Vichy, Oligo 25, Krem do cery normalnej i mieszanej

Vichy, Oligo 25, Krem do cery normalnej i mieszanej

Krem nawilżający do skóry pozbawionej blasku, opracowany w oparciu o innowacyjną technologię, by przywrócić skórze świeżość, promienny wygląd i naturalny blask. Stymuluje mikrokrążenie skórne poprzez połączenie dwóch aktywnych składników: manganu, który zapobiega obkurczaniu się naczyń krwionośnych, usprawniając mikrokrążenie i polyfructolu (miodu), który pobudza naturalne złuszczanie martwych komórek naskórka, ujednolicając koloryt oraz polepszając fakturę i wygląd skóry.

Krem należy stosować rano i/ lub wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę.

Producent obiecuje:

- po 14 dniach - 47% więcej blasku i 63% więcej świeżości cery,

- po 28 dniach - 72% więcej blasku i 65% więcej świeżości cery.

miły ale...

Krem całkiem przyjemny aczkolwiek ma parę minusów. Dobra konsystencja, łatwo się wchłania, wygładza, nawilża. Zapach średni. Nie zauważyłam obiecanego rozświetlenia, cera była po prostu gładka i miękka, nic poza tym. Może jeszcze go kiedyś kupię ale jako zwykły dobry nawilżacz a nie super-krem.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

jest oki

NA poczatku stosowania wydawalo mie sie ze rzeczywicie skora jest jakby rozpromieniona i lepiej wyglada dlatego zdecydowalam sie na drugi sloiczek. Chyba sie skora moja do niego przyzwyczaila i dlatego tak reaguje. Czas na zmiany. ladnie pachnie i swietnie sie wchlania. Po vichy spodziewalam sie czegos lepszego

Używam tego produktu od:4 miesiace
Ilość zużytych opakowań:2op

Nawilża, ale nic więcej

Milutka konsystencja, zapach i uczucie nawilżenia, ale więcej zalet nie dostrzegam. Brak filtrów, brak obiecywanego "rozświetlenia" ani innych rewelacyjnych efektów, pod makijaż dla mieszanej cery nie bardzo się nadaje, bo błyszczałam się dość szybko, cena wygórowana jak za taką jakość.
Tak więc więcej do niego nie wrócę, poszukam tańszego odpowiednika.

Używam tego produktu od:2-3 mcy

warto było ;)

Krem jak dla mnie wspaniały, szybko się wchłania, pozostawia miłe uczucie nawilżenia. Absolutnie nie ściąga skóry itp. A ta jego konsystencja! jak budyń :) cudo. No i ladnie pachnie :)

przyzwoity, na tym koniec

Plusy:

* przyjemna, żelowa konsystencja
* miły zapach
* wydajny
* szybko się wchłania
* nadaje się pod podkład
* przyzwoicie matuje

Minusy:

* efekt rozświetlenia? eee, brak; pobudzenie mikrokrążenia? jasne...
* brak filtra
* zbyt słabo nawilża

Ogólnie za te pieniądze - nie polecam. Szukam dalej.

Używam tego produktu od: 2 mies

Paskudztwo

ot, zwykly nawilzacz na wieczor po myciu. Ladnie sie wchlania, u mnie calkowicie do matu, czasem sie dosmarowuje, buzka jest po nim miekka. Bardzo delikatny, na pewno nie zrobi krzywdy. Nie jest to kremik do zadan specjalnych, a z tym rozswietleniem toz wykly kit i chwyt marketingowy ;)Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

Musze edytowac recenzje, wlasnie skonczylam drugie opakowanie, dostalam w prezencie, wiec teraz po dwoch sloiczkach jestem na nie. Zniszczyl mi skore, bardzo przesusza. Nie daje kompletnie nic. Jedyne jego zalety to ladne opakowanie, reklama i przyjemnosc nakladania kremu. To wszystko. Podobno ten do suchej jest lepszy, ale ja juz nie bede probowac, no, chyba ze znowu prezent ;)

w porządku

lekki kremo-żel, szybko koi zmęczoną skórę. dobrze nawilża tłuste partie z suchymi policzkami nie do końca sobie radzi, stąd 4 *, nie wiem kiedy ale na pewno do niego wrócę

Używam tego produktu od:3 mc

super

krem bardzo ladnie pachnie, szybko sie wchlania, jest bardzo lekki, delikatny, szybko nawilza , efekt widoczny od razu.....skora jest gladka, aksamitna, krem stanowi bardzo dobra baze pod makijaz:)jestem z niego baaaardzo zadowolona, najlepszy krem nawilzajacy jaki stosowalam:)Używam tego produktu od roku

fajny kremik

Bardzo fajny kremik. Ma lekką żelową konsystencję, dzięki czemu niepotrzebnie nie obciąża cery a jednocześnie dobrze nawilża. Ładnie pachnie i starcza naprawdę na długo ( używam tylko na noc). Jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:?

nie mam zastrzeżeń

Kupiłam ten krem zaraz jak się pojawił na naszym rynku.
Używałam i byłam bardzo zadowolona. Był delikatny, miał kremowożelową konsystencję. Jednocześnie lekki i dobrze nawilżający. A to się naprawde rzadko zdarza.
Poza tym krem się dobrze rozprowadzał, szybko wchłaniał. I był bardzo wydajny. Cera po jego użyciu sie nie świeciła.
Naprawde byłam z niego bardzo zadowolona i nie wykluczam, że jeszcze do niego wrócę. Chociaż teraz raczej przydałaby mi się wersja do skóry suchej...

Używam tego produktu od: kilka lat temu

zadowolona

Krem ma bardzo przyjemny zapach. Super konsystencja, świetnie się wchłania, skóra jest bardzo gładka, nie świeci się. Używam go już dość długo i jestem zadowolona.

przeciętny

krem-żel niczym nie zaskakuje, po nałożeniu nie czuje zadnego nawilżenia, w ogole jakbym nie miała kremu na twarzy. Naprawde zadna rewelacja.Krem oddałam siostrze, bo w mojej ocenie nie nadawal sie do dluższego stosowania.Naprawde lepiej rozejrzec sie za czymś konkretniejszym.A jak teraz słysze o kremach ziemistej pozbawionej blasku skóry to wiecie co o tym mysle-niezły chwyt marketingowy.nie polecam

Używam tego produktu od:rok temu