Polecamy: 3 DNI DO BIELI

M.A.C., Face and Body Foundation (Podkład do twarzy i ciała)

M.A.C., Face and Body Foundation (Podkład do twarzy i ciała)

Podkład na bazie wody, wodoodporny, który zapewnia długotrwałe krycie z zachowaniem naturalnego wyglądu twarzy i ciała. Idealny do wszystkich typów cery. Zawiera składniki nawilżające i ochronne. Daje profesjonalny efekt, który sprawdzi się nawet przy sesjach zdjęciowych. Dostępny w 11 odcieniach.

nawilżające, kryjące, ochronne
wodoodporna
fluidy

Sredni

+ lekki, praktycznie go nie czuć na skórze
+ nie zapycha
+ nie ciemnieje na twarzy
+ śliczne satynowe wykończenie
- cena
- minimalne krycie
- bardzo wodnisty

polecam mieszac go przed nałozeniem na twarz na ręce z pudrem krycie bedzie lepsze ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546146].usefull || 0 }}% pomocna.

Cienka linia

Do zakupu tego podkładu zabierałam się jak sójka za morze. Niestety moje preferencje kłócą się z moim typem cery. Nienawidzę matowej twarzy z pudrowym wykończeniem. Uwielbiam, kiedy jest rozświetlona (oczywiście naturalnie) i wygląda na zdrową. Najchętniej w ogóle nie nakładałabym podkładu. Niestety mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków.

Jak to mówią cienka linia między miłością, a nienawiścią. Osobiście ja ten podkład uwielbiam. Mam w odcieniu C1 - jasna karnacja z żółtymi tonami oraz C3 - lekko opalona karnacja z żółtymi tonami. Świetny podkład na co dzień, którego nie widać na skórze, daje efekt mokrej, zdrowej skóry. Podkład wyrównuje koloryt. I w sumie to jedyne co robi. Można budować krycie, ale nie zakryje dużo. Ja zazwyczaj nakładam dwie warstwy i coś tam kryje, ale bardzo mało. Za to cera wygląda jak druga skóra, tylko lepsza. Używam latem oraz wiosną wtedy, kiedy moja cera ma swój dobry czas, ponieważ z wysypem czy dużymi zaczerwieniami sobie nie poradzi.

Tak czy inaczej, bardzo, bardzo lubię ten podkład za naturalny, mokry efekt bez podkreślania suchych skórek oraz bez tworzenia maski. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538796].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

IDEAŁ

jako fanka bardzo mocnego krycia byłam zaskoczona ze tak słabo kryjacy podkład powalił inne na głowe. Cera jest po nim naturalnie idealna, swietnie wuglada na zdjeciach. Do suchej skóry nadaje sie świetnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534706].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 5

M.A.C., Face and Body Foundation

To mój podkład nr 1! Używam go od 4 lat. Krycie ma lekkie, ale można je budować. Ma wodnistą konsystencję, ale pod po chwili zaczyna zastygać na twarzy. Jest bardzo komfortowy w noszeniu, nawilża twarz, nie podkreśla suchych skórek i pięknie trzyma się cały dzień na buzi. Rewelacja!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510096].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny

Mam cere sucha z wypryskami i zaczerwieniami, zakupilam po dobrych recenzjach na youtube.
Podkald ma intensywny jakby kwiatowy zapach
Jedna warstwa prawie nic nie daje
Ja uzywam zazwyczaj dwoch warst
Pierwsza rozcieram w rekach co podobno daje lepsze krycie kolejna wartwe dokladam palcami lub pedzlem
Przypudrowuje mac sheer powder
Trzyma sie caly dzien
Nie sciera
Nie zapycha
Krycie naprawde male
Podklad na prawde ok na co dzien i cieple dni jak najbardziej na tak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492006].usefull || 0 }}% pomocna.

jeju:)

bardzo dobry produkt ,cera mieszana lepiej utrwalic
plusy:
pieknie wyglada na zdjęciach
krycie
kolory!!!!!
brak spf tak dla mnie to plus!!!
minusy:
nos latarnia!!!!!
kleja sie powieki, i TALK=krosty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448936].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Moja cera - sucha, wrażliwa, naczynkowa, ale bez większych niedoskonałości - jeden pajączek i delikatnie zaczerwienione policzki. Kolor skóry: jasny z wyraźnie żółtym tonem. Szukam podkładu lekkiego, który nie zakryje mojej skóry tylko lekko wyrówna jej koloryt, będzie nawilżający i nie widoczny na skórze.

Posiadam kolor C1 - najjaśniejszy w ciepłej tonacji

PLUSY
+bardzo wodnista konsystencja, którą ja kocham (przed użyciem należy wstrząsnąć
+wcierając, podkład trochę 'hamuje' i nie sunie po skórze aż tak gładko, co daje troszkę większe krycie (krycie lekkie) i naturalne (niezbyt mokre, niezbyt matowe) wykończenie - zazwyczaj tak robię
+lekko wklepując podkład nadal zostaje rzadki przez co ma praktycznie znikome krycie i bardzo mokre wykończenie - kiedy nie chcę mieć makijażu, ale jednak wyglądać lepiej
+kompletnie go nie widać na skórze
+wygląda jak skóra
+wtapia się idealnie kolorem
+nie tworzy efektu maski
+świetnie wychodzi na zdjęciach (brak SPF)
+świetna cena w stosunku do pojemności (za 120ml płacimy 150zł czyli przeliczając na pojemność standardowego drogeryjnego podkładu, za 30ml zapłaciłybyśmy 37,5zł)
+bardzo lekki, nie czuć go na skórze
+trwały
+najlepiej wygląda nałożony palcami
+opakowanie przyjazne podróżom
+precyzyjny otwór z którego nie wylewa się zbyt dużo produktu

MINUSY
-mnie to nie spotkało, ale boję się tego - podobno bardzo zapycha
-brak bardzo jasnych odcieni
-prawie znikome krycie (krem bb więcej kryje)
-brak pompki
-opakowanie w którym nie widać ile zostało produktu

Kocham ten podkład właśnie za jego przejrzystość. Uwielbiam ten efekt zdrowej, naturalnej skóry, nie maski. Nie potrzebuję zakrywać swojej skóry, a jeśli już to używam punktowo korektora.

Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ na swojej wishliście mam już kilka innych podkładów, ale na pewno z przyjemnością wykończę do końca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388016].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem całkiem

Produkt nadaje cerze fajnego zdrowego, blasku. Można wyglądać bardzo naturalnie. Połączony z innym podkładem przedłuża jego trwałość. Sam słabo kryje, ale taki jest chyba jego "urok". Ma specyficzną, "wodną" konsystencję i miły zapach. Nie powoduje podrażnień, a wręcz przeciwnie, moja skóra wygląda lepiej. Dzięki niemu przekonałam się do naturalności i zrezygnowałam z ciężkich, kryjących podkładów. Minusem jest wysoka cena. Zdecydowanie najbardziej opłaca się kupić największe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384131].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mojej cery

Miałam okazję testować kolor C2 i C3.
Niestety ten podkład nie nadaje się do mojej mieszanej cery świecącej się w strefie T. Bardzo się świeciłam na twarzy i w dotyku była lepka jakby tłusta. Na pewno o wiele lepiej sprawdzi się przy cerze suchej. Fajne było w nim to, że nie podkreślał suchych skórek, co robi u mnie większość podkładów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361761].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na codzień

Chyba najlepszy podkład na codzień jakiego używałam do tej pory. Ma bardzo lekkie krycie, ale wyrównuje koloryt skóry i wygląda bardzo naturalnie. Własciwie to nie widać nawet że mam podkład na twarzy. Jego największym plusem jest to jak się rozprowadza. Można go nałożyć na twarz dosłownie jak krem, nie trzeba wklepywać ani specjalnie rozcierać. Nie robi smug a aplikacja zajmuje kilka sekund. Mam mieszaną cerę i podkład utrzymuje się cały dzień, nawet przez 7 godz pracy, gdzie jestem ciągle w ruchu. Po pracy wystarczy go lekko zmatowić i świetnie wygląda już do końca dnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351876].usefull || 0 }}% pomocna.