsystencji, bardzo ładnie radzi sobie z niedoskonałościami, nakładając go w odwrotny sposób niż wskazuje opakowanie lepiej się aplikuję.