Allure, Tender Hair Mist (Perfumowana mgiełka do włosów)

Allure, Tender Hair Mist (Perfumowana mgiełka do włosów)

Specjaliści od perfum wiedzą od lat, że najlepszą trwałość zapachu osiągniemy, stosując technikę layeringu, czyli nakładania kilku warstw zapachu. Chanel 'Allure' możesz kupić także jako perfumy do włosów - delikatne, nie podrażniające i nie wysuszające fryzury, ale nasączające ją delikatnym aromatem perfum.

Nuty zapachowe: cytryna, sycylijska mandarynka, owoc passiflory, róża majowa, orientalny jaśmin, magnolia, kapryfolium, lilia wodna, haitański wetiwer, wanilia z wyspy Reunion

Cena: ok. 145zł / 35ml

Słońce zaplątane we włosy

Jeśli czegoś żałuję to faktu, że trudno obecnie upolować tę mgiełkę. Ja właśnie "wykończyłam" trzeci flakonik i nigdzie nie mogę dostać kolejnego. Mgiełka jest tzw. produktem uzupełniającym linię Allure (w skład linii wchodzą EDT, EDP, perfumowany balsam do ciala i mgiełka do wlosów). Wszystkie produkty można stosować jednocześnie lub osobno.

Mgiełka jest naprawdę bardzo dobrze nasycona zapachem- do tego stopnia, że często stosuję ją solo "zamiast" EDT/EDP. Tak, jak wynika z nazwy (perfumy do włosów)- spryskane mgiełką włosy pachną od rana do wieczora a sam zapach ma naprawdę przyzwoitą projekcję i jest wyraźnie wyczuwalny dla otoczenia. To naprawdę doskonała alternatywa na lato. Oczywiście, całą linię Allure można stosować przez cały rok ale ja sobie wyobrażam, że jeśli słońce ma jakiś konkretny zapach to pachnie ono właśnie jak Allure, stąd też ja używam ich wiosną i latem.

Mgiełka nie niszczy fryzury, nie jest szkodliwa dla włosów nawet w pełnym słońcu i jest po prostu delikatniejszą, choć równie trwałą co EDP letnią alternatywą.

Flakonik taki sam, jak w przypadku EDT/EDP- prosty, elegancki, klasyczny. Niewielkie rozmiary (35 ml) sprawiają, że łatwo zmieści się w torebce, choć naprawdę nie ma konieczności dokładania zapachu w ciągu dnia.

Cena- no cóż. To Chanel.