Elizabeth Arden, Ardenbeauty EDP

Elizabeth Arden, Ardenbeauty EDP

Urzekający i zmysłowy zapach o wielu obliczach.
Podkreśla indywidualny styl i wdzięk każdej kobiety.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat ryżowca, włoska bergamotka
nuta serca: błękitny kwiat lotosu, lilia imbirowa, lilia Rubrum, żółta orchidea
nuta bazy: indyjski sandałowiec, biała ambra, piżmo.

Cena: ok. 50zł / 30ml

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Nie wiem czy kiedyś je skończę

Butlę używam od dawna... Bardzo dawna... Nie chodzi o miesiące a o lata. Nie wiem czy skończę ten kosmetyk.
Zapach jest bardzo mocny i trwały, dlatego swoją wydajnością zszokuje wiele osób. Zapach bardzo kwiatowy, bardziej słodki niż zielony. Bardzo uniwersalny i elegancki. Jest w nim coś sensownego. Podoba mi się w nim też pewna nuta dojrzałości... To nie słodki zapaszek dla dziewczynek. Dobrze będą się w nim czuć osoby pewne siebie i swoich możliwości. Mocno stepajace po ziemi. Zapach utrzymuje się bardzo długo.... Bardzo... Na ubraniach przez kilka dni a na ciele w zależności od pH. Około 7 - 9 godzin.
Grube proste szkło z czerwoną wstawką dość toporne ale moją 100 nie noszę w torebce, bo nie ma takiej potrzeby.
Hmmm wśród Arden mam już hit- fioletowy hit, ale przyznaję, że ich zapachy charakteryzuje świetna trwałość i ponadczasowe zapachy.
Jest to na swój sposób fenomen. Potrzebuje wyraźnej kobiety gustujacej w kwiatach.... Ja wolę czekoladki z bitą śmietaną, więc zapachu nie używam każdego dnia... Ale jak najdzie mnie ochota to i tydzień z glowy

Dojrzały

Dojrzały, mocny zapach,
słodki, ale poważny, dla pewnych siebie kobiet,
długo się utrzymuje,
zapach nie ewoluuje jakoś spektakularnie, ale jest przyjemny,
używam go rano, jak jest chłodniej i raczej wiosną, żeby stracił na mocy,
fajna cena,
eleganckie opakowanie.

Nie jest źle

...ale cudów też nie ma, jak dla mnie. Zapach dość wyrazisty, taki pieprzny , ale nie rozwijał się na mojej skórze. Był taki nudny.
Plus za trwałość :)

Mexx Look up now

Ciekawy zapach, trwałość charakterystyczna dla EA

To był ciekawy zapach. Podobnie jak większość perfum EA, które miałam, nie grzeszył trwałością, ale było całkiem ok. Zapach na pewno nie należał do świeżutkich, lekkich zapaszków, kwiecistych słodziaków dla nastolatek, itd. Ten zapach był już bardziej kobiecy, dojrzalszy, moja mama po 50 bardzo lubiła ten zapach. Mi się również podobał i sama go stosowałam, podobał mi się. Polecam powąchać w drogerii.

trochę za mocny zapach

+ wydajny (pompka nie aplikuje dużej ilości)
+ zapach jest długotrwały
+ inaczej pachnie na ciele innej osoby (kwestia ph skóry)

- zapach jest mocny, ale nie dla mnie. Oddany babci, bardzo przypadł jej do gustu

śliczny zapach, myślę, że do niego powrócę

Miałam tę wodę kilka lat temu. Pięknie pachniał na mojej przyjaciółce...wiec i ja sobie kupiłam. Wtedy jeszcze nie interesowałam się składem perfum, nie miałam swoich ulubionych nut zapachowych. Ardenbeauty pachniał bardzo ładnie, myślę, ze kiedyś skuszę się na ponowny zakup, choćby z sentymentu za czasami, które minęły bezpowrotnie...

