Bielenda, Śmietanka kosmetyczna z wiesiołkiem

Bielenda, Śmietanka kosmetyczna z wiesiołkiem

Łagodna śmietanka oczyszczająca i odświeżająca cerę ma równocześnie chronić naturalny płaszcz lipidowy skóry. Zawiera specjalne naturalne substancje kojące i zmiękczające oraz bioolej z nasion wiesiołka, bogaty w kwas tłuszczowy GLA, zwany "eliksirem młodości".

Fajniutki

A ja sobie go chwalę. Mam delikatną skórę, skłonną do podrażnień. Mimo, że mam mieszaną cerę, to łatwo się przesusza. Ta śmietanka nie wysusza mi pyszczka tak jak np. paskudne mleczko ogórkowe ziaja. Dobrze zmywa makijaż, ładnie nawilża buzię, może tylko niezbyt przyjemna jest ta warstewka po nałożeniu, trochę dłuo się wchłania. Ale ogólnie - polecam!

dla mnie sie nie sprawdza

Po prostu zwykła smietanka.Wydajna butelka dosc duza jak dla mnie ma jeden bardzo poważny minus nie nadaje się do zmywania makijażu z oczu .Oczy szczypią łzawią i są podpuchniete A wrażliwa raczej nie jestem ani alergiczna. ze względu na to jej nie kupuje.

Dobra

Dobra, po prostu: bez rewelacji, ale i bez zarzutów. Zapach intensywny (jak chyba większość kosmetyków Bielendy), ale całkiem przyjemny, choć to rzecz gustu. Używam jej tylko wieczorem, dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu, nawet wodoodpornej mascary, choć trzeba się trochę natrzeć ;). Łagodna, nie podrażnia, dużo jej- starcza na długo.