Creme Merveillance Enrichie (Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy)

Creme Merveillance Enrichie (Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy)

Creme Merveillance Enrichie - przeciwzmarszczkowy krem do twarzy wypełnia i wygładza widoczne zmarszczki mimiczne. Na bazie wyciągów z kwiatów, korzeni i nasion (dla skóry bardzo suchej).
Ten krem oferuje udowodnioną botaniczną skuteczność w zmniejszaniu liczby, długości i powierzchni widocznych na skórze zmarszczek mimicznych. Pełen licznych składników roślinnych wypełnia zmarszczki i sprawia, że skóra jest wygładzona dzięki wyciągowi z dębu wzmocnionemu przez korzeń prawoślazu. Efekt wypchnięcia zmarszczek zawdzięcza zastosowaniu płatków nagietka lekarskiego i nasion mimozy wzbogaconych w ekstrakt słodowy. Szlachetne olejki roślinne przywracają uczucie komfortu skórze bardzo suchej.
Zawiera 72,8% składników pochodzenia naturalnego. Nowy system konserwacji NUXE nie wymaga użycia parabenów. Nie zawiera olejów mineralnych, barwników, składników pochodzenia zwierzęcego. Nie powoduje powstawania zaskórników.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 465

Uzależniona

Stosuję ten kremik od dwóch miesięcy. Spróbowalam w zasadzie w ciemno i od razu się zakochałam. Krem ma idealną, gęstą, ale nie toporną konsystencję, która bez problemu pozwala rozprowadzić krem po skórze. Piękny, nienachalny, ale wyraźny zapach- tu wielki plus, zapachy kosmetyków z reguły odrzucają mnie swoją sztucznością. Po użyciu buzia jest gładka, skora wyraźnie ładniejsza, jednolita, odżywiona. Czuje się , że krem robi coś. Zmarszczki wyglądają , że tak napiszę lepiej, jednak jest to pewnie efekt poprawy kondycji skóry w ogóle.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010559].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 8

Gdyby nie ten zapach byłby idealny!

Mam skórę bardzo suchą, zmarszczki mimiczne na czole i lwią....Krem cudnie odżywił moją skórę, zapomniałam jaka jest sucha! Fajnie się wchłania, makijaż dobrze się rozprowadza, same plusy....tylko ten zapach....kojarzy mi się z jaśminem czy czymś takim....duszący i długo się utrzymuje. Osby wrażliwe, czułe na zapachy mogą nie być zachwycone, ale jak wiadomo wszystko jest kwestią gustu. Kremik jest bardzo wydajny, nie potrzeba go wiele by pokryć całą twarz i szyję. Zmarszczki jakby nieco wygładzone. Duży plus za skład. Ogólnie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865597].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 63

Napisanych recenzji: 215

Treściwy, dobrze odżywia, ale zostawia filtr

Odpowiada mi zapach kremu i prawdę mówiąc wydaje mi się dość uniwersalnie miły, jestem zdziwiona, że niektórym użytkowniczkom nie przypadł do gustu.

Od razu po nałożeniu kremu czuć, że jest bogaty w składniki odżywcze, \'treściwy\' doskonale oddaje tę jego cechę.

Koi przesuszoną i podrażnioną demakijażem skórę, jest otulona kołderką z tego kremu - to oczywiście oznacza, że nie dałoby się go bez przypudrowania skrobią stosować na dzień.

Nie zauważyłam jakiegoś niesamowitego działania przeciwzmarszczkowego, nie zmienił na stałe samopoczucia mojej skóry - co wieczór mam taką samą potrzebę użycia go, więc nawilżenie nie jest trwałe.

Nie powoduje powstawania zaskórników, co poczytuję mu za duży plus.

Jest dość wydajny.

Mam natomiast mieszane uczucia co do tego, że kiedy rano myję twarz to wyraźnie czuję, że jest ona pokryta miłą powłoczką, filtrem - i to mi nasuwa skojarzenia z silikonami, chociaż takie uczucie jest miłe, to nie jest to całkiem to czego bym sobie życzyła. Za to odejmuję gwiazdkę.

