Rimmel, Sun Shimmer, Instant Tan Face Bronzer (Samoopalacz do twarzy)

Rimmel, Sun Shimmer, Instant Tan Face Bronzer (Samoopalacz do twarzy)

Samoopalacz - bronzer do twarzy, zapewnia natychmiastowy efekt opalenizny. Dzięki specjalnej formule nadaje twarzy blasku, rozświetla ją. Łatwo sie nakłada, nie tworzy smug. Posiada delikatny zapach. Trwały efekt, nie ściera sie, nie usuwa pod wpływem potu, deszczu, jednocześnie zmywalny płynem do demakijażu, wodą i mydłem. Nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych. Dostępny w 2 odcieniach do jasnej i ciemnej karnacji.

Skład: Water,Propylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Coco-Glucoside, Mica, Benzyl, Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexine, Carboxaldehyde, Lecithin, Magnesium Palmitoyl Glutamate, Palmitic Acid, Palmitoyl Proline, Simethicone, Sodium Palmitoyl Sarcosinate, Sodium Polyacrylate, Talc,Ttromethamine, Butylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Fragrance, Titanium Dioxide CI77891, Iron Oxides CI 77491, CI492, CI499.

Cena: 4GBP / 30ml
/m/

za ciemny

Mam wersje do jasnej karnacji,ale kolor jest zdecydowanie za ciemny,powiedzialabym ze do ciemnej karnacji.Wyglada to bardzo nienaturalnie.Podkresla tez wszystkie niedoskonalosci skory,wiec tylko dla osob z idealna skora.Dobrze sie naklada,nie ma smug,latwo sie zmywa.Tani.

Używam tego produktu od:tydzien bo mi nie pasowal
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

w końcu jestem opalona;-)

To nie samoopalacz ale bronzer w płynie.

Mam wersję do jasnej karnacji. Kosmetyk dość mocno przyciemnia moją bardzo jasną cerę ale wygląda to naturalnie,tym bardziej gdy reszta mojego ciała jest opalona.

Nie pozostawia smug jeśli dość szybko się go rozprowadzi. Jest dość wydajny. Ma drobinki ale w niewielkiej ilości co jest zaletą bo twarz nie wygląda jak bombka.

Nie odznacza się na twarzy, nie ma efektu ciężkiego podkładu, pomalowanej buzi. Po prostu nadaje twarzy kolor a twarz wygląda jak niepomalowana, po prostu opalona.

Bardzo fajny bronzer dla kogoś kto tak jak ja ma twarz bledszą od reszty ciała albo nie opala twarzy i musi czymś wyrównać koloryt.

Używam tego produktu od:miesiąca