Sekrety Urody, Krem pod oczy

Sekrety Urody, Krem pod oczy

Krem pod oczy pozwala wszechstronnie pielęgnować skórę wokół oczu i na powiekach. Długotrwale nawilża, wygładza, łagodzi podrażnienia, uelastycznia i pojędrnia. Doskonale się wchłania. Lekka konsytencja pozwala również na stosowanie go pod makijaż. Zawiera wyciąg z hibiscusa, który w wyraźny sposób zmniejsza worki pod oczami pozostawiając skórę napiętą i nawilżoną oraz proteiny zbożowe i olejek ze słodkich migdałów, który dodatkowo wspomaga regenerację i uelastycznia skórę. Zastosowany w kremie kompleks wit.E ,C, F o działaniu antyutleniającym, antywolnorodnikowym oraz przeciwpodrażnieniowym chroni skórę przed starzeniem się i zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni UV.
Polecany do każdego rodzaju skóry, szczególnie do cery delikatnej i wymagającej bez ograniczeń wieku na dzień i na noc.

Dobry kremik

To jest mój pierwszy krem pod oczy. Nigdy nie miałam kłopotów typu worki lub ciemne cienie pod oczami, może dlatego nie wiem czy je likwiduje czy nie. Ale też nie zauważyłam żeby napinał skórę, może dlatego ża mam wystarczająco napiętą :) W każdym razie jak już wiele osób pisłało krem ten dobrze nawilża, łatwo się rozsmarowuje, jest bardzo wydajny, przyjemny i wygodny w użyciu.

dobry kremik

moim zdaniem to naprawdę dobry krem. nawilża i lekko natłuszcza skórę, pozostawiając świecący film, mimo to można łatwo wykonać makijaż. likwiduje oznaki zmęczenia i niewyspania, nie mam już rano takich obwódek wokół oczu:) poza tym dobrze odżywia skórę, staje się ona taka "świeża". Nie podrażnia oczu. kolejnym plusem jest pojemność i cena, bardzo mi to odpowiada:) Dla osoby bez zmarszczek idealny(moja mama już nie jest tak zachwycona-szuka mocniej działających specyfików)

Jestem zadowolona

Bardzo dobrze nawilża skórę wokół oczu i na powiekach, delikatnie ją napina i spłyca moje niewielkie zmarszczki mimiczne, które niestety już mam :(. Likwiduje również opuchliznę pod oczami, którą nie raz miałam po kiepsko przespanej nocy.
Łagodzi podrażnienia, które czasem mi się robią w czasie demakijażu oczu.
Dobrze się wchłania, chociaż trzeba troche poczekać, nie pozostawia tłustego filmu na powierzchni skóry dlatego jest dobry pod makijaż.
Opakowanie jest duże i starcza na długo, aplikacja jest wygodna.
To mój pierwszy krem pod oczy, bo dotychczas używałam żeli Flos Leku, i myślę że długo się z nim nie rozstanę.
Generalnie polecam go raczej do młodej skóry, bo na moją mamę tak nie działa jak na mnie.

Manicure - velvet nails

działa :)

Jest tani i duży. Wygodna tubka, ładnie się rozprowadza, szybko wchłania i nie wałkuje się pod podkładem. Wygładza,świetnie nawilża, rozjasnia i napina skórę. Redukuje cienie i opuchliznę pod oczami spowodowane zbyt krótkim snem.

Nietrafiony

Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami, ale nie dla mnie on, dobrze, że był tani.
Ma mnóstwo wad:
- tubka bez specjalnej końcówki, która ułatwiałaby aplikację;
- duża pojemność, nie do zużycia;
- dziwny zapach, taki mdlący i mulisty;
- jest nie tyle tłusty, co śliski, pozostawia wilgotny film, nawet po wchłonięciu, wygląda to jakby się płakało;
- nie napina, wręcz rozmiękcza skórę, jest taka rozwleczona;
- podrażnia, moje oczka łzawiły niejednokrotnie;
- nie odczuwa się działania tego bogactwa witamin (E, C, F) i innych składników w nim zawartych (m.in. olejku ze słodkich migdałówi wyciągu z hibiskusa), choć na tym bardzo mi zależało.

Jedyne, co robi, to nawilża, ale też nie rewelacyjnie, skóra go pije, ale brakuje jej czegoś.
Teraz używam na szyję, bo pod oczy się nie nadaje.

może być

Nawilża, ale kiepsko się rozsmarowuje, muszę czekać, aż "wsiąknie". Pozostawia film (to akurat mi sie podoba). Nie likwiduje cieni ani leciutkich zmarszczek mimicznych (innych na razie nie posiadam), opuchnięć nie wiem, gdyż takowych również nie posiadam :)zdecydowanie dla młodych osób

nawilża

Niestety, tylko nawilża.Po nałożeniu tego kremu skóra go "spija" w błyskawicznym tempie, staje się miękka i dobrze nawodniona, jednak brakuje mi w nim jakiegoś mocniejszego, wygładzającego lub rozjaśniającego działania.Bardzo przyjemny w użyciu.Ilość zużytych opakowań: 1

naprawdę dobry

idealny pod makijaż. skóra go "pije", więc nie zostaje wokół oka tłusta tudzież rolująca się warstwa kremu. niemniej lekki film zostaje i podkład doskonale wtapia się w skórę z pomocą kremu. krem ładnie napina skórę [natychmiastowo]. co również ułatwia aplikację podkładu czy korektora.opakowanie idealne - dzięki tubce [i małemu otworkowi na jej końcu] możemy zaaplikować sobie dowolną ilość kremu [nawet taaaką malutką].warto wypróbować - jest 100x lepszy od BioCalmille YR [tłustego, rolującego i nienapinającego skóry] czy od ArentinyQ [która jest mniej skuteczna, gdyż nie napina skóry i za szybko się wchłania - co utrudnia nałożenie podkładu, korektora etc.]wydaje mi się, że poprawia stan "worków" [tj. usuwa je :-)] - ale muszę go jeszcze trochę poużywać.

czysta przyjemność

czysta przyjemność używania :)) świetnie radzi sobie z nawilżaniem , moja skóra pije go :) niestety cieni nie likwiduje....wygodna tubka z małym otworem, kremu wychodzi akurat tyle ile potrzebuję, bardzo wydajny, mam go i mam :) delikatny zapaszek :)polecam młodym dziewczynom, które chcą nawilżyć skórę pod oczami i nie potrzebują silniejszych specyfików

Dobry.

Bardzo lekki, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej powłoczki, nie czuję zapachu :D no chyba, że coś nie tak u mnie ze zmysłem powonienia :P , nie podrażnia, nie uczula.Efekty przyjemne, aczkolwiek nawet przy duuużej ilości dobrej woli w żaden sposób spektakularnymi nie mogą być nazwane, po prostu: skóra ładnie nawilżona, leciutko rozjaśniona, gładka.Z większymi problemami typu zmarszczki mimiczne, czy tam inne paskudy z "otoczeniem" :( oka nieodmiennie związane NA PEWNO sobie NIE poradzi.

OK

Najlepszy jaki do tej pory miałam. Ale nie nie mam zbyt dużych wymagań jeśli chodzi o kremy pod oczy. Ma nawilżać i ten nawilża, choć efekt mógłby trwać dłużej.Jest przyjemny w aplikacji, lekki, nie ma problemów z wchłanianiem się. Nie ma jakichs ceramidów itp, tylko naturalne wyciągi i witaminki, a mojej młodej skórze tego potrzeba.Piszą, że zmniejsza worki pod oczami, no nie wiem...Byłoby fajnie gdyby zawierał filry, a tu niestety nie ma ani odrobiny. Do ust też jest dobry, jak zaleca producent.

Dobry

Kupiłam ten kremik zwiedziona niską ceną (10 zł), no a pozatym bardzo lubię kosmetyki Daxa.Zachęciła mnie również informacja na opakowaniu,że krem jest przeznaczony dla skóry delikatnej i wymagającej-a mnie bardzo często kosmetyki pod oczy uczulają.Jestem bardzo zadowolona z zakupu.Krem jest lekki, bardzo dobrze się wchłania, więc można go stosować pod makijaż.Nie pachnie.Trudno tu mówić o jakiś spektakularnych efektach, gdyż jestem w trakcie zużywania pierwszej tubki- ale bardzo ładnie nawilżył i odżywił mi skórę, rozjaśnił cienie,okolice oczu sa jakby wygładzone i wypoczęte.Polecam, tymbardziej,że cena jest niska.