Ilość całych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[589470].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Napisanych recenzji: 1

Zapach do przełknięcia,kosmetyk treściwy

Za cenę jaką dałam na Allegro (55zł) kupiłabym bez wahania, za stówę raczej nie. Zapach - trzeba go zaakceptować. Mnie akurat z rybą się, dzięki Bogu, nie kojarzył. Cerę mam mieszaną, mam 30 lat, większych zmarszczek brak. Używałam zwykły Merveillance, ale na dzień trzeba się wspomóc pudrem, bo, jak to tu już ładnie ujęto - jest treściwy. Ale - od pierwszej aplikacji (na noc) poczułam, że krem mi "robi dobrze"

Używam tego produktu od: 1 opakowanie w trakcie
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[586773].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Bardzo dobry

Moja sucha skóra uwielbia kremy z Nuxa, sprawdzają się u mnie lepiej niż Vichy. Tak też jest z tym kremem.

Plusy:
- daje dobre nawilżenie
- jest niesamowicie wydajny
- ładnie się wchłania
- ładnie poprawia koloryt i napina skórę

Minusy:
- zapach - największy minus, wiele osób nie jest go w stanie zaakceptować (najczęstsze komentarze: oleisty, rybny)
- twarz lekko się świeci w strefie T, stąd zawsze muszę ją przypudrować

Ilość zużytych opakowań: dwa pełnowymiarowe (po 50 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[572532].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

zastanawiający

Kremu używałam jako kremu na dzień, stosownie do wieku i w czasie mroźnej zimy. Cerę mam raczej suchą i wrażliwą, ale bez skłonności do alergii.

Zalety:
1. lekkie świecenie po nałożeniu kremu do akceptacji i przypudrowania,
2. zero problemów z pojawiającymi się czasami pojedynczymi zaskórnikami - zgodnie z zapewnieniem producenta (tak jak i po innych jego kosmetykach, których używam) i podrażnieniami,
3. cera świeża, skóra nie obciążona, a co do efektów "wypychania zmarszczek" to ostrożnie - to u mnie chyba jeszcze nie ten etap

Wady:
1. po zastanowieniu - zapach - powiedzmy oleisty - wymaga akceptacji,
2. po kilkugodzinnej pracy w pomieszczeniu ogrzewanym i przy komputerze - pragnęłam znów położyć "coś" na twarz - skóra była sucha i aksamitna jak u węża i miłam niemiłe poczucie jej napięcia

Ogólnie mogę polecić do indywidualnego przetestowania, gdyż jednych może zadowolić a innych zrazić do tej firmy.
Na pewno nie do użycia latem.

Używam tego produktu od: jeden sezon zima - wiosna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[404479].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

nie polecam

nie byłam zadowolona z tego kremu
używałam go rano i mimo ze mam suchą cerę to ten krem nie wchłaniał sie całkowicie po dotknięciu twarzy miałam wrażenie jakby się złuszczał
dodatkowo twarz świeciła się przez długi czas po nałożeniu
zapach jest dziwny nie wiem jak go określić
po takiej cenie spodziewałam sie znacznie lepszego produktu

Używam tego produktu od:już nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[350551].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Bardzo dobry

Bardzo dobry, polecam.
Jeśli nie osiągnęłaś takiego wieku, dla jakiego przeznaczony jest ten krem (po trzydziestce) to najlepiej się nie wypowiadaj i nie psuj mu "reputacji". Według mnie na dzień się nie nadaje, ale na noc jest idealny. Bardzo treściwy, pozostawia gładką skórę. Jest to krem przeciwzmarszczkowy, więc nie sądźcie, że zlikwiduje zmarszczki już istniejące, ale na pewno odżywi skórę i dostarczy jej cennych substancji. Od czasu do czasu sięgam po ten krem (od ponad roku niezmiennie do niego wracam).

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań:nie wiem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[346022].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

nie!

Jak i innne kosmetyki Nuxe, powoduje u mnie wysyp pryszczy. Niestety jakkolwiek go uzywam, zawsze dzieje sie to samo.
Nie moge stosowac nawet miejscowo, zeby chociaz nie wyrzucac prawie pelnego opakowania. Rowniez wypelnienia zmarszczek nie zauwazylam ale z moja zmarszczka lwia nie poradzil sobie ani botoks ani kwas hialuronowy, wiec w cudowny krem nie wierze. Choc zauwazalne odprezenie osiagnal Soraya
Advanced Care Collagen 700
Intensywnie przeciwzmarszczkowy korektorUżywam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[343798].usefull || 0 }}% pomocna.