MagnaScopic (Tusz pogrubiający)

MagnaScopic (Tusz pogrubiający)

Formuła maskary Estee Lauder została wzbogacona o opatentowany Expandex pogrubiający każdą z rzęs o 300%. Szczoteczkę maskary wykonano tak, by można było pokryć równomiernie tuszem każdą z rzęs.

W ofercie firmy dostępne są 4 kolory MagnaScopic: brąz, czerń, purpura i błękit.

115 zł / 9 ml

Rewelka ....

Ten tusz dostałam od rodzinki ze Stanów .... i nie powiem na niego złego słowa .....

Jestem bardzo zaskoczona opiniami że tusz jest rzadki ... bo mój od nowości przypominał konsystencję .... hmmmm.... no napewno nie śmietany .... był taki żelowy - dość złożony i gęsty ... bo nawet pomyślałam że dostałam stary :D Ale był w kartonie, a na obrzeżach nie było śladu wyciągnięcia szczoteczki z butelki . Tak więc o starociach nie ma mowy :D

Ale do sedna .... :D

Wiecie już że moje rzęsy są krótkie a usta małe :D haha .... także czasami tusz za 13 zł z rimmela działa cuda ... a tusze za 100 zł już nie .... Tym razem tak nie było .....

Fakt jest taki że większość z nas , używa już szczoteczek gumowych które są w tuszach - nimi maluje się inaczej - tym tuszem faktycznie trzeba umieć malować .... ale czy nie jest tak że zakupujemy nowy tusz w drogeri , to zazwyczaj wracamy jeszcze do anszego starego tuszu ... mysląc kurcze ale dziadostwo ? Nie jest tak ? Ja tak mam kupiłam tusz z loreala .. myślę ale porażka , a z czasem rzęsy wydawały się być jak sztuczne - pieknie wyczesane i długie ..... kupiłam z Rimmela za 13 zł ...i pomyślałam ...masakra jakaś ....wiadomo że kosztował 13 zł ... a teraz ... mimo ceny mam go w kosmetyczce zawsze :)

Tak samo było z magnasopic ....tyle że na moje rzęski działał cuda ... mimo że jest pogrubiający ja stwierdzam że je wydłuża pogrubia i podkręca ... niby nie jest wodoodporny , a idąc w deszczu wiem że pod oczami nie będę miała placków :D Mało tego cały dzień się nie obsypuje .... Kiedy idę na 6 wieczór na zmianę w szpitalu i kończe o 6.00 rano , a o 7.30 zaczynam w szkole lekcje( na dodatek kosmetyczne) i nie mam czasu na powrót do domu , na śniadanie , prysznic a co dopiero poprawę make-upu wiem że ten produkt mnie nie zawiedzie .

Obawiam się niestety że z tym tuszem moze być jak z proszkiem do prania z niemczach - te niemoeckie są zwarte , daje się ich mniej , pranie jest wyprane i pachnie - w polsce nawet drogie proszki nie dają rady ... więc czy nie jest to tak że Estee lauder jest amerykański, a na rynek europejski jest inna fabryka, więc i produkty są inne ?

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: 3 może 4 ???

nieeeeeeeeee!!!!!!!!!!

Taaaa..... Porazka!!! I to za jaka kase!
Tuszu po raz pierwszy wyprobowalam jakies dwa lata temu. Dostalam miniaturke przy okazji innych zakupow i bylam nim oczarowana! Pieknie pogrubial, super nakladal sie na rzesy, nic dodac, nic ujac. Pamietajac jaka bylam zachwycona, pstanowilam jakies dwa miesiace temu kupic wersje pelnowymiarowa. I tu zawod na calej linii...
Tusz jest rzadki, strasznie zle sie nim maluje rzesy. Mam wrazenie jakby zaraz mial splynac. Dla ladnego efektu trzeba go uzyc dwa razy i wtedy to juz jest kompletna masakra. Dlugo schnie, skleja rzesy, odbija sie na powiekach... Jest duuuuuzo gorszy od tuszu, ktory kupilam za kilkanascie zlotych z ciekawosci, zachecona dobrymi opiniami na wizazu.
No plus tez jest. Podczas dnia tusz sie nie osypuje, dobrze trzyma sie rzes i dobrze sie zmywa. Ale za taka cene to duzo za malo.
Co bylo w miniaturce - nie wiem. Cudo jakies:-)