No i kupiłam :)
Ten zapach naprawdę coś w sobie ma.
A trwałość - wprost nie do wiary! Sweterek pachniał cała dobę!
01.02.2017

Nic nadzwyczajnego

Przyjemny, ale ja w tym zapachu nie odnajduję nic aż takiego wyjątkowego. Jest klasyczny, elegancki, uwodzicielski, a jednocześnie lekko świeży i radosny, może trochę kwiatowy. Mnie kojarzy się z kobietą sukcesu. Bardzo długo trzyma. Nadaje się za równo na wieczór, jak i na dzień. Mam 100 ml i podejrzewam, że miną wieki, zanim go zużyję:) Dla kobiety dojrzałej, młodej, ale odnoszę wrażenie, że nastolatkom też będzie się podobał.
Opakowanie średnie, bardzo matowe, zatyczka schodzi wyjątkowo topornie.
Czuć orchideę, białą lilię, ale i piżmo.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Bardzo ładny :-)

Dostałam w prezencie, już drugi flakon 100ml z kolei. Już po pierwszym psiknięciu mnie urzekł.

Zapach na pewno mocno trwały, również we flakonie nie wietrzeje z czasem.
Dzięki swej trwałości i intensywności - wydajny.
Kwiatowo-pudrowy, ale nie tak rześko kwiatowy, raczej tak nieco mgliście i klasowo, na pewno nie pospolicie.
Jest mocny, ale nie jest ciężki.
W promocji około 50zł.
Raczej większości się spodoba ;-)

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno; drugie w trakcie

Śmierdziuszek:(

Dostałam dawno temu te perfumki jako prezent, pierwsze wrażenie łał,ale tylko opakowanie i flakon-tym bardziej,że osoba bardzo starała się trafić w mój gust i kupiła najnowszą nowość:) by nie powtórzyć zapachu, który już mam.Nie pamiętam już ich składu, wiem, że potwornie na mnie śmierdziały-kwaskowo, potowo.Coś pogryzły się z moim ph.Wspomnienie miłe, ale zapachowo-z traumą.Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: ponad 15 lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć

Idealny dla lubiących mocne perfumy

Perfumy te kupiłam w ciemno na promocji, i nie żałuję zapach okazał się stworzony dla mnie, lubię takie kwiatowe kompozycje.

Oczywiście na każdej innej osobie te perfumy inaczej będzie czuć, jak dla mnie na plus to:

-przede wszystkim trwałość, wystarczy kilka psiknięć iz dobre 4-5 godzin je nadal czuć
- ładne opakowanie chociaż nie wszystkim pasuje plastkiowe psiakatko ale mi to nie przeszkadza,
- zapach nie wietrzeje, mimo, że mam je już dość długo.
- sprawdzi się i na te małe jak i te duże wyjścia

Minusy to tylko ta cena:/

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 flakonu

Przyjemny zapach

Zapach łady aczkolwiek to wszytko zależy od upodobań. A więc przejdę do rzeczy.

Plusy:
-ładny zapach
-przystępna cena (kupiony w promocji 100ml za ok 60zł)
- dość dobra trwałość (około 3 godz.)
- moim zdaniem idealny na codzienne wyjścia

Minusy:
- bez promocji kosztuje około 150zł/100ml (więc jak dla mnie nie warto aż tyle wydawać)
- tutaj niektórym może się niepodobać plastikowe "psikadełko" aczkowiek mi ono nie przeszkadza

Używam tego produktu od: kilku dni

Paskudstwo nie do zniesienia

Paskudny zapach, który przyprawia mnie o migrenę.

Czuć go na kimś z daleka i wtedy wolę unikać takiej osoby ponieważ te perfumy sprawiają, że czuję się chora. Okropne!! W tym zapachu jest jakaś syntetyczna nuta, która sprawia, że po pierwsze pachnie tanio, po drugie ja fizycznie nie mogę go znieść.

Moim zdaniem nie ma w nim absolutnie nic eleganckiego. Oczywiście chciałabym zobaczyć jego piękno jak wiele wizażanek ale nie potrafię...

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: kilka testów