Eva Natura Len, Pomadka ochronna

Eva Natura Len, Pomadka ochronna

Seria pomadek ochronnych, w których połączono, bogaty w witaminy, biokompleks lniany, z dobroczynnie działającymi na skórę ust składnikami, takimi jak: naturalne woski, witamina E, silikon, flitry UVA / UVB. Pomadki polecane do stosowania na co dzień, przez cały rok. Skutecznie chronią delikatną skórę ust przed wpływem słońca, wiatru i mrozu, regenerują wysuszony naskórek ust, zapewniają ustom zdrowy i ładny wygląd.
Dostępne są w 6 smakach:
- brzoskwinia - pielęgnacyjna z koenzymem Q10,
- jabłko - odżywcza z ceramidami,
- truskawka - nabłyszczająca z witaminą A,
- wingrono - nawilżająca z olejem z pestek winogron,
- cytryna - witaminowa z wit. C,
- kokos - natłuszczająca z olejem z kokosa

Cena: 3,20 zł

Dobre

Używałam tych pomadek namiętnie w liceum.Miałam winogrono,kokos,jabłko i tuskawkę.Wszystkie(no może za wyjątkiem truskawki która była nieco sztuczna)ładnie pachniały,dobrze nawilżały,natłuszczały i chroniły usta.Bardzo ładnie się rozprowadzały na ustach.Winogrono i jabłko nadawały bezbarwny połysk,kokos i truskawka zawierały dodatkowo małe drobinki.Opakowania mimo że plastikowe,nie wyglądające na trwałe,nie pękały mimo noszenia w plecaku pełnym rzeczy.Chętnie bym do nich wróciła ale nie widuję ich już w sklepach w moim mieście :(Używam tego produktu od:używałam parę lat temu

dobre

mialam zarowno kokosowa, jak i brzoskwiniowa, kokosowa nadaje usteczkom ladny polysk, ale nie mozna przesadzac z iloscia bo wtedy efekt na usteczkach okropny i wszystko sie klei i maze, wiec z umiarem kobietki :)
zapach i smak ladny, lubi sie lamac niestety
brzoskwiniowa natomiast ze smakiem niebardzo
nawilzaja calkiem dobrze, ale przy kokosowej trzba uwazac po podkresla wysuszone usteczka wiec lepiej najpierw podleczyc je, a pozniej profilaktycznie uzywac tej pomadki, bo niestety przy bardzo wysuszonych usteczkach nie daje sobie rady
ilość zużytych opakowań: 2 kokosowe i 1 brzoskwiniowa

gdzieś zaginęły! :(

Miałam brzoskwiniową (pomarańczowa zakrętka).
Pięknie niwelowała zadziorki na wargach (jak pracuję przy komputerze to bezwiednie zagryzam wargi) i dawała śliczny połysk, smakowała nie źle, do tego stopnia, że zaczął używać jej w zimie mój chłopiec i nawet połysk mu nie przeszkadza ;)
Chętnie nabyłabym jeszcze raz ale gdzieś zniknęły :(
Daję tylko 4 gwiazdki bo kilkakrotnie mi się złamała.

O botoksie mity

ach ten kokos

Dam jej piatke mimo, ze ma pewna wade ; mianowicie nie jest zbyt wydajna, ale poza tym jest kokoswa a ja uwielbiam ten zapch jest przesliczny, nawilza w miare dobrze i pozostawia sliczny polysk na ustach

niezła

Bardzo wydajna, mam ją już kilka miesięcy i dopiero kończę ;). Przyjemnie pachnie, dobrze chroni, daje dość intensywny połysk. Niestety pomadki słabo się na niej trzymają ale za to nieperłowym dodaje perłowego połysku :)
Wszystko fajnie, tylko że poza połyskiem nie widzę różnicy w zapachu, konsystencji i działaniu między nią a balsamem do ust z avonu a kupiłam ją m.in. z myślą że zafunduję sobie coś innego ;)

taka sobie

kupilam ja niedawno,mam kokosowa. kolor jest OK,zapach tez,ale dosc szybko znika z ust i pozostaje one suche.pomadka nie jest zla, ale nic nie przebije mojej ulubionej Melisy ;)

Mieszane uczucia.

No właśnie!Mam co do tej pomadki ochronnej naprawdę mieszane uczucia, gdyż co następuje ;) jest to w moim, jakże skromnym odczuciu, swoiste połączenie właśnie tejże z błyszczykiem.No i wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, tyle tylko, że "pomaziane" ( takie mam właśnie odczucia jak się nią "pomaluję" ) nią usteczka przybierają wysoce dziwaczny biały odcień i "blask" dziwnie przypominający kolor ust człowieka po przebytej ciężkiej chorobie lub, co gorsza, aktualnie będącego w kiepskiej formie-no nie wiem sama jak to dokładnie przybliżyć, w każdym bądż razie w moim odczuciu nie wygląda to zdecydowanie zachęcająco, a wręcz przeciwnie-nieomalże odstraszająco.A skoro już jestem w kategorii wad :( to opakowanie żywcem wyjęte z siermiężnych czasów minionych o trwałości wysoce wątpliwej.Co do zalet- zauważyłam takowe, a jakże :) odpowiedni stopień nawilżenia, natłuszczenia-posiadam kokosową ( ale ta maż na usteczkach, brrr, horror), nadspodziewanie dobre radzenie sobie z wysuszeniem czy łuszczeniem się naskórka, no i wreszcie niepomijalny atut dla wielu :) cudny, słodziutki zapach kokosowy, z którym nieodłącznie mam miłe ;) wspomnienia i w związku z powyższym fanką jego pozostanę :)Podsumowując : jak dla mnie zliczywszy wszystkie za i przeciw 3*, choć może i warto się w nią zaopatrzyć choćby tylko dla samej przyjemności upajania się zapachem kokosowym? :)

super

Na początek dodam, że istnieją jeszcze trzy wersje tej pomadki: winogronowa,cytrynowa, jabłkowa. Miałam tę ostatnią. Szminka jest super, nawilża, natłuszcza popękane i spierzchnięte wargi. Dodatkowo bardzo ładnie nabłyszcza usta co dczyni ją troszke błyszczykiem. Jedą gwiazdkę muszę jednak odjąć za pudełko - ma śliczne kolorki ale jest słabe i nieodporne na upadek z wysokości.

cudeńko

uratowała moje wargi :)) wykończyłam w domu wszystkie pomadki ochronne i z braku czasu dopiero po kilu dniach kupiłam to cudo...które poradziło sobie ze spierzchniętymi wargami, zliwkidowało strupki brrrr ma śliczny kokosowy zapach, który kojarzy mi się z kokosankami, które uwielbiam...natłuszcza i daje ładny błysk (niby błyszczyk?)mam troszkę mieszane odczucia co do opakowanie, nie wydaje mi się solidne, ale zobaczymy ile wytrzymana razie 5 gwiazek...