Używam tego produktu od: dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: miniaturka i w trakcie pelnowymiarowego

BRAK JAKOŚCI DO CENY

Ten tusz dostałam w prezencie na szczeście go sama nie kupilam!! Jest to tusz pogrubiajacy a wedlug mnie spelnia role wydluzajacego i bylo by wszystko dobrze bo wydluza naprawde ładnie i efekt dlugo sie utrzymuje ale okropnie skleja rzesy :/ za takie pieniadze ten tusz to jakas porażka...

Ilość zużytych opakowań: uzycie pol produktu

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

NAJGORSZY TUSZ JAKI MIAŁAM

To jest najgorszy tusz jaki miałam! Jest drogi a za ceną nic zupełnie nie stoi. Klei się, szybko odpada, rzęsy wyglądają jakby były sztuczne i oblepione smarem.
Nie polecam, bo nie jest na pewno wart tej wysokiej ceny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Tusz jaw wino... im starszy tym leprzy :)

Początki z tym tuszem były koszmarne... Konsystencja rzadka, wręcz wodnista ... Przez tą konsystencję należało tusz nałożyć dwa razy by pogrubił rzęsy...Równało się to niestety z ich sklejeniem. Nałożyłam go dwa - trzy razy i zrezygnowałam.Tusz leżał sobie w mojej kosmetycznie nie ruszany z 3 miesiące, aż do dnia gdy skończył mi się Lancome i nie miałam czym wy tuszować rzęsy I tu nastąpiła miła niespodzianka :) Tusz zgęstniał więc bardzo ładnie nakładał się na rzęsy, i co najważniejsze nie sklejał ich!!!! No ale jest jedno ALE... Ten tusz naprawdę nie pogrubia rzęs!!! On ładnie je rozczesuje i rozdziela ( oczywiście jak wyschnie trochę!). Co najwyżej trochę wzdłuża i wszystko. Dostał dwie gwiazdki za efekt rozdzielenia rzęs - robi to lepiej niż grzebyk!
Czy polecam NIE, dobrze że dostałam go w prezencie bo gdybym go kupiła to była bym zła, że wyrzuciłam pieniądze w błoto...

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Beznadziejny

Jestem na nie- nie robi absolutnie nic z moimi rzesami, przynajmniej nic pozytywnego.

Nie podoba mi sie konsystencja, jest jakas taka "wodnista". Mam rzesy dosc ladne z natury, ale po nalozeniu tego tuszu wygladaja chyba gorzej niz przed. Skleja rzesy. Robi smugi. Spiewki o pogrubieniu rzes mozna wlozyc miedzy bajki.

Uwazam ten tusz za totalny niewypal, mialam jeszcze inny z Estee lauder (nazwy niestety nie pamietam) i uwazam, ze maskary to nie jest ich dzialka- po prostu nie potrafia ich robic i na pewno nie sprobuje juz wiecej z zadnym ich tuszem.

Bardziej zadowolna bylam jak kupowalam w ciezszych czasach tusz Maybelline za 13 zł.

Używam tego produktu od: Kilka podejsc do posiadanego przeze mnie egzemplarza w ciagu paru miesiecy-mysle, ze w sumie uzywalam go ok 4-6 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno, ktorego na pewno nie skoncze

Straszny

Tusz jest po prostu straszny- sztywny, w ogóle nie plastyczny, suchy, może i pogrubia ale tak jak wspomniało kilka dziewczyn przede mną sprawia, że rzęsy opadają nawet po użyciu zalotki, "zamyka oko". Z takim efektem "push down" jeszcze nigdy się nie spotkałam, mógłby się sprawdzić chyba tylko u osób mających rzęsy mocno podkręcone z natury. Dla mnie kompletnie bezużyteczny, nawet na dolnych włoskach wyglądał źle.

Używam tego produktu od: już nie używam

wielkie rozczarowanie

Niestety, magnascopic to produkt niskiej jakości. Konsystencja tuszu z kiosku ruchu, rozmazuje się i potwornie skleja rzęsy. Jedyny pozytyw to fakt, że rzeczywiście je wydłuża.

Bardzo go polubiłam!

Kupiłam tusz w Sephorze. Początki były straszne. Tusz strasznie sklejał rzęsy, potem przeczytałam, że pomaga wytarcie jego nadmiaru o krawędź tubki - faktycznie coś pomagało ale i tak byłam zła, że z tuszem za taką cenę trzeba się tak gimnastykować. Natomiast teraz stwierdzam, że jestem z niego bardzo zadowolona. Tak jak ktoś wcześniej napisał ten tusz jest jak wino - im starszy tym lepszy. Mam go już jakieś 2-3 miesiące i po około miesiącu cierpliwego używania tusz polubiłam bo zrobił się gęstszy.
Plusy:
- pięknie pogrubia rzęsy(bez sklejania, które było z początku)
- wydłuża
- co uważam wyróżnia go od tańszych tuszy to to, że trzyma się nienaruszenie przez cały dzień
- nie kruszy się
- nie rozmazuje
- wygodna szczoteczka
- ładne opakowanie (ale to już jest najmniej ważne)
Minusy:
- cena
- problematyczny gdy jest świeży

Straszny...

Ten tusz to istne okropieństwo!
Tak, nakłada się go łatwo, jest w miarę trwały, ale... skleja rzęsy, kruszy się i po 3 godzinach od pomalowania rzęsy wyglądają strasznie! Mimo użycia zalotki tusz sprawia, że rzęsy "opadają" i oko wygląda bardzo smutno. Totalny niewypał...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego!

DOBRY, ALE NIE DOSKONAŁY...

Polecono mi ten tusz w jednej z drogerii Sephora.
Na początku bałam się zaryzykować, bo tusz jest drogi a nie chciałam po raz kolejny wyrzucić pieniądze w błoto.
Nie mniej jednak skusiłam się.
Na początku bardzo ciężko było mi zrobić makijaż oczu, tak jakbym chciała.
żeby był pożądany efekt, trzeba było sie trochę namęczyć, ponieważ tusz jest dość rzadki.
Generalnie zależało mi na wydłużeniu i pogrubieniu.
Trzeba nauczyć się nim malować.
Jeżeli nałożysz za dużo tuszu, to rzęsy są posklejane- do niczego...
Najlepiej nałożyć tusz z umiarem, tak żebyśmy mogły zrobić poprawki jak już przeschnie na rzęsach. Tu akurat jest plus, ponieważ szybko zasycha i nie odznacza się w ciągu dnia na powiece niczym kalka.
Ogólnie tusz niczym wino- im starszy tym lepszy.

Szybkie podsumowanie:

PLUSY:

+ Tusz jest naprawdę dobry po ok 2-3 tyg. od pierwszego stosowania.
+ Pogrubia rzęsy
+ Wydłuża rzęsy
+ Nie odbija się na powiece, ani pod okiem w ciągu dnia.
+ Jest trwały- nie kruszy się, nie rozmazuje.
+ Łatwo zmywalny- nie trzeba szorować oczu, żeby się jego pozbyć.
+ Wyrazisty czarny kolor
+ Nie uczula- mam wrażliwe oczy.

MINUSY:

- Na poczatku cięzko wymodelować nim rzęsy, z powodu zbyt rzadkiej konsystencji. Bardzo cięzko je wydłużyć.
- Jeżeli nałożymy zbyt wiele tuszu- mamy efekt posklejanych rzęs.
- Czasem powstają grudki podczas malowania- w momencie zbyt dużej ilości tuszu.

Reasumując:
Mimo tego, że przez pierwsze 2 tygodnie cięzko wymalować perfekcyjnie rzęsy, to i tak warto, bo gdy tusz zgęstnieje makijarz robimy szybko i z porządanym efektem końcowym.
Myślę, że jeszcze kiedyś kupię.
Narazie chcę wypróbować jeszcze jeden od Estee Lauder. Zapowiedź brzmi obiecująco.

Nic specjalnego

Naprawdę, bardzo przeciętny tusz.
Lekko pogrubia, czerń jest jakby przytłumiona, łatwo się zmywa, nie osypuje się.
Mnie osobiście nie pasowała wielka szczoteczka, która w dziwny sposób czesała rzęsy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe