Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Pulanna, Mleczko do demakijażu winogronowe

Pulanna, Mleczko do demakijażu winogronowe

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 12,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Mleczko do zmywania makijażu mające przyjemny, winogronowy zapach. Bardzo praktyczne opakowanie (tubka stawiana "na głowie"). Zmywa makijaż, łagodzi, wygładza skórę.

Cena: 12zł

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

chwyt poniżej pasa

Mam to mleczko od niedawna, a już jest tylko pół tubki. Czy to ja nakładam jakieś szalone ilości na twarz, zużywając tym samym kilogramy wacików? Nic z tych rzeczy. Tubka była po prostu wypełniona w dwóch trzecich (co najwyżej). Jakoś nie mogłam się doszukać na opakowaniu informacji, jaka jest objętość tego specyfiku, ale może źle patrzyłam, a poza tym część opakowania zakleja wielka nalepka z polskim tłumaczeniem angielskiej treści, więc może pod nią cos jest, a może i nie. Samo mleczko uważam za bardzo dobre. Ładnie wygładza twarz, dokładnie zmywa makijaż, nie zostawia tłustej ani klejącej warstwy, całkiem nieźle pachnie, skóra po nim jest mięciutka i gładka. I naprawdę nie miałabym żadnego "ale", bo jakości nie mogę nic zarzucić. Natomiast bardzo złości mnie taka polityka produkowania wielkiej tuby i napełniania jej trochę ponad połowę, żeby sie klient nabrał, że taka tuba za tak małą cenę. :-( Za to odejmuję **, ponieważ uważam to za zagranie poniżej pasa.Ilość zużytych opakowań: już o dziwo połowa jednego... :/

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kiepskie mleczko, kiepska firma

Nijaki produkt, średniactwo tzw. Moja skóra go nie lubi. Daje dwie gwiazdki, właściwie tylko za pomysł opakowania. Oczy nim zmywane strasznie łzawią, w związku z tym tusz zmywają łzy a nie mleczko. Jednym słowem kiepskie mazidło. Hm...kosmetyki tej firmy są kiepskie, miałam też inne. Teraz omijam ich produkty w sklepach.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  114
  produktów

  217
  recenzji

  177
  pochwał

  10,00

 2. 2

  99
  produktów

  255
  recenzji

  61
  pochwał

  8,82

 3. 3

  115
  produktów

  172
  recenzji

  154
  pochwał

  8,30

Zobacz cały ranking