Eris, Cera naczynkowa, Krem nawilżający z wyciągiem z kasztanowca

Eris, Cera naczynkowa, Krem nawilżający z wyciągiem z kasztanowca

Krem jest przeznaczony dla cery z problemami naczynkowymi i skłonnością do rumienia. Zawiera wyciąg z kasztanowca oraz filtry ochronne. Nawilża i lekko natłuszcza.

Cena: ok. 14-15 zł

bardzo lubię:)

Hmm... albo ja mam jakąś dziwaczną cerę, albo miało miejsce jakieś nieporozumienie odnośnie tego kosmetyku. Dla mnie ten krem nie jest ani zbyt tłusty, ani zbyt ciężki, nie mam problemów z wydostaniem go z pudełka, wrecz przeciwnie :)Konsystencję ma "w sam raz", szybko się wchłania, moja cera jest po nim dość dobrze nawilżona (absolutnie nie tłusta), krem ślicznie pachnie (tu się zgadzam z którąś z poprzedniczek) i ma śliczny jaśniutko różowy kolor, co sprawia, że bardzo przyjemnie się go używa :)Dla mnie jest to zdecydowanie krem na dzień.Jeśli chodzi o walkę z naczynkami to większych efektów nie widać niestety, możliwe, że raczej zapobiega.

Niezły, ale bez rewelacji

Raczej do cery suchej niż tłustej/mieszanej. Raczej na noc niż na dzień (chociaż posiada filtr SPF8). Raczej zapobiega niż leczy. Raczej go już nie kupię.Ilość zużytych opakowań: dwa

zapach- malina ;)

Krem prześlicznie pachnie- zanim się posmaruję zawsze muszę powąchać zawartość słoiczka :)Ogólnie nie mam większych zastrzeżeń, uważam jednak, że na dzień jest on jednak zbyt ciężki ( no chyba,że na dzień w very mroźną zimę ;) ).Na kremie jest informacja,że krem natłuszcza, ale nie sądziłam, że aż tak. Przy cerze suchej pewnie lepiej by się sprawdził, ale nie przy mieszanej. Na twarzy tworzy się po prostu tłusta powłoczka, nawet na suchych partiach twarzy.Twarz jednak jest dobrze nawilżona, miła w dotyku.Dal cer mieszanych polecam na chłodniejsze dni :)

depilacja ciąża

eee tam....

Według mnie to on jest jakiś dziwny-niby nawilżający,a nie można go wydostać z pudełka.Ma dziwną gęstą konsystencję...Co do działania:zauważyłam tylko efekt natłuszczenia skóry,mimo systematycznego stosowania,moje naczynka nic nie zblakły.Doprawdy-są lepsze kremy....