Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bell, Korektor antybakteryjny

Bell, Korektor antybakteryjny

Bardzo skutecznie tuszuje niedoskonałości i przebarwienia naskórka
Wzbogacony olejkiem z drzewa herbacianego o właściwościach antyseptycznych i przeciwzapalnych
Szczególnie jest polecany dla problemowej cery, z trądzikiem.
Przygotowany w 3 kolorach, o zróżnicowanym przeznaczeniu:
- jasny niweluje oznaki zmęczenia wokół oczu
- beżowy kamufluje drobne defekty skóry
- zielony wyrównuje przebarwienia pigmentowe

do twarzy
antybakteryjne, kryjące
w sztyfcie

Zawiódł mnie

Nie spodziewałam się cudów po tanim korektorze, ale nie myślałam, że to tak słaby produkt. Bardzo niewydajny, nie przyjemnie się go aplikuje, nie kryje w praktycznie żadnym stopniu, ma bardzo niemiłą formułę.

Opcja zielona

Mam mieszane uczucia. Dałam 4 gwiazdki, ponieważ jednak nie rzuciłam korektorem o ścianę, a wykorzystałam go do samego końca i właśnie planuję kolejny zakup.
Faktycznie ma coś w składzie, co powoduje szybsze gojenie krostek. Dla mnie fajna opcja, wiedzieć że przez dzień coś nie tylko poprawia wygląd ale i kondycję mojej skóry.
Jest trochę tępy, zanim nauczyłam się aplikować go tak, aby nie schodził z twarzy w momencie nakładania podkładu (to wcale nie takie oczywiste xd) trochę się na siebie pozłościliśmy. Ostatecznie nie było tak źle.

Nie do końca...

Niezbyt lubię ten korektor. W ogóle nie maskuje. Jedyne co robi to lekko zakrywa zaczerwienienia, nie mówiąc już o wypryskach. Krótko utrzymuje się na twarzy, a po nałożeniu kremu BB/podkładu całkowicie znika. Bardzo podkreśla suche skórki i wygląda to nieestetycznie. Zaletą jest, że nieznacznie poprawia stan skóry, można powiedzieć, że leczy niedoskonałości.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Stary przyjaciel

Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, jak długo już go stosuję - będzie z 6 lat. Jest ze mną w pracy, na studiach, w torebce. Co prawda nie maskuje idealnie wyprysku czy śladu po nim i nieraz podkreśla suche skórki, ale ja traktuje to wszystko jako dodatek, bo bardzo ładnie osusza wyprysk i zalecza go.

Słaby

Nie polubiliśmy się. Prawie przy każdym użyciu po prostu się łamał. Nie do końca zakrywał niedoskonałości, a po chwili i tak go już nie było. Zdecydowanie nie polecam.

Jest ok

Korektor jest dość jasny, dość dobrze zakrywa cienie pod oczami, jednak nie radzi sobie z większymi obszarami. Trochę podkreśla suche skórki. Jest w porządku.

SPISUJE SIE NA MEDAL

Posiadam, używam od dluzszego czasu. Pozwala mi zatuszować mankamenty na mojej buzi, ładnie sie utrzymuje, dobrze aplikuje. Bardzo wygodny i estetyczny,polecam

Używałam za młodu

Uwielbiałam ten korektor i zużyłam go mnóstwo opakowań całe lata temu, jak byłam jeszcze młódką i miałam ok. 20 lat. Sprawdzał się znakomicie na ówczesne potrzeby. Ma nieco małą wydajność i tępą konsystencję, z którą ciężko się pracuje, niemniej kolor jest super uniwersalny i poziom radzenia sobie z zakrywaniem niedoskonałości również. Plus dodatkowy za to, że autentycznie wysusza te syfki.
Bardzo wygodna forma sztyftu z zakrętką sprawia, że można go zawsze mieć przy sobie wrzuconego gdzieś do torebki i w ciągu dnia dokonywać poprawek.
Jak za taką cenę (w biedronce nie kosztuje nawet dyszki) można go szarpnąć i wypróbować.

tani - a dobry

korektor kupiony na szybko przy okazji zakupów i okazało się, że zagości w mojej kosmetyczce na dłużej. Mimo jego ciężkiej konsystencji, bardzo ładnie radzi sobie z niedoskonałościami, nakładając go w odwrotny sposób niż wskazuje opakowanie lepiej się aplikuję.

Średniawka

Kupiłam w biegu, w biedronce, więc na cenę narzekać nie mogę. Ogólnie wszystko jest w nim średnie. Nie ma jakiś super zalet, ale nie ma też wad. Aplikator, krycie, trwałość, wydajność, wygoda, wszystko średnie.

W sam raz na szybkie poprawki

Jest wybawieniem na nikomu niepotrzebne wypryski:) Wystarczy sekunda, żeby szybko ukryć niechcianego gościa i wyjść z domu. Do tego ma świeży zapach,, jest wygodny w użyciu i starcza na długo ;)

Dla niewymagających

Recenzuję wersję zieloną.

Korektor w formie sztyftu jest gęsty i dosyć tępy w aplikacji. Nakłada się nierówno. Pigment jest intensywny, ale jest problem z trwałością. W cieplejsze dni potrafi się zważyć. Dla zatuszowania pojedynczych zmian nadaje się.