Cosmelan 2 (Krem na przebarwienia)

Cosmelan 2 (Krem na przebarwienia)

Cena już od 560,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem podtrzymujący efekt działania zabiegu Cosmelan.
Gwarantuje trwałość terapii rozpoczętej w gabinecie lekarskim i pozwala na skuteczne usunięcie przebarwień. Poza tym posiada właściwości regulujące wydzielanie łoju, zamyka pory, co oznacza że jest szczególnie polecany w terapii skóry tłustej i mieszanej oraz zapobiega powstawaniu hiperpigmentacji. Jednym ze składników jest wysoki filtr przeciwsłoneczny. Chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym, w trakcie trwania terapii wybielającej.

Skład: Aqua, Titanium Dioxide, Octyl Methoxycinnamate, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Paraffinum Liquidum, Kojic Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Phytic Acid, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Ceteareth-12, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum

/bw/

• Methylisothiazolinone,
  • Parfum

Napisanych recenzji: 14

Mój must have

W tej chwili nie wyobrażam sobie życia bez tego kremu. Przetestowałam wiele dostępnych na polskim rynku kremów, sebum i innych preparatów rozjaśniających przebarwienia posłoneczne. Efektów nie było.
Cosmelam2 stosuje jako kontynuację po laserowym usuwaniu przebarwień od ok.2 lat. Zabieram go ze sobą na każdy wyjazd gdzie jest słońce (góry, tropiki). Ponadto w codziennej pielęgnacji stosuję 1-2 razy w tygodniu na noc cienką warstwę (bo Cosmelan podrażnia naczynka). I oczywiście filtr 50+ cały rok.
Nie stosuję sie do zaleceń producenta dot. terminu ważności. Cena jest niestety odstraszająca a ja w ciągu 3 m-cy moge zużyć maksymalnie pół słoiczka. Dlatego używam do wyczerpania, jednak z czasem działanie złuszczające jest słabsze.
Muszę jednak stwierdzić, że na tą chwilę nie ma nic lepszego na moje przebarwienia i chociaż minimalne ślady przebarwień pozostały to bez kompleksów mogę wyjść do ludzi bez makijażu.
Moja mama "zakolegowała się" z Cosmelanem 2 i na brązową plamę na twarzy niewiadomego pochodzenia stosowała go praktyzcnie codziennie. Plama zeszła całkowicie i od roku nie pojawiła się.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[795531].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Od lat walczyłam z przebarwieniami. Też tymi poslonecznymi brązowymi. Ta kuracja, zabieg czy jak to zwą miał uczynić cuda. Dziewczyny nie dajcie się nabrać! Cena jaką wydałam u dermatologa za ten zabieg to 1400 zł i to najgrzej wydane pieniądze!

To, że nie wychodziłam z domu przez 2 tygodnie bo byłam czerwona jak burak, jakby poparzona to OK. Miałam oczywiście maskę w gabinecie + maskę do domu.

Teraz po 8 miesiącach mogę szczerze wyrazić swoją opinię:

- plamy zeszły może w 20% i to tylko te posłoneczne, lekko brązowe,

- NIE ZESZŁY PLAMKI CZERWONE, PO WYPRYSKACH,

-skóra na twarzy jest tetraz BARDZO delikatna,

- najgorszy mój problem jest taki, że po tym zabiegu muszę przez cały rok używać filtra min. 30, gdyż po wyjściu na słońce znów wychodzą brązowe plamki na twarzy ;(( i nie mam tu na myśli opalanie się plackiem w Egipcie, tylko delikatne słońce wiosną

- skóra jest tak delikatna, że jeśli coś wyskoczy mi na twarzy, to przeważnie zostaje mi po wyprysku czerwona plamka, która nie jest już do usunięcia ;(

NIE POLECAM!!

