Smashbox, Artificial Light Luminazing Lotion (Rozświetlacz do twarzy)

Artificial Light Luminazing Lotion (Rozświetlacz do twarzy)

Rozświetlacz do twarzy. Łagodnie załamuje światło i rozświetla skórę. Dostępny w 3 odcieniach. Można go nakładać punktowo na twarz - na kości policzkowe oraz na łuki brwiowe lub mieszać z podkładem i nakładać na całą twarz, co daje efekt rozświetlenia.

Skład: Water, Phenyl Trimethicone, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate, Glycerin, Isostearic Acid, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Tetrasodium EDTA, PEG-12 Dimethicone, Sodium PCA, Steareth-21, Magnesium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, Hybrid Safflower Seed Oil, Steareth-2, Squalane, Lecithin, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Propylene Glycol Stearate, Proplyene Glycol Laurate, Phospholipids, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Green Tea Leaf Extract, Ginkgo Biloba Extract, Triethanolamine. May Contain: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxides.

Napisanych recenzji: 8

Są o wiele lepsze rozświetlacze

Jestem rozczarowana. Kupiłam rozświetlacz na podstawie przeczytanych opinii. Zacznę od opakowania. Pompka pracuje tempo i wyrzuca za dużo produktu.
Stosowanie.
Próbowałam wielu wariantów stosowania zanim wystawiłam opinię. Niestety nie trafiłam na właściwy dla mojej mieszanej cery. Przy stosowaniu pod pokład ginął, przy stosowaniu na podkład lub podkład i róż sprawiał, że kosmetyki pod nim w dziwny sposób znikały. Zostawiał po sobie nieestetyczne plamy. Niestety nie udało się nam zaprzyjaźnić. Moja skóra zdecydowanie odmawia z nim współpracy i ja też.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947483].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Cudna tafla na skorze

Jestem jak najbardziej na tak kosmetyk cudowny,wydajny tworzy piekna tafle na twarzy powoduje ż etwarz jest bardziej promienna utrzymuje sie bardzo długo wygodnie się naklada bo wystarczy palacami i tez fajny efekt i nie posiada chamskich drobinek,ale denerwuje mnie pompka ktora wydobywa za dużo kosmetyku no i cena zdecydowanie za duża po mimo swietnej jakości powienien kosztoewac nie więcej jak stówe

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936678].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

polubiłam

Rozświetlacz nie jest moim niezastąpionym kosmetykiem, ale fajnie go czasami użyć, gdy moja skóra jest w słabszej kondycji;

Kupiłam białą bazę (Pearle) i używam jej tylko punktowo, w niektórych problematycznych miejscach np. pod oczami; niedoskonałości są mniej widoczne, a skóra ma więcej "życia" nie uważam jednak, by był to produkt nie do zastąpienia;

Cera jest promienna, wygładzona; nie podrażnia, nie zapycha skóry, ma delikatną i lekką formułę; Lepiej kłaść go jednak na początku; gdy nakładam go na końcu to makijaż utrzymuje się krócej, a rozświetlacz szybciej się ściera; Mimo dobrego efektu, będę szukać tańszego zamiennika ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870896].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Napisanych recenzji: 307

Znakomity

To jeden z tych kilku absolutnie przełomowych kosmetyków do makijażu, ktore dają powalający upiększający efekt.
Oczarował mnie bez reszty. Stosuję pod podkład lub mieszam z podkładem - efekt jest rewelacyjny, rozświetlenie to może nie do końca odpowiednie słowo - on nie tyle rozświetla, co daje efekt magicznej nieskazitelności. Wygląda to subtelnie, ale nie da się nie zauważyć.
U mnie dołączył do grona trzech kolorowych kosmetyków, bez których nie wyobrażam sobie makijażowej egzystencji (pozostałe dwa to sypkie Pryzmy Givenchy i pigmenty MAC). Dla pozostałych bez trudy znajduje zamienniki :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862374].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 211

Mrrrrrrrrrr

Fantastyczny.
Kupiłam go podczas wakacji i początkowo nie byłam przekonana. Pierwsze co zrobiłam to zaaplikowałam za dużo i poszłam w świat. Cóż zdarza się.
Kolejne próby były bardziej owocne.
Jeśli nauczymy się tego rozświetlacza, efekty mogą być spektakularne.
Ja mieszam go z lekkim podkładem na wieczorne wyjścia i wyglądam tak promienie jak z niczym innym na gębuli. Używam też punktowo.
Jest warta kupna.
Moim KWC jest rozświetlacz w pędzelku tej samej marki...firma ma rękę do rozświetlaczy. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854658].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

najlepsza z najlepszych

przecudowny produkt wart chocby wyprobowania!!!
\\ncudownie podkresla i wyciaga blask oraz piekno cery, nawet jesli blednie myslimy ze takowej pieknej cery nie mamy/nie jestesmy w stanie \\\\\\\'\\\\\\\'wycianac\\\\\\\'\\\\\\\'
\\nboski efekt na wyciagniecie reki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[822980].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

