Bell, Korektor antybakteryjny

Bell, Korektor antybakteryjny

Bardzo skutecznie tuszuje niedoskonałości i przebarwienia naskórka
Wzbogacony olejkiem z drzewa herbacianego o właściwościach antyseptycznych i przeciwzapalnych
Szczególnie jest polecany dla problemowej cery, z trądzikiem.
Przygotowany w 3 kolorach, o zróżnicowanym przeznaczeniu:
- jasny niweluje oznaki zmęczenia wokół oczu
- beżowy kamufluje drobne defekty skóry
- zielony wyrównuje przebarwienia pigmentowe

do twarzy
antybakteryjne, kryjące
w sztyfcie

Tylko na małe niedoskonałości

Produkt ten zakupiłam w jednym z supermarketów w moim mieście. Od lat szukam idealnego korektora, ale niestety nie był nim również on. Skuszona estetycznym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy. Już przy pierwszym użyciu nieprzyjemne skutki wyszły na jaw. Korektora nie da się wklepać w skórę. Wyraźnie się odcina. Jest zbyt twardy. Więcej informacji poniżej

klapa

Niestety ale produkt ten kompletnie mi się nie sprawdził. Aplikacja w postaci wykręcanego produktu jest niewygodna i na produkcie zbiera się dużo bakterii. Poza tym jak wysuniemy go za mocno to się łamie. Konsystencja jest kremowa ale dosc szybko sysechl i obciaza skore. Wyglada nieładnie pod okiem a punktowych wypryskow nie zakrywa dobrze. nie wroce do niego

mam !

Produkt jest dla mnie świetny, idealnie zakrywa wszystkie niechciane niespodzianki na twarzy i trzyma się długo, gdyż niektóre korektory potrafiły podkreślić owe niespodzianki a ten, ... tak ten jest super jak za tę cenę i jest super łatwo dostępny gdyż znajduje się w każdej biedronce. Mogę więc śmiało powiedzieć, że niektóre kosmetyki w biedronce są na wielki plus.

idealny !!

koretor przy dluzszym sosowaniu wysusza niedoskonałośći , idealnie kryje , zapach dosc specyficzny medyczny zapach lecz nie przeszkadza
idealnie sie sprawdza jako baza pod cienie

Ulubiony od lat

Jest to mój ulubiony korektor od zadań specjalnych w ciągu dnia. Jego wąskie i poręczne opakowanie idealnie sprawdza się do trzymania go w torebce czy kosmetyczce. Używam go zawsze, gdy potrzebuję poprawić makijaż lub zakryć "nieprzyjaciela". który pojawił się na mojej twarzy. I ten korektor spisuje się idealnie. Często też używam go na przebarwienia/zaczerwienienia przy codziennym makijażu podczas wyjazdu i tutaj również bardzo dobrze się sprawdza.
Ma przyjemną, nietłustą konsystencję, która bardzo dobrze się rozsmarowuje i kryje wszystko na mojej twarzy. Idealnie współgra z wieloma moimi podkładami czy pudrami, nie zbiera się, nie waży, nie znika. Utrzymuje się przez wiele godzin. Kolor A1 idealnie pasuje do mojej jasnej karnacji.
Super stosunek jakości do ceny.

Dobry na drobne poprawki

Używam tego korektora tylko na bardzo małych obszarach, bo zdaje się trochę podkreślać suche skórki. Wystarczająco kryje drobne zaczerwienienia, skutecznie wysusza małe niedoskonałości i przyśpiesza ich gojenie, co jest niewątpliwą zaletą. Jest tani, wydajny i szeroko dostępny.

Dobry na drobne poprawki

Zawiódł mnie

Nie spodziewałam się cudów po tanim korektorze, ale nie myślałam, że to tak słaby produkt. Bardzo niewydajny, nie przyjemnie się go aplikuje, nie kryje w praktycznie żadnym stopniu, ma bardzo niemiłą formułę.

Opcja zielona

Mam mieszane uczucia. Dałam 4 gwiazdki, ponieważ jednak nie rzuciłam korektorem o ścianę, a wykorzystałam go do samego końca i właśnie planuję kolejny zakup.
Faktycznie ma coś w składzie, co powoduje szybsze gojenie krostek. Dla mnie fajna opcja, wiedzieć że przez dzień coś nie tylko poprawia wygląd ale i kondycję mojej skóry.
Jest trochę tępy, zanim nauczyłam się aplikować go tak, aby nie schodził z twarzy w momencie nakładania podkładu (to wcale nie takie oczywiste xd) trochę się na siebie pozłościliśmy. Ostatecznie nie było tak źle.

Nie do końca...

Niezbyt lubię ten korektor. W ogóle nie maskuje. Jedyne co robi to lekko zakrywa zaczerwienienia, nie mówiąc już o wypryskach. Krótko utrzymuje się na twarzy, a po nałożeniu kremu BB/podkładu całkowicie znika. Bardzo podkreśla suche skórki i wygląda to nieestetycznie. Zaletą jest, że nieznacznie poprawia stan skóry, można powiedzieć, że leczy niedoskonałości.

Stary przyjaciel

Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, jak długo już go stosuję - będzie z 6 lat. Jest ze mną w pracy, na studiach, w torebce. Co prawda nie maskuje idealnie wyprysku czy śladu po nim i nieraz podkreśla suche skórki, ale ja traktuje to wszystko jako dodatek, bo bardzo ładnie osusza wyprysk i zalecza go.

Słaby

Nie polubiliśmy się. Prawie przy każdym użyciu po prostu się łamał. Nie do końca zakrywał niedoskonałości, a po chwili i tak go już nie było. Zdecydowanie nie polecam.