Używam tego produktu od: czas wskazany przez lekarza dermatologa
Ilość zużytych opakowań: cały pełny zabieg Cosmelan

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[787510].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 281

pieniądze wyrzucone w błoto

Dla mnie pieniądze za cały zabieg wraz z kremem to kompletna ich strata. Nigdy więcej! Kupa kasy za taki cudowny efekt, a tu nic! Przebarwienia jakie były takie są a w portfelu mniej o 1500zł.
Miał wygładzić, rozjaśnić a tu nic z tego. Owszem w początkowej fazie i w momencie stosowania go 2 razy dziennie jakis tam efekt moze i byl ale to też pewnie po całym tym peelingu gdzie skóra na nowo sie regenerowała. Kiedy zaprzestanie się go stosować wszystko wraca i wychodzą przebarwienia tam gdzie były.
Krem mocno również wysusza i trzeba jeszcze dodatkowo stosować krem nawilżający.
Absolutnie nie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785802].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Napisanych recenzji: 1

NIE DZIAŁA

Cosmelan - pełny zabieg maska+ krem nie rozjaśnił nawet minimalnie żadnego przebarwienia. Przez m-c bardzo skrupulatnie aplikowałam preparat i niestety efekt zerowy :-(
Producent zapewnia skuteczność w 99 % przypadkach , czyżbym należała do tego 1 % ?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[631905].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 511

droga przez mękę..

Przebarwienia spędzają sen z powiek niejednej z nas..szukamy kremów,masci,złotego środka by sie pozbyc paskudztw..Moje działania w tym kierunku zaczełam od neostraty zielonego żelu i tego granatowego z czego granatowy HQ najbardziej rozbielił plame na czole ale nie pozbyłam jej sie w 100%..melazma jest cięzka do usunięcia..pigmanormem pózniej podobijałam cienie..Ostsatnimi czasy chcąc wybielic sie w 100% sprobowałam cosmelanu kremu 2 i dermamelanu póżniej,oba będa skuteczne napewno ale..to droga przez mękę niestety..jestesmy zaognione,czerwone,twarz az boli,potem sie łuszczysz nieestetycznie..Sama nie wiem,do przeprowadzenia takiej kuracji trzeba byc bezrobotną ba panną bo widok w takim stadium nie jest najpiękniejszy:)mnie nie podeszło stosowanie,mam firmę nie mogę zamknąć sie w domu na mc,dwa ..ale jezeli któras z Was ma czas,chęci to jak najbardziej sprobujcie..samym kremem 2 rozjasni sie duzo plamy,szczęsliwe i nieliczne sie ich pozbęda w 100%,chodz z forum doczytałam ,ze wracają i tak po pewnym czasie:(walka z wiatrakami niestety,ale cos trzeba działac przeciez!!! ..kremy strasznie męczace w uzywaniu..rekonwalescencja to dobre nawilzacze,polecam dermatologice barier repair..z dostepnych srodków na przebarwienia polecam zacząc od granatowego żelu neostraty HQ ,mozolnie ,wymazac całą masc..potem mozna dobic cosmelaneem lub w przypadku cery tłustej dermamelanem..Dla mnie tanszym zamiennikiem jest pigmanorm..wolę juz nim masakrowac lico gdyz jest 3 krotnie tanszy a w sumie tez działa podobnie i drastycznie...czerwien,luszczenie..smarowałam nim tylko plamy..Przy mojej naczynkowej cerze nie zrobiłabym pełnego cosmelanu z maską..wolę juz dłuzszą drogą,tylko na plamy..wciąż szukając..wciąz probując..

Używam tego produktu od: 4 lat walczę
Ilość zużytych opakowań: sporo róznych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[606378].usefull || 0 }}% pomocna.

beznadziejny !

krem (wraz z maską cosmelan) to jak dla mnie totalny niewypał za duże pieniądze. Nie pozbyłam się dzięki niemu, żadnej plamki, nie zrobił zupełnie nic dla mojej cery poza tym, że przyczynił się do tego, ze przez miesiąc wszyscy się mnie pytali czy zasnęłam na solarium. Ponadto tak wysusza skórę, że niestety pojawiły mi się spore zmarszczki pod oczami których sie już raczej się nie pozbędę. Kremu po miesiącu stosowania zostało w słoiczku połowa. Zdecydowanie odradzam zakup!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[605778].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 95

ciekawy

Z przyczyn zupełnie niezrozumiałych, dermatolożka (notabene bardzo znana) wcisneła mi ten krem, zapłaciłam za mały słoiczek 550zł i wciekałam sie potem ze dałam władowac sobie krem na przebarwienia a przeciez wcale ich nie miałam.
Meczyłam sie wtedy z lekkim tradzikiem ale przebarwien nie było.

Zaciekawił mnie skład-bodajze 5 róznych kwasów
Niestety, nie byo wtedy o nim za duzo na necie, miałam problem z recenzjami tego kosmetyku.
Silnie zwezał pory i bardzo szybko goiły sie po nim drobne ranki na buzi po wypryskach.
Mega wydajny.
Chyba go uzywałam poł roku

teraz bym go juz nie kupiła bo cere mam teraz na 5tke a poza tym jest bardzo drogi

Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[561081].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

Do tej pory najskuteczniejszy produkt rozjaśniający przebarwienia !

Jak dla mnie to najskuteczniejszy preparat na przebarwienia, dałabym mu z chęcią pięć gwiazdek, ale z jednego powodu nie modę tego zrobić, o tóż niestety po zaledwie kilku miesiącach stosowania plamy wracają..., lecz jak wiedzą wszystkie plamki, cudownego środka odplamiającego jeszcze nikt nie wymyślił !
Ogólnie działa dobrze, niestety dość mocno podrażnia skórę tak jak piszą wszystkie panie i cała procedura gojenia i łuszczenia się trwa bardzo długo.
Ja stosowałam go łącznie z maską już dwa razy i myślę o trzecim.
Żaden peeling ani laser ani też inny krem nie był w stanie tak wybielić mojej skóry (przynajmniej na kilka miesięcy) jak ten krem...
Nawet jeśli ten krem daje krótkotrwały efekt to i tak nie zamierzam z niego zrezygnować, ponieważ choć przez kilka miesięcy w roku mogę z zachwytem spoglądać w lustro, podobać się sobie i czuć się kobietą.
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[509980].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Produkt reklamowany jako najlepszy na przebarwienia i z tym sie zgodze.Z przebarwieniami na twarzy zmagam sie juz ladnych pare lat , przetestowalam mnostwo kosmetykow i tylko cosmelan zadzialal . Niestety efekty nie sa na dlugo , wiec jesli ktos oczekuje , ze pozbedzie sie plam na stale jest w bledzie .Moim zdaniem nie wynaleziono jeszcze takiego kosmetyku , ktory by calkowicie usunal przebarwienia.Sama kuracja tym kremem jest dosyc uciazliwa .Twarz jest bardzo czerwona ,lekko opuchnieta i po paru dniach zaczyna sie prawdziwa jazda ze zluszczajaca sie skora (mnie czesto schodzi platami ) . Nie jest to zadna reakcja alergiczna , po prostu krem musi dostac sie do glebszych warstw skory i jest to naturalna reakcja skory podczas stosowania tego kremu .Kupuje jeden krem na rok , w ciagu roku przeprowadzam 2-3 kuracji po okolo dwa tygodnie .Przebarwienia na jakis czas znikaja , skora jest ladna i gladka .Krem oprocz dzialania na przebarwienia ma dzialanie podobne do pillingow chemicznych .Drobniutkie zmarszczki sa jakby lekko wygladzone , zmniejszone pory . Mimo uciazliwosci stosowania tego kremu bede go stosowac dalej ,dopuki nie wynajda czegos nowego i skuteczniejszego na te przeklete przebarwienia .Używam tego produktu od:3 lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[411417].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 53

Przereklamowany

Po kuracji HQ skin lightening chciałam tylko dobic plamy które pozostały. Sięgnełam po najcięższe dzieło cosmelan będac przekonaną że plamy zostana dobite do końca. Niestety nadzieja matką głupich - plamy są nadal, mają się dobrze i zamiast jasnieć zaczynają ciemnieć.
Zdecydowanie moje najgorzej wydane 410 złotych

Ilość zużytych opakowań: 1/2 słoiczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[400694].usefull || 0 }}% pomocna.