Collistar, Speciale Corpo Perfetto, Fluido Dermoplastico Elasticizzante (Dermoplastyczny fluid do ciała)

Dermoplastyczny, uelestyczniający fluid do ciała. Wysoka zawartość roślinnego kolagenu, czysty olejek z kiełków pszenicy oraz alantoina podnoszą sprężystość skóry. Przeciwdziałają wiotczeniu i osłabieniu. Fluid nadaje ciału sprężystość i spoistość. Zapewnia wspaniałe nawilżenie i odżywienie tkanek czyniąc skórę bardziej jędrną, miękką i aksamitnie gładką.

Balsam cudnie pachnie, pięknie się wchłania.
Nie wiem czy to jego zasługa czy ćwiczeń a może jednego i drugiego ale mam wrażanie, że skóra jest jędrniejsza do tego zrobiła się bardzo gładka, delikatna.
Balsam jest bardzo wydajny bardzo dobrze się roprowadza na skórze.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie używania 1 opakowania

bardzo w porządku

bardzo dobre mleczko. nawilża, nie pozostawia tłustego filmu, w natłoku obrzydliwych cytrusowo - świeżych balsamów i kremów jego zapach jest niczym objawienie. nie uczula [co dla mnie jest sprawą dosyć istotną]. konsystencja super - szybko się wchłania, jest lekkie i jednocześnie mocno odżywcze. co do efektów ujędrniania - nie są spektakularne, ale tego też producent nie obiecuje. skóra rzeczywiście jest bardziej elastyczna, miękka, wygląda dużo zdrowiej.

co do wad: mleczko jest drogie, chociaż warte swojej ceny. wolałabym też opakowanie z dozownikiem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Porządny balsam

Mam mieszane uczucia, lubię ten kosmetyk, ale mam kilka poważnych zastrzeżeń.
Na plus:
-duża pojemność
-wygodna konsystencja, nie trzeba go długo rozprowadzać i wsmarowywać
-nie lepi się, nie zostawia filmu
- bardzo ładny zapach, który jest intensywny ale nie męczący
-duża pojemność 400 ml
- wydajny

Na minus:
- słabe nawilżenie, dla cery suchej i wymagającej za słabe
- brak pompki przy rzadkiej konsystencji
- cena

Collistar bywa w promocyjnych cenach w Douglasie, ja za mój zapłaciłam ok. 90 zł

Generalnie byłam zadowolona, ale od kosmetyku w tej cenie oczekiwałabym jednak czegoś więcej.
Na razie do niego nie wrócę, przetestuję inne.

Ilość zużytych opakowań: 1 a 400ml

Efekt nawilzenia i odzywienia

Odzywczy, nawilzajacy fluid o ladnym, intensywnym zapachu. Skora po aplikacji jest nawilzona, natluszczona, miekka. Mleczko jest geste, wydajne, starcza na dlugo.
400 ml opakowanie – jak calej serii Collistar – poreczne i eleganckie.
Kupie jeszcze nie jeden raz !!!!

Jeden z ulubionych

Kocham to mleczko :).
Ma dość rzadką konsystencję przez co bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Zapach bardzo delikatny, przyjemny, kwiatowy.
Pomimo iż konsystencja jest lekka mleczko świetnie nawilża, pozostawia skórę gładką, miękką i odżywioną. Z bardzo suchą skórą sobie nie poradzi, nie jest też do takiej dedykowane ale dla normalnej skóry bedzie doskonałe. Rano można je wetrzeć i od razu się ubierać bo wchłania się błyskawicznie.
Właściwości ujędrniających nie oceniam bo nie używam regularnie to raz a dwa nie wierzę w cudowne działanie kosmetyków, owszem działają jeśli uzywanie ich połączymy z ruchem ;), same raczej nie...

Zdecydowanie będzie stale gościć w mojej łazience.

Dobry aczkolwiek

bez rewelacji tym bardziej biorąc pod uwagę cenę balsamu.Mam skórę suchą,balsam średnio nawilżał.Zaskoczyła mnie konsystencja która jest dosyć płynna dzięki czemu balsam szybko się wchłaniał.Do plusów mogę zaliczyć zapach który jest bardzo delikatny,naturalny co niewątpliwie jest dla mnie na + bo jestem bardzo wrażliwa na zapachy :) Zdecydowanie poleciałabym go osobą które mają skórę normalną badź mieszaną...suchą skórę jak już wcześniej napisałam słabo nawilży.

Ilość zużytych opakowań: Jedno (duże)

Lubie to

Wchłania sie niesamowicie. Swietnie nawilza, pozostawia warstwe, ale sie nie lepi.
Pieknie pachnie.
Szkoda ze drogi, ale za to bardzo wydajny.
Nie wiem jak z tym efektem ujedrnienia, bo ja generalnie w to nie wierze, ale mimo wszystko moj nr1

Używam tego produktu od: ponad miesiac

fajny ;)

Rewelacyjne mleczko ! Idelanie sie wchlania , ladnie pachnie, dobrze nawilza , jest wydajne .
Czegos takiego szukalam a jak jeszcze ujedrni to i owo to juz bedzie super ;)
Polecam , warto kupic !

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo polecam

Bardzo dobry balsam do ciala, ktory szybko sie wchlania i pozostawia skore zdecydowanie nawilzona i elastyczna. Zapach, tak jak pisaly poprzedniczki, jest cudowny. Uzywam codziennie rano i musze przyznac, ze po miesiacu zauwazylam,ze skora wyglada zdrowo i gladko jak rzadko kiedy wczesniej. Wydajny, lekki.. nie ma sie do czego przyczepic. No chyba jedynie do ceny - kupuje go tylko gdy jest promocja; cena regularna (35 Euro) to dla mnie za duzo na tego typu kosmetyk.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Moj faworyt!

Zdecydownie najlepszy!
Największą zaletą jest jego błyskawiczne wchłanianie! Absolutnie nic się nie klei, a jednak pozostawia delikatną warstewkę, nie wiem w ogóle jak to możliwe. Zapach delikatny, raczej neutralny, napewno nie gryzie się z perfumami. Konsystencja raczej rzadka, niemniej rozprowadza się idealnie, właściwie możnaby się ubrać zaraz po jego nałożeniu. Skóra nawilżona, wygładzona, mięciutka.
Do końca nie wiem czy ujędrnia, ale to tylko dlatego, że jestem leniuchem i nie smaruję się systematycznie, czyli codziennie.
Muszę przyznać, że "krążyłam" wokół niego dosyć długo, ze wzgledu na cenę, która do niskich nie należy, jednak jest niesamowicie wydajny, a olbrzymia (400 ml) butla starcza na bardzo długo.
Z pewnością i z przyjemnością będę go używać jeszcze baaardzo długo!

Używam tego produktu od:1 rok

Mój, mój, mój...

O, tak, na takie cudeńko warto pracować;) Zapach ujmujący - wyrafinowany, przyjemny, elegancki. Szybkość wchłaniania bardzo dobra, fluid staje się niewidoczny niemal tuż po jego wmasowaniu. Poziom nawilżenia skóry znacznie poprawiony. Nie pozostawia uczucia lepkości. Bardzo wydajny. Z pewnością sięgnę po niego po raz kolejny. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

ZDECYDOWANIE TAK!

Zdecydowanie polecam.

Używałam wielu balsamów różnych marek ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Doskonale nawilża i wygładza skórę, która staje się sprężysta i miła w dotyku.

Poza tym ma bardzo ładny zapach i lekką konsystencję, nie zostawia "filmu" na skórze i szybko się wchłania.

Kosmetyk jest bardzo wydajny. Opakowanie ma pojemność 400 ml, używam go codziennie od trzech miesięcy i zużyłam dopiero połowę.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego