Nivea Lip Care, Pearl & Shine (Pomadka ochronna) (stara wersja)

Nivea Lip Care, Pearl & Shine (Pomadka ochronna) (stara wersja)

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Pearl & Shine delikatnie pielęgnuje usta, nadając im subtelny perłowy połysk. Dzięki nowej, nawilżającej formule z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron jeszcze lepiej dba o piękny wygląd ust.
Kremowa, odżywcza formuła pomadki NIVEA Lip Care Pearl & Shine zawierająca pielęgnacyjny olejek jojoba oraz cenną witaminę E:
- delikatnie pielęgnuje usta i sprawia, że stają się one wyjątkowo miękkie,
- podkreśla naturalne piękno ust, nadając im piękny perłowy blask,
- chroni usta przed wysuszeniem.
EFEKT: aksamitnie miękkie usta z perłowm połyskiem.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie zawiera konserwantów.

Skład: Polydecene, paraffin, petrolatum, ceresin, cyclomethicone, isopropyl palmitate, copernicia cerifera, synthetic beeswax, lanolin alcohol, bisabolol, calendula officinalis, chamomilla recutita, melissa officinalis, caprylic/capric triglyceride, parfum, c.i. 11920, c.i. 61565

Cena: ok. 6zł / 4,8g

Zawiodłam się

Kupowałam tą pomadkę odkąt pamiętam. Zrobiłam sobie przerwę i kupiłam ponownie ją. Niestety bardzo się pogorszyła. Wcześniej łatwo się rozprowadzała na ustach, nawilżała, a teraz nie dosyć, ze nie spełnia tych oczekiwać to bardzo szybko schodzi, pozostawia biały nalot na ustach, kolor jest bardzo jasny. Nigdy więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Niestety, mało przyjemna

Muszę przyznać, że zawiodłam się na tej pomadce. Pamiętam ją jeszcze z odległych czasów, tymczasem na chwilę obecną wcale nie spełnia swoich zadań. Niby, że ma być pielęgnacyjna, ale nie zauważyłam jakiejś wielkiej poprawy, usta nadal są spierzchnięte. Poza tym, jej zapach wcale nie jest taki przyjemny, raczej drażniący. Jako pomadka kolorowa też nie sprawdza się wybitnie, bo kolor bardzo szybko schodzi, dodatkowo kiedy dostanie się do ust, nie jest przyjemny w smaku, osobiście nie podoba mi się ten kolor, bo błyszczy się średnio, szybko całkiem matowieje i usta nie wyglądają w nim jakoś bardzo korzystnie.

Minusy
- nieefektywny
- cena
- mało wydajny
- niemiły zapach
- uczucie lepkości

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

przeciętna

Suche i spierzchnięte są, były i pewnie będą moim odwiecznym problemem.

Kupiłam sobie właśnie ten balsamik Nivea z nadzieją, że mi pomoże.
Jeśli chodzi o konsystencję jest dobra.Podoba mi się. Nie jest tłusta ani mazista.
Ładny perłowy kolorek - za to plusik.
Pachnie okej.

Jednak jak tylko minimalna odrobina dostanie się do usta - niesmaczna. Taki smak gryzący i potem tak się ciągnie po gardle...
I do tego raczej nie działa za bardzo jakoś super na te suche usta.
Jeśli chodzi o kolor - ładnie wygląda tylko na zupełnie zdrowych i pięknych ustach. Jak ktoś ma suche albo spierzchnięte, pomadka zbierze się w tych miejsach.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pomadka

Konturowanie Smashbox

Mogła być lepsza.

Największa wada to zapach. Nawet wręcz duszący.
Kolor był "za " różowy. Cena- za wysoka jak na pomadkę ochronną.

Jedyny plus to design opakowania.

Ogółem nie byłam zadowolona z jej używania.

Używam tego produktu od: 4 lata temu

BEZNADZIEJA

Nie dość, że nie nawilża, to do tego śmierdzi, nie smakuje za dobrze, nadaje brzydki kolor na ustach - taki jasny cukierkowy róż, dodatkowo "mazia" się na ustach, przez co kolor nie jest równomierny, wyglądają usta jakby nałożyło się grubo jakiejś różowej mazi.
BLE - NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Super!

Ładny zapach, odpowiednie nawilżenie.
Odcień na ustach całkiem przyjemny.
Wydajna.
Przystępna cena.
Poręczne opakowanie.
Gdyby była możliwość pewnie kupiłabym ją raz jeszcze - kiedyś to był mój ulubiony kosmetyk do ust.
Nowa wersja nie jest już tak fajna.

Używam tego produktu od: dawna.
Ilość zużytych opakowań: parę

Nigdy więcej

Pomadka ta nie robi kompletnie nic. Jedynie fajnie wygląda. Co prawda różowy sztyft zachęca, ale dla osoby która potrzebuje "naprawienia" ust to chyba nie jest najlepszy pomysł, dodajmy do tego jeszcze beznadziejne rozprowadzanie i efekt tandetnie wymalowanych ust murowany :p

Kwestia przyzwyczajenia

Nawilża jak właściwie każda pomadka Nivea = niezbędne minimum

- zapach znośny - podobny do różanej wersji pomadki, cena przyzwoita

Perłowy połysk zachęca do ponownego zakupu; tym bardzije, że nowsze wersje pomadki nadają mniej "tandentny" odcień.

Używam tego produktu od: odkąd pojawił się na rynku
Ilość zużytych opakowań: dużo

Uwielbiam!!!

Używałam jej jako nastolatka.
Była to cudna pomadka.
Niestety-nie ma już jej.Nowa wersja tego kosmetyku mi nie odpowiada.

Zalety:
-cena
-zapach
-jasnoróżowy kolor
-cudnie lśni
-trwała
-śliczne opakowanie

Wady:
-brak

Szkoda,że chyba już nigdy jej nie użyje

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: dużo

super kosmetyk

bardzo ładnie wygląda na ustach mam jeszcze taką czerwoną o zapachu truskawkowej i wybrubuje chyba cała linię ty pomatek :) bardzo mi sie podoba wystarcza na długo i usta nie są suche gdzy stosujesz produkt może jesdyny minus to to że może sie złamać i że szminka pozostaje pomadce

Używam tego produktu od: 3 misięcy

Oj nie

Dziwną konsystencję ma ta pomadka. Kiedy się już kończyła to zawsze robiły się z niej dziwne grudki. Można też jej nałożyć za dużo i wtedy wygląda okropnie na ustach. Do tego ma mdły zapach. Nie lubię jej.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie w tym wydaniu.

Jedyne plusy, jakich się dopatrzyłam w tej pomadce to całkiem przyjemny zapach i miłe dla oka opakowanie. Nierównomiernie się rozprowadzała, a perłowy połysk był prawie niewidoczny, że trzeba było nałożyć kilka warstw, jednak i to nie pomagało. Nawilżała miernie.

Teraz używam wersji Pearly Shine i jest o wiele lepsza.

Używam tego produktu od: dawna