Jet Femme EDT

Jet Femme EDT

Oszałamiająca kompozycja tropikalnych kwiatów i grejpfruta, doprawiona zmysłowymi nutami ambry i drzewa tekowego. Wyrusz w swoją wymarzoną podróż...

Nuty zapachowe:

nuta głowy: guawa, biały pieprz, grejpfrut, arbuz

nuta serca: jaśmin, hibiskus

nuta bazy: irys, ambra, drewno tekowe, piżmo

Raz na jakiś czas

Bardzo przyjemny, przebojowy i zadziorny, może nawet troszkę za bardzo pretensjonalny i roszczeniowy. Polecam lekko zbuntowanym i biurowym anarchistkom:) W miarę niedrogi zapach, ale butelka tragiczna, jak sprzed wojny:) Niemniej jednak perfumami nie da się raczej nikogo znudzić czy zamęczyć, bo są nieinwazyjne, zarówno na dzień, jak i na wieczór. Raz na jakiś czas - polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014747].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawy

Zapach jest bardzo oryginalny i trudny do opisania. Nie każdemu przypadnie do gustu. Nie jest słodki ani mdlący. Wyraźnie czuć nutę arbuza, dzięki czemu jest dość świeży i nadaje się też na lato.

Ilość zużytych opakowań: testy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[837345].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z niewielu

Zacznę od tego, że ten zapach przekonał mnie do siebie nie stroną perfumowaną, a próbką. Stronom perfumowanym nie ufam, zwłaszcza w Avonie, bo można się srodze zawieść. Miałam go dobre kilka lat temu, obstawiam że 3-4 spokojnie. Jednak nadal pozostaje moim ulubieńcem.

Dla jednych będzei ciężki, dla innych - nie. Ja należę do grupy tych drugich. Lubię takie zapachy - intensywne, ale nie przeładowane kwiatkami, czy wanilią. Tutaj pierwsze skrzypce grają nuty drzewne, arbuz i jaśmin. Zapach jest trwały, co zważywszy jego cenę, jest dużą zaletą. Jest również nieprzekombinowany, a po prostu ciekawy.

Jeśli lubisz kwiatkowe słodziaki, albo słodziaki jako takie - daruj sobie zakup, bo się oszukasz.

Mnie ten zapach kojarzy się z wakacyjną, miejską elegancją. Zapach, którego chciałoby się używać do sukienek wiosennych, czy letnich.

Używam tego produktu od: 3-4 lata temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[783734].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

przepiękny zapach

uwielbiam ten zapach :) kupuje ten perfum od kilku lat jak tylko pojawił się w sprzedaży.

niestety teraz nigdzie nie mogę go dostać :(

na allegro są tylko próbki.szkoda.

dziewczyny gdzie kupujecie ten perfumik ?

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość ... było ich dużo :))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[765436].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Jest to najlepszy zapach jaki dotąd używałam. Jest w nim coś innego, różni się od pozostałych zapachów. Można się od niego uzależnić.
Kolejny plus za to, że trzyma się naprawdę długo. Na płaszczyku czy szaliku czuć go przez kilka dobrych dni. Jest wydajny, wystarcza na kilka miesięcy.
Do tego jest tani - na allegro z przesyłką daję za niego 30 PLN, w katalogu cena również nie jest wygórowana.
Niestety zauważyłam że ostatnio nigdzie go nie ma ;( Ani na allegro, ani w katalogu. Czyżby wycofali? Ciężko byłoby mi się z nim rozstać.
W każdym bądź razie polecam każdemu!

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 x 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[762543].usefull || 0 }}% pomocna.

Zimowy zapach : )

Zapach jest piekny, jednak troche ciezki i duszacy, dlatego uzywam go tylko w zime.
Na poczatku nie bylam zadowolona z zakupu, poniewaz krecilo mi sie od niego w glowie, jednak po czasie przekonalam sie do niego. : )
Niestety nie nalezy do trwalych zapachow. Cena jest adekwatna do jakosci.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[706614].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC :)

Avon - Woda toaletowa Jet Femme dla Niej : Oszałamiająca kompozycja kwiatów i grejpfruta doprawiona zmysłowymi nutami ambry i drzewa tekowego.Odkryj perfumy, których zapach zabierze cię w wymarzoną podróż...
Nuty zapachowe:
nuta głowy: guawa, biały pieprz, grejpfrut, arbuz.
nuta serca: jaśmin, hibiskus.
nuta bazy: irys, ambra, drewno tekowe, piżmo.

Mój zapach, eleganckie opakowanie bardzoo wydajny i trwały zapach :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku :)
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania (50 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[694786].usefull || 0 }}% pomocna.

cinemopodobne

Ciekawe... ciekawe...
Poczytawszy opinie pokusiłam się o zakup, bo ceny zachęcające a jakość zacna miała być...
I powiem tak: flaszeczce odrobinę wykończenia, jakości brakuje. Sam zapach jak w tytule - bardzo mi Cinemę od YSL przypomina, choć w fazie środkowej lekko zalatuje czymś orientalnym z Far Away, którego akurat nie "zdzierżam".
Cytrusowy, słodkawy, trochę kremowo mydlany, czyli elegancki (!). Wysładza się lecz nie do bólu zębów. Pomiędzy Cinemą właśnie a klasyczną Max Marą... Trwałość i projekcja całkiem przyzwoite, a za tę cenę wprost niewiarygodne... Czyli można???

Klasyczne dla klasycznej - bo zwariowane czy bardzo oryginalne nie są, ale jakość i pewna stylowość dla eleganckiej 30-40 wystarczająca... Na codzień, do pracy nawet za mocne, mogą zwracać za bardzo uwagę... zwłaszcza przy nieformalnym stroju czy zbyt wyluzowanym looku...

Dla chłodnej, nieco seksownej i eleganckiej szefowej w klimatyzowanym biurze mogłyby być...

Dla mnie? - są... uważam zakup za udany, duży + dla firmy i to zachęca mnie do dalszych testów i poszukiwań, bez przepłacania w stacjjonarnych sieciówkach...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[683573].usefull || 0 }}% pomocna.

Cytrusowo, swiezo, letnio

Bardzo lubie :)
Nalogowo uzywalam dwa lata temu latem, gdy chodzilam na plaze grac w siatke :) Zauwazylam, ze niektore z Was szufladkuja go jako elegancki...Nawet moja kolezanka pamietam stwierdzila raz, ze mam jakies mega luksusowe perfumy na sobie, tak jej ekskluzywnie pachnialo hehe ;) Jak to kazdy potrafi inaczej odbierac jeden zapach, zadziwiajace :)
Ja natomiast czuje w nim moc cytrusow, ktore to napawaja mnie energia. Jest swiezy, radosny, letni, bo zima moze wydawac sie za slaby, poza tym moim zdaniem nie otula.
Kojarzy mi sie wylacznie z latem i na sportowo : ja, pilka i JF :)
Trwalosc bardzo dobra, ogolnie polecam ;)

Używam tego produktu od: 2, 3 lata
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[664785].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajne

Bardzo fajny zapach. Długo utrzymuje się na skórze, a jeszcze dłużej na ubraniach. Cena w promocji bardzo kożystna. Minusów nie widze.

Jedne z lepszych mim zdaniem z avon\\\'u. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[655346].usefull || 0 }}% pomocna.