On Duty Confidence, dezodorant antyperspiracyjny w kremie

On Duty Confidence, dezodorant antyperspiracyjny w kremie

Dezodorant w kremie, nie barwiony, o delikatnym zapachu. Nakłada się go bezpośrednio z tubki na skórę. Moim zdaniem to złagodzona forma normalnego On Duty. Troszkę mniej skuteczna (po wersji tradycyjnej mam pustynię pod pachami i wysypkę), ale za to łagodniejsza. No i bardzo cenię sobie ten subtelny zapach, ale to kwestia gustu.

nieskuteczny

Miałam ten produkt kilka lat temu, jeszcze w liceum. Była to wersja fioletowa (zaznaczam to, bo chyba występowała jeszcza zielona). Byłam rozczarowana. Dezodorant prawie w ogóle nie pachniał (tylko bardzo delikatnie, chociaż właściwie, to zapach i tak mi się nie podobał) i nie chronił przed potem ani odrobinę. Kiepsko maskował przykry zapach potu (prawie wcale z racji braku działania antyperspiracyjnego i nikłego zapachu). Pozostawiał zaraz po nałożeniu uczucie wilgotnej skóry i dość długo się wchłaniał. Jedyne, co można poczytać na plus to fakt, że produkt chyba nie brudził ubrań z tego, co pamiętam, ale i tak nie byłam z niego zadowolona. Już bym go nie kupiła, choć i tak go chyba wycofali. Nie zużyłam tego produktu do końca. Po zużyciu około 1/3 opakowania resztę wyrzuciłam, bo i tak nie było sensu go używać.

Używam tego produktu od: kilka tygodni parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3 pierwszego (resztę wyrzuciłam do kosza)

niezły

Jak na dezodorant z Avonu, to całkiem niezły! Może nie chroni dobrze przed poceniem się, ale nieprzyjemnych zapachów bać się nie trzeba. Minimalnie brudzi ubrania.

Bdb.

Miałam wersję fioletową.

Moim zdaniem to całkiem dobry antyperspirant. Praktycznie ma same plusy (dobrze chroni, nie brudzi ubrań, nie pachnie zbyt natarczywie, nie podrażnia pach), ale długo się wchłania i raczej nie nadaje się na lato. A szkoda :(

Kolejny dobry produkt, który Avon wycofał.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

jesienno-zimowy

chroni przed poceniem, nie rewelacyjnie, ale jednak (w porze wiosenno-zimowej sprawdza się w miarę dobrze, na lato jest z pewnością niewystarczający), nie pozostawia białych śladów na ubraniach, należy mu poświęcić trochę więcej czasu niż antyperspirantom w 'tradycyjnej' formie, jest wydajny, ale należy go stawiać do góry nogami, inaczej wycieka
Warto spróbować

można spróbować

Kupiłam gop chyba po 2 letniej przerwie bo był kuszaco tani za 5 zł w ofercie netto.Tym razem wersję zieloną.No iiii tak:
*bardzo ładny zielony ciepły zapach-wcale nie chemiczny
*w miarę skuteczny-troche trudno mi ocenić bo jest zima ale nie zauważyłam żebym się wogóle pociła czy nieładnie pachniała-czyli jest skuteczny
*nie wysusza skóry
a minusy za:
-fatalny sposób aplikacjii-krem zbiera się pod spód i trzeba go całkiem zebrać na pache bo ucieka.I dlatego zawsze się go ładuje niepotrzebnie dużo
-wogóle nie schnie-mimo latania po domu w staniku.Lepiej od razu ząłozyć ciuchy i sie nie przejmować
Ale z czystym sumieniem polecam spróbować :)

okropieństwo !!!

Wiele razy sie juz zawiodłam na antyperspirantach ale ten to już chyba pobił rekordy:(Jest fatalny...nie widze zadnych efektów po jego zastosowaniu i jeszcze schnie w opakowaniu.Poprostu nawet szkoda tych marnych 10 zł!!!Nie polecam!!!Nie wiem ja mam zielony,moze ten fioletowy jest lepszy-bo nie wiem skąd taka róznica w ocenie produktu??hmmm...

Bardzo dobry

Lubię dezodoranty w kremie, ten jest moim zdaniem naprawdę świetny - bardzo delikatny, można nakładać nawet na świeżo wydepilowane pachy, nie podrażnia ani nie szczypie a zapewnia doskonałą ochronę nawet w największe upały (skóra pozostaje sucha przez cały czas). Podoba mi się fakt, iż jest bezzapachowy i nie kłóci się przez to z perfumami. Forma aplikacji taka sama jak w innych tego typu dezodorantach :) Faktycznie wchłania się przez chwilę, ale za to potem nie brudzi ubrań tak bardzo jak choćby sztyfty. Bardzo dobry produkt, spełnia obietnice, kupię go ponownie.

ok

Dalikatniejsza wersja on duty- w kremie, bezzapachowa. Szybciej się wchłania i nie robi takich plam jak zwykłe on duty. Mnie bardziej odpowiada ten krem niz kulka. Posiadam fioletową wersję ( teraz pojawiła się wersja cytusowa i na pewno się skuszę ). Dobry produkt za małą kase:)

polecam

Całkiem dobry. Dobrze chroni, chciaż ciężko ocenić jego pełną skuteczność, ponieważ od czasu do czasu stosuję antidral..Ale nie pachnie a to plus, aplikacja tez mi nie przeszkadza.Nie robi sladów albo jesli juz to minimalne.Stosowałam ten fioletowy, oceniam go pozytywnie.Nie wykluczam ponownego zakupu:)

Mój faworyt

Osobiście uważam ,że jest całkiem skuteczny,przynajmniej jesienią i zimą.Wystarcza mi na cały dzień,nie brudzi ubrań,szybko się wchłania,idealny po depilacji woskiem.Ma przyjemny zapach,który nie kłóci się z wodami toaletowymi.Cena po promocji bardzo atrakcyjna.
Prawdopodobnie nie sprawdzi się u osób cierpiących na nadmierną potliwość,ale to można wyleczyć Etaxilem.

nieskuteczny

Mam ten dezodorant juz prawie rok i nie moge powiedzieć, żebym była z niego zadowolona, ponieważ jest nieskuteczny. Dezodorantem to raczej go nazwać nie mozna, kremem tak, dlatego przydatny jest tylko po goleniu pach.

Toc to tragedia!!!

O Jezusie, on WOGÓLE nie chroni przed nadmiernym poceniem, wchlania sie niesamowicie wolno, jest (niestety)wydajny i CHYBA ZARAZ GO WYRZUCE DO KOSZA!!! Zapach jest taki bleee. ZERO plusów, same minusy, jakbym mogla, nie dalabym mu wogóle ZADNEJ gwiazdki!!!
ilość zużytych opakowań: mecze jedno...