Moje KWC

Jestem wręcz zauroczona działaniem tego produktu.Ja to robię tak że nakladam najpierw krem nawilżajacy a pózniej ten własnie baze(rozświetlacz) na policzki nos czoło i brodę następnie korektor i podkład no efekt jest po po protu olśniewajacy każdy mi sie pyta co ja robię że mam tak nieskazitelną cere.Fakt że baza jest troszeczke za droga ale jest również wydajna więc warto wydac pieniążki.Rozswietlacz jest bardzo trwały.Daje zauważalny efekt na twarzy po za tym jest bardzo fajnie wygladzona i oczywiście rozswietlona efekt lustra czy cos takiego no cudoo!!!!!Będe ją kupowała nie ma sobie równych cera po tym produkcie wygląda bardziej świeżo i promiennie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813417].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 349

Nowy wymiar makijażu

Jeśli chodzi o kolorówkę należę do typowych minimalistów ( podkład, korektor, odrobina pryzm na policzki) , więc ten gadżet początkowo wydawał mi się zbytkiem i miałam wyrzuty sumienia, że go kupiłam przy okazji 20% zniżki w czarno-białej perfumerii. Jednak już po pierwszej aplikacji wyrzuty sumienia ustały....

Jestem posiadaczką odcienia Flash . Rozświetlacz położony na szczyty kości policzkowych, nasadę nosa, skronie i kości brwi nadaje takie wrażenie, jakby samo słońce łagodnie padało na muśnięte nim częsci twarzy. Nasza twarz \\\\\\\' ożywa\\\\\\\' , jest świeża, promienna i jest to wrażenie pozbawione sztuczności bo preparat nie zawiera upiornych drobinek brokatu i nie ma obawy, że będziemy wyglądać jak siostry Edwarda Cullena w blasku słońca.

Ten efekt...nieskazitelności i łagodnej promienności trwa przez cały dzień. Sprawdza się nawet w upale i nie spływa tworząc smugi. Warunkiem powodzenia jest stosowanie oszczędnej ilości produktu, naprawdę wystarczy rozprowadzić punktowo kropelkę produktu i wmasować. Radzę delikatnie naciskać pompkę ( plus za to urządzenie) by nie marnować niepotrzebnie rozświetlacza.

Mojego Flash\\\\\\\'a mieszałam też z podkładem, owszem, łady efekt ale w pełni można docenić go, jeśli stosowany jest solo, zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem.

Cena...no to jest ten minus. Ale sądząc po minimalnej ilości zużywanego jednorazowo produktu sądzę, że starczy mi naprawdę na długo. No i można czasem dostać taniej, o ile ma się kartę czarno-białej drogerii i trafi się na obniżki ( zawsze 2-3 razy w roku dają 20% upust na wszystkie produkty).

Na razie: pełnia zachwytu.Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

EDIT

Odkryłam nowe zastosowanie: spróbujcie rozetrzeć odrobineczką tuż na krawędzi gornej wargi...efekt powiększonych ust i to naturalnie wygladających!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[792409].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 49

Idealny!

Porostu ideał!

Używam go od pół roku, kupiłam po naczytaniu się Wizażu :)

Mam i opisuję wersję białą.

Ma wiele możliwości zastosowania. Ja uwielbiam go kłaść na całą twarz, w kolejności rozświetlacz, podkład, fix Artdeco i wykończenie (czyt. róż i meteoryty). Efekt jest oszałamiający!
Makijaż trzyma się od rana do wieczora i uwaga - bez żadnych poprawek! Wieczorem po całym dniu pracy wyglądam na wypoczętą a moja twarz promienieje energią! Jest rewelacyjny! Aż szkoda go zmywać ;)

Jedno "kliknięcie" pompki wystarcza mi na całą twarz. Więc napewno jest wydajny.

Kładąc makijarz bez rozświetlacza całość trzyma się ok pół dnia, później potrzebny jest retusz.

Napweno kupię też wersję w brązie. Bądzie jak znalazł na lato :)

Opakowanie mało estetyczne - z czarnych elementów u mnie odpryskuje farba, na szczeście pompka działa sprawnie.No i buteleczka mogła by być szklana, ale to już rzecz gustu.

Polecam serdecznie!

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[745766].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

magia

To rzeczywiście twórca magicznej delikatności cery i świetlistego,świeżego makijażu.

Daje zauważalny efekt i nie jest to iluminacja świąteczna ;)
Wielofunkcyjny, całkiem wydajny, przyjemny w stosowaniu.
Z nim jest tak samo, tylko,że lepiej.

Jedyny minus to fakt,że rozświetlacz Inglota, który odkryłam niedawno przebija go ceną,a jeśli chodzi o jakość -depcze mu po piętach.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[723639].usefull || 0 }}% pomocna.