Tonik oczyszczający przeciw wągrom

Tonik oczyszczający przeciw wągrom

Nowy tonik w fioletowym opakowaniu. Oczyszcza twarz z tłuszczu i brudu, które są przyczyną powstawania wągrów. Zawiera składnik przeciwdziałający ich ponownemu powstawaniu.

w butelce
płyn
>100ml

Wysusza :(

Kosmetyk ma działać przeciw wągrom. Podchodziłam do jego testowania dwa razy, na początku jak go kupiłam bardzo mi się nie podobał i odstał swoje nieużywany na półce. Dopiero po jakimś czasie spróbowałam jeszcze raz i już nasza współpraca wygląda lepiej. Tonik ma bardzo alkoholowy zapach, nie należy do przyjemnych ale bardzo dobrze oczyszcza skórę więc zapach można mu wybaczyć. Jeśli mamy na twarzy jakieś podrażnienia czy ranki to może szczypać ale nie jest to nieznośny ból. Przy codziennym stosowaniu może wysuszać skórę ale ja używam go zamiennie z innymi kosmetykami i wtedy wszystko jest w porządku. Usuwa resztki makijażu, brud i nadmiar sebum, po przetarciu nasączonym nim wacikiem twarz jest naprawdę dobrze oczyszczona i świeża. Mam wrażenie, że trochę zmniejszyła mi się ilość wągrów a pory się zwęziły ale nie wiem na ile to zasługa tego toniku a na ile innych kosmetyków których używam

Bubel kupiony przez pomyłkę

Kupiłam go bez zastanowienia, gdy przeczytałam, że jest on na zaskórniki. Nie sprawdziłam składu,któy jest wręcz okropny, jedne z pierwszych miejsc zajmuje alkohol. Ogółem staram się kupować kosmetyki nietestowane na zwierzętach, ale jak wspomniałam nie jest to zakup przemyślany i bardzo tego żałuję. Śmierdzi okropnie, jest dość wydajny. Muszę przyznać, że usuwa częściowo zaskórniki, jednak moja skóra po użyciu jest podrażniona i totalnie wysuszona. Wylądował w moim koszu. Odradzam.

Duże rozczarowanie

Od lat walczę z wągrami, na razie jestem na przegranej pozycji, a ten tonik na pewno nie pomógł mi w walce. Beznadziejny. Wągry, jak były tak i są. Tonik nie spełnia więc swojej podstawowej funkcji. Do tego wydaje mi się, że stan mojej skóry, przy stosowaniu toniku na całą twarz nieco się pogorszył. Obserwuje częstsze krostki.
Plusy? Po użyciu czuć odświeżenie skóry. Ale efektów nie widać. Nie jest wart zakupu.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Okropny.

*paskudny zapach, czuć alkohol,
*szczypie, gdy na twarzy jest jakaś rana,
*w ogóle nie zapobiega wągrom,
*cena jak za takie coś jest o wiele za wysoka,
*ciężko się otwiera, przez co urwała mi się ta górna klapka.
Wylałam go do zlewu, bo nie wiedziałam co mam z nim zrobić, fatalny.

jak najbardziej na plus

testuję go od niedawna, z polecenia przyjaciółki i przy mojej problematycznej cerze sprawdza się świetnie, czuję że skóra jest bardzo mocno oczyszczona po nim i świetnie usuwa dodatkowo resztki których nie usunął płyn do demakijażu, niestety ma bardzo mocno chemiczny zapach

Wolę zielony

Wypróbowałam oba toniki Clean&Clear (ten i zielony/turkusowy) i wolę ten drugi. Jeśli komus odpowiada tonik z alkoholem, to ten nie jest zły, ale jeśli ktoś liczy na zmniejszenie liczby wągrów, to się rozczaruje.
Nie zaobserwowałam ani działania przeciwtrądzikowego, ani normalizującego (mam bardzo tłustą cerę). Podsumowując: średniak, jak już to lepiej kupić turkusowy tonik z tej serii, choć oba są takie sobie. Wydajność w porządku.

Plusy:
+dostepność
+daje uczucie nieźle oczyszczonej skóry
+wygodne opakowanie

Minusy:
-chemiczny zapach
-nie zapobiega powstawaniu wągrów
-nie ma działania normalizującego

Nie dla mnie

Produkt przyjemny w użytkowaniu, ale nie spełnia obietnicy producenta "czystsza skóra od pierwszego dnia". Miałam 2 lub 3 opakowania, brak zmiany na lepsze

+ uczucie czystej skóry po użyciu
+ przyjemne lekkie pieczenie (znak, że coś się dzieje)

- przesusza używany długoterminowo
- zaskórniki jak były, tak są - bez zmian

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Nie pomaga

Kupiłam ten produkt w Rossmannie, już nie pamiętam za ile. Ale po zużyciu całej buteleczki na mojej twarzy nic się nie zmieniło.. Więc szkoda kupować.
Plusy:
+ odświeża na chwilę
+ opakowanie
+ dostępność
Minusy:
- nie ogranicza powstawania nowych zaskórników
- czasami wysusza
- cena
- wydajność

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nic nie robi

Beznadziejny... nie robi kompletnie nic z wągrami , a producent obiecuje poprawę od 1 dnia użycia tego toniku. Jak nos był w w wągrach tak dalej jest , nie polecam. Dodatkowo nawet nie ogranicza wydzielania sebum......

Ilość zużytych opakowań: całe

na mnie działa ale niestety wysusza

Tonik ogólnie spełnia swoją rolę. Już po pierwszym użyciu wągry były mniej widoczne. Stosowałam go około miesiąca, codziennie wieczorem i naprawdę mi pomógł. Wągry były prawie niewidoczne ALE skóra zrobiła się jak sitko!!!!!!!!! Sucha, napięta. Ciężko było mi powrócić do odpowiedniego stanu nawilżenia. Na nosie miałam całą masę odstających, suchych skórek których w żaden sposób nie mogłam się pozbyć, nawet peelingi nie pomagały. A do tego kilka dni po odstawieniu toniku wągry były takie jak i wcześniej. No sorry ale ja mówię stanowcze NIE!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nic nie robi

Ten tonik nie dość, że ma mocny zapach, że aż oczy mi piekły. W czasie czyszczenia twarzy musiałam mieć mocno zamknięte oczy i usta.

Jak sam producent mówi, jest to tonik przeciw wągrom. Jednak on nic mi nie zrobił z moimi zaskórnikami i niedoskonałościami.

Nie polecam nikomu.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

skóra strasznie sie po nim świeci

Tonik ten ma alkohol w składzie i to chyba sporo, bo dobrze oczyszcza, odkaża, co jest przyjemne, ale potem buzia się tak niemiłosirnie świeci, że u mnie w domu każdy myślał, że nasmarowałam się jakąś oliwką.

Plusy:
- odświeża, oczyszcza i odkaża buzię,
- fajne opakowanie,
- cena.

Minusy:
- buzia się okropnie świeci, prawdopodobnie dlatego, że alkohol mocno wysusza, w efekcie cera produkuje jeszcze więcej sebum.

I to tyle. Pomimo tego, że minus jest tylko jednen, ma on znaczący wpływ na moją decyzję: tego produktu więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe