L'Oreal Paris, Jet Set

L'Oreal Paris, Jet Set

Lakier - bardzo szybko schnie i nie odpryskuje z paznokci. Dostępny w wielu kolorach.

nietrwały

Miałam ten lakier w kolorze brudnego różu. Po nałożeniu był on matowy i nieszczególny, ale gdy pomalowało się go lakierem bezbarwnym kolor nabierał głębi, był niebanalny i zwracał uwagę.

Jednak lakier jest totalnie nietrwały, po pierwszym dniu już się ścierał i odpryskiwał. A za taką cenę oczekuję jednak większej trwałości.
Wysycha standardowo.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Nawet fajny

Mam kolor jak na zdjęciu z lewej strony. Szybko schcnie, ładnie błyszczy. Ale... szybko się ściera na końcowkach paznokci, co mi się w lakierach nie podoba oraz średnio mi się podoba pędzelek i konsystencja. Trzeba naprawdę uważać jak malujesz paznokcie. Dodatkowy plus-bardzo bardzo ładnie trzyma się na paznokciach na palcach u nóg.
ogólnie okej, ale mógłby być lepszy.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Rewelacja!

Po przeczytaniu poprzednich komentarzy w życiu bym go nie kupiła... Ale dostałam go w prezencie :) Kolor intensywna czerwień Thrill 300. Na paznokciach utrwalonych żelem, trzymał się ponad tydzień. Nie odpryskiwał, nie ścierał się. Schnie faktycznie szybko.
Konsystencja rewelacyjna, tak jak pędzelek. Pierwszy raz pomalowałam paznokcie bez "ozdobienia" połowy palca ze skórkami włącznie...

Jestem zdecydowanie na tak !

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Fajny

Posiadam dwa kolory nr 103 który okreliłabym jako przygaszony kolor fuksji i nr 104 różowo - bordowy.
Po nałożeniu na płytkę paznokcia kolor jest dokładnie taki sam jak w buteleczce co nie zawsze jest takie oczywiste, jeśli chodzi o inne lakiery do paznokci.Szybko zasycha, ale jednocześnie na tyle wolno, żeby można było nałożyć go bez niepotrzebnych nerw ;).
Konsystencję określiłabym jako wygodną - rzadka, ale nie spływa, ułatwia to bardzo aplikację. Nie zuważyłam żeby gęstniał wraz z upływem czasu. Pędzelek też jest bardzo wygodny. U mnie wytrzymuje w stanie nienaruszonym około 2 dni (na usprawiedliwienie pragnę dodać, że nie używam żadnych utwardzaczy na lakier i zmywam bez rękawiczek, także jest to całkiem dobry wynik)
Minusem jest cena - w końcu to tylko lakier do paznokci.

Używam tego produktu od:pół roku

Może być...

Miałam odcień intensywny róż i czerwony tego lakieru. To co mi się w nim podobało to właśnie kolory. Szczególnie ten róż wyglądał bardzo ładnie. Lakier dość szybko schnie ale dla uzyskania ładnego koloru nakładałam dwie warstwy. Z minusów to szybkie odpryskiwanie i ścieranie się - to czego najbardziej nie lubię w lakierach. Podsumowując raczej go już nie kupię

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

gumowy;/

Dostałam go w promocji gratis do pomadki color riche gelee. Mam numer 005 - blady kremowy rozowo-cielisty. Powiem tak, od zawsze bylam wierna inglotowi ale ten lakier bardzo zachwial pozycje inglota w mojej kosmetyczce... super sie nim maluje, ma swietny troszke wiekszy pedzelek, jest od nowosci na tyle gesty, ze nadaje kolorek, nie robi smug, szybko wysycha i mam wrazenie, ze tworzy twardszą/grubszą powierzchnię na paznokciu, jakby go wyrownuje (??).. jestem bardzo zadowolona, slicznie wyglada i napewno kupię go nastepnym razem:)Używam tego produktu od: 7 dni

EDIT:
po kilku uzyciach zaczal robic sie gumowy na paznokciach - tzn, nigdy do konca nie wysechl i latwo schodzil np po uderzeniu o kant stolu;/ jakis dziwny, jednak nie polecam i odejmuje mu 3*

godny polecenia

To w zasadzie pierwszy lakier z wyzszej półki i szczerze powiem ze nigdy tak dlugo nie trzymal sie na moich paznokciach zaden do tej pory zakupiony lakier. Mam odcien 202- brudny róż wpadajacy w fiolecik. Kolor bardzo kobiecy i elegancki, ale najwazniejsze ze nie odpryskuje szybko (trzymal sie 4 dni) a pozniej zaczyna sie delikatnie scierac na koncowkach. Nie zaluje kupna;)

Używam tego produktu od: 7 dni

Nie jest aż tak źle

Uwielbiam lakiery szybkoschnące więc zakupuje ich duże ilości :) nie mam czasu czekać aż zwykłe lakiery wyschną. Mam dwa odcienie 005 i 501. 005 to taki blady róż, matowy- jest boski, świetnie się maluje, dość szybko schnie i wygląda super. Po prostu lakier i kolor na 6. Natomiast 501- czerwony- istna tragedia. Maluje się dobrze, szybko schnie ale co z tego jak niemiłosiernie odpryskuje. Zawsze maluje paznokcie na wieczór a tu już rano zanim zdążę wyjść z domu zaczyna odpryskiwać :/ Nie polecam tego koloru, natomiast blady róż jest świetny

Dobry ale nie za tą cenę

Lakier calkiem fajny, schnie szybko, dobrze się rozprowadza.
Mam jasny kolorek, perłowy, niestety jest zbyt blady - tzn po jednej warstwie mało go widać. Trzeba dołożyć drugą a i tak efekt nie jest w stu procentach zadowalający.
Ogólnie uważam go za naprawdę fajny lakier, ale chyba już nie kupię innego kolorku. Nie do końca podobają mi się kolory jakie proponuje producent- jest kilka ślicznych, reszta średnich. O wiele wiekszy wybór daje Inglot- a jakosciowo sa wg mnie porównywalne.
No i za cenę 30 zł mogę miec kilka lakierów w slicznych odcieniach i jakosciowo tak dobrych jak Loreal.
Także ogólnie polecam, ale tylko tym którzy nie oszczędzają ;)

Używam tego produktu od:pół roku albo dłużej

Najlepszy w swojej klasie

Jak dla mnie najlepszy w swojej klasie.Dobrze sie rozprowadza, nie odpryskuje w ogóle, tylko delikatnie sie ściera pod koniec drugiego dnia, dla mnie to rekord, żaden inny lakier nie wytrzymuje dłużej na moich paznokciach.Ostatnio używam tylko jet setów.
Mam kilka kolorów:
-999 techno tint różowy mieniący sie na niebiesko,shine
-757 pomaranczowy mieniący sie na złoto, diamant
-752 landrynkowy róz z drobinkami, shine, mój ulubiony
-A11 paparazzi pink creme,jasny kremowy róż,shine, też ulubiony
-reel of rose, perle przybrudzony róż z drobinkami,shine
-201 obrzydliwe nie wiadomo co, beżowo-fioletowy-róż beż drobinek, diamant Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie kilku

bardzo dobry

używam tych lakierów od hmm.... bardzo dawna obecnie mam kolory nr 100, 810(mój ulubiony) i 310 oczywiście miałam ich znacznie więcej. Podsumowując
- lakier nie odpryskuje, co jest dla mnie bardzo ważne
- szybko schnie
- ma bardzo ładne kolorki
minusem jest dość szybkie ścieranie jeśli nałoży się jedną warstwę, jeśli już dwie to wiadomo jest lepiej. Ponieważ uważam że nie ma lakierów doskonałych (tzn nie spotkałam się z takimi) mogę śmiało stwierdzić ze są one jednymi z najlepszych jakie dotąd używałam. Nawet w porównaniu z lakierami z wyższej półki jak YSL, który też miałam okażję używać uważam że lakiery Jet Set wypadają o niebo lepiej zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym.

Używam tego produktu od:2004
Ilość zużytych opakowań (conajmniej 15)

Nie jestem zadowolona.

Lakier mnie rozczarował. Lubię dość inny lakier Loreal - Resist & Shine, myślałam, że Jet Set też może być udany. Nie jest.

Lakier ma bardzo płynną konsystencję i naprawdę szybko wysycha, chociaż obiecane na opakowaniu "1 warstwa = 1 minuta" to lekka przesada. Z plusów można wymienić jeszcze ładną i bogatą gamę kolorów, ja mam limitowany odcień nr 211 - taki beżowo-brzoskwiniowy, w mocnym świetle lekko opalizujący na złoto. Za to wysychanie, konsystencję i kolory - 2 gwiazdki.

Reszta to już niestety minusy. Trzeba nakładać dwie warstwy lakieru, bo lakier nie pokrywa równo płytki paznokcia, a poza tym pierwsza warstwa jest transparentna i nie wygląda zbyt ładnie. Z tego powodu opowieści o 1 szybkoschnącej warstwie są z góry zakłamane.
Lakier bardzo szybko ściera się z końców paznokci - na drugi dzień lub jeszcze pod koniec pierwszego, co uważam za niedopuszczalne. Poza tym dość szybko odpryskuje - po 2 dniach zazwyczaj. Ta nietrwałość to jego największa wada, nienawidzę tego w lakierach, dlatego też nie jestem w stanie dać więcej niż 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki