Poudre Parafaite Velours Fini Mat Veloute (puder prasowany)

Poudre Parafaite Velours Fini Mat Veloute (puder prasowany)

Delikatny, nie wysuszający skóry, a jednoczesnie dający efekt gładkiej, jednolitej, matowej cery puder prasowany. Daje naturalne matujące wykończenie makijażu.

Cena: 50zł (10,5g)

Jednak nie

Bardzo delikatny puder, leciutki, daje ładne matowe wykończenie makijażu. Rozwiązanie dla tych, którym znudziły się już zapachowe propozycje Bourjois... ALE ma dwie niewybaczalne wady:- po kilku godzinach żółknie na twarzy :(, nie tak mocno rzucająco się w oczy, ale jednak i zauważalnie (wieczorem tego za bardzo nie widać, ale w dzień- tragedia) brrr nie cierpię tego w pudrach;- puder psuje się gdy nakłada się go na podkład, czy nakremowaną twarz: powstają na nim takie ciemne plamy i jest w tych miejscach twardy jak kamień, nie do użycia- coś jak cienie gdy chcemy nałożyć je na mokro, a te do tego się nie nadają; tyle razy już go z tego próbowałam ratować skrobiąc, w końcu wyskrobię go na amen ;) .Te dwie wady są dla mnie zbyt istotne bym mogła ocenić go wyżej niż dwie gwiazdki.Ilość zużytych opakowań: jestem gdzieś w połowie 1

Nawet niczego sobie

Właśnie go kupiłam i użyłam pierwszy raz. No i muszę powiedzieć że to jest to, czego oczekiwałam. Moja skóra była matowa dłużej niż podczas używania pudru Manhatanu dla cery tłustej. Moja cera jest mieszana ale w strefie T, błyszczy się niemal cały czas. Ale po pudrze Bourjois długo była matowa. Jak na razie jestem bardzo zadowolona :-)