Prisme Miroir Regard Duo (Podwójne cienie do powiek)

Prisme Miroir Regard Duo (Podwójne cienie do powiek)

Wyjątkowa pudrowa formuła cieni zapewnia długotrwały efekt makijażu, a harmonia dwóch kolorów daje efekt perłowy i opalizujący. Cienie zamknięte są w srebrnej kasetce o futurystycznym kształcie, zaopatrzonej w lusterko. Aplikator posiada dwie końcówki: jedna- standardowa, do nanoszenia cieni na powieki, druga- cieńsza, przydatna do robienia kresek. Dostępne w kilku odcieniach- jak na załączonym obrazku.

Cena: 120 zł /2g

swietne!

naprawde dobry kosmetyk!
szalenie trwaly- bez potrzeb poprawiania makijazu po 4 godzinach. wydajny. pacynka dolaczona do opakowania w zupelnosi wystarczy do zrobienia ciekawego makijazu (jedna koncowka pacynki spiczasta- do kresek).
nie podobaja mi sie polaczenia kolorow- zwykle pasuje mi tylko jeden odcien.
cena w stosunku do jakosci i uzyskanego efektu wcale nie wygorowana.
polecam!

Super

Mam ciebie nr 5 (jeden brzoskwinia, drugi ciemny brąz złamany śliwką, oba pięknie połyskujące i opalizujące). Używam ich głownie w połączeniu- mieszając, kombinując można uzyskać ciekawy i modny zresztą obecnie makijaż, podkreślający ponadto kolor moich niebieskich oczu. mniejszą końcówką aplikatora wychodzą ładne kreski na dole.Trwałość jest zadziwiająca- sprawdzałam kiedyś z zegarkiem- ponad 10 godzin- a makijaż był nienaruszony bez stosowania bazy, aż w końcu musiałam go zmyć.Efektowne, bardzo trwałe, bez zarzutów- jestem z nich bardzo zadowolona