Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Volume Power, Mousse Ultra Strong (Pianka do włosów nadająca objętość)

Volume Power, Mousse Ultra Strong (Pianka do włosów nadająca objętość)

Pianka nadająca objętość - supermocna
Do 100% więcej objętości, 48h efekt push-up lift (zwiększąjacy objętość włosów już od ich nasady). Nie obciąża włosów - łatwa do wyczesania,
Włosy miłe w dotyku, bez sklejania. Formuła Termo-All-Around-Protection ze składnikami nawilżającymi chroni włosy przed wysuszającym działaniem suszarki.

zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne

Jak na piankę, doskonale daje radę!

Od dawna staram się znaleźć dobrą piankę dla swoich włosów i jak na razie ten produkt okazał się najlepszy. Przyjemnie pachnie, co bardzo mnie zaskoczyło. Niestety, jak wszystkie inne pianki strasznie skleja włosy, więc trzeba uważać z nakładaniem - robić to oszczędnie i uważnie. Efektu push-up jako takiego nie zauważyłam, ale może dlatego, że i tak mam dużo gęstych loków. Po wgnieceniu w nie pianki wyglądają troszkę lepiej, łatwiej się kręcą. Co najważniejsze, produkt nie przetłuszcza włosów, za to paskudnie paprze ręce. Cena przeciętna, może być.
Plusy
- ładny zapach
Minusy
- ciężki
- zlepia włosy

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042296].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak!

Byłam przerażona, gdy zobaczyłam recenzje na kwc, ale zupełnie niepotrzebnie. Mi pianka sprawdza się bardzo dobrze. Pianki używam zarówno u nasady włosów, by uzyskać objętość, jak i na całą długość, gdy je kręcę z użyciem ciepła i bez. W obu przypadkach spisuje się dobrze.

+ wydajna
+ ładny zapach
+ nie skleja włosów
+ dodaje objętości (pianka + suszarka)
+ utrwala
+ atrakcyjna cena w promocji
+ nie skleja włosów
+ nie niszczy włosów
+ wygodne opakowanie
+ nie obciąża włosów

Minusów nie znalazłam!

Używam tego produktu od: kilku dobrych miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034835].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia !

Najgorszy produkt do włosów jaki dane mi było użyć

PLUSY:
-zapach

MINUSY:
-nie podnosi włosów
-przetłuszcza włosy
-skleja włosy i sprawia ,że trudno się je rozczesuje

Żałuje każdej złotówki wydanej na ten produkt i napewno już do niego nie wrócę. Robiłam do tego produktu kilka podejść ,ale nigdy w żadnym stopniu nie zadziałał tak jak powinien.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028795].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

Nigdy więcej!

Moje włosy nie są zbyt puszyste same w sobie, więć postanowiłam wypróbować coś, aby to zmienić. Nałożyłam piankę na włosy zgodnie z instrukcją... i co? I tragedia! Na opakowaniu pisze:nie obciąża włosów - łatwa do rezczesania!
Po użyciu moje włosy były okropnie sklejone!!!
Wogóle nie mogłam ich rozczesać, a efekt push-upu minimalny!!!
Zalety:
-Ładnie pachnie
-Dobra cena
Wady:
-Skleja włosy
-Obciąża
-Trudno się rozczesuje

Osobiście mówiąc, nie polecam!

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 0 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000492].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak, tak, tak!

Kupiłam tę piankę już dawno temu i nie zawiodłam sie. Już mała ilość pianki nalożona u nasady włosów + ciepłe powietrze suszarki sprawiają, że zwiększona objętość utrzymuje się co najmniej 2 dni! Myślałam, że jest to zwykły bubel, jednak zaskoczylam się na plus. Lubię opakowanie, które jest wygodne w użyciu. Pianka starcza na bardzo długo i nie niszczy włosów, a nawet chroni je przed szkodliwym działaniem ciepłego powietrza. Jeden z lepszych zakupów.

Plusy:
-wydajna
-chroni wlosy
-efekt utrzymuje sie bardzo długo
-atrakcyjna cena
-dostępność

Minusy:
brak

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998513].usefull || 0 }}% pomocna.

???

Push up?
Też mi push up...
Ta pianka nie działa na moich włosach ani trochę.
No, może trochę, ale tylko na 5 min. Skleja włosy, nie podnosi u nasady. Nie utrwala fryzur, loków. Gdy nakładam ją na włosy, nawijam na papiloty i idę spać, rano loków nie widać. A raczej- nie ma ich wcale. Tak, jakby pianka prostowała włosy, zamiast utrwalić skręt.
Nie polecam.... Kupiłam ją za 10zł i żałuję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935483].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

Pianka nie spełniła moich oczekiwań. Włosy mam półdługie, w zasadzie bez większych problemów, chciałam jedynie efektu większej objętość. Nic - zero. Może na jakąś godzinę, dwie podnosi włosy u ich nasady, ale później oklapną i tak jest za każdym razem. Nawet delikatnie tapirując nie utrzymywała ich długo uniesionych :(
Używałam kiedyś pianki Taft, ale granatowej i byłam zadowolona, dlatego też pomyślałam, ze i ta będzie pomocna, jednak nie... nie spisała się, tak jak tego oczekiwałam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881916].usefull || 0 }}% pomocna.

Spoczko :)

Włosy mam krótkie - długość do ucha, wycieniowane - więc mało ich jest. Dla mnie wystarcza odrobina pianki. Włosy mam przetłuszczające się.

Plusem pianki jest to, że nie wzmaga przetłuszczania włosów. Jest wydajna. Na moje włosy wystarczy jej odrobina - wiadomo jak za dużo wezmę to sklejam sobie włosy. Objętość jest spoko - nie ma hełmu, ale utrzymujące się uniesienie cały dzień. Nie skleja włosów, chyba, że się jej za dużo weźmie.

Używam tego produktu od: Listopada 2013
Ilość zużytych opakowań: w trkacie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881742].usefull || 0 }}% pomocna.

posklejane strączki.

Produkt zastosowany przy okazji akcji marketingowej. Pianka stosowana na włosy półdługie, normalne, bez skłonności do przetłuszczania, wypadania i łamania.

Produkt zastosowany na lekko wilgotne włosy. Wgnieciony. Podsuszanie włosów następowalo od dołu, tak aby podnieść nasadę włosów.

Efekt: Włosy posklejane, wiszące strąki. Bardzo nieprzyjemny zapach. Wizualnie podnosi jedynie bardzo delikatne partie włosów. Skleja się i kruszeje na końcówkach.

Cena jak na produkt 250ml bardzo wysoka. Ciężko się zmywa.

Nie spełnia oczekiwań. Nie podnosi, jedynie skleja. Nie polecam, szczegolnie, że produkt stosowany na włosach całkowicie normalnych.

Zdecydowanie odradzam paniom z włosami przetłuszczającymi się lub grubymi i ciężkimi - nie zadziała zupełnie.

Używam tego produktu od: 01.02.2014
Ilość zużytych opakowań: 1 praktycznie pełne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881733].usefull || 0 }}% pomocna.

jest objętość ale niemiłosiernie skleja

włosy są faktycznie uniesione od nasady, ale za to niemiłosiernie skleja i trzeba włosy rozczeasać szczotką bo grzebień w nich co najwyzej utknie....

zurzywam i czekam aż się skończy

włosy sa po niej niemiłosiernie sztywne i niemiłe w dotyku

dla mnie bubel

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881730].usefull || 0 }}% pomocna.