MAC, Mineralize, Skinfinish (Puder wypiekany)

MAC, Mineralize, Skinfinish (Puder wypiekany)

Luksusowy, miękki jak aksamit, który rozświetla cerę metalicznym blaskiem. Wygładza cerę i nie zapycha porów. Dostępny w czterech odcieniach: Soft and Gentle, Refined, Perfect Topping oraz Gold Deposit.

rozświetlające

Znasz skład tego produktu?

Lightscapade

Kupiłam go, kiedy jeszcze nie było wysypu drogeryjnych rozświetlaczy. Wydałam ciężkie pieniądze, ale efekt jaki ten produkt daje jest wart każdej kwoty. Jestem bladziochem, więc wybrałam odcień Lightscapade. Jest doskonały, nie bieli, nie ma widocznych drobinek, efekt jest subtelny i elegancki, bardzo trwały - utrzymuje się cały dzień. Formuła jest aksamitna i nie wysusza skóry, praca z tym produktem to czysta przyjemność. Szczególnie polecam wizażystkom, ponieważ jest dostępny w dużym formacie i jednocześnie jest super wydajny, nie pyli się za bardzo. Opakowanie zamyka się na magnes, nie powinno się otwierać w transporcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265146].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega cudowne: soft&gentle i Lightscapade!

Próbowałam już wielu przeróżnych rozświetlaczy, ale dopiero, gdy zakupiłam dwa odcienie z MAC-a: Soft&Gentle i Lightscapade, jestem MEGA ZADOWOLONA.
Nie umiem zdecydować, który jest lepszy. Oba są piękne, luksusowe i długo utrzymują się na skórze. Gdy po raz pierwszy spróbowałam Soft&Gentle w salonie MAC, to oniemiałam z wrażenia. Moja buzia wyglądała przepięknie po użyciu tego rozświetlacza. Do końca wieczoru cały czas przeglądałam się w lusterkach, tak bardzo podobał mi się efekt, który dał rozświetlacz MAC -a.
Lightscapade jest jaśniejszy i używam go, gdy moja twarz ma jaśniejszy odcień.
Gdy jestem choć trochę opalona, wtedy przepięknie wygląda Soft&Gentle.

Pozbyłam się wszystkich innych rozświetlaczy, a codziennie używam tylko produktów MAC-a. Są rewelacyjne, eleganckie i dyskretne. Do tego bardzo trwałe i wydajne. Trochę drogie, ale bardzo dobrej jakości, więc i cenę można przeboleć.

Polecam je gorąco wszystkim!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256761].usefull || 0 }}% pomocna.

Drogeryjne rozświetlacze nie mają podbicia

Generalnie żadne MySecret, Wibo, Lovely - nie są równe rozświetlaczom MAC. Owszem, może kolor jest zbliżony i pierwsze wrażenie, jednak trwałość, a przede wszystkim efekt z każdą kolejną godziną, to niebo a ziemia.

Zanim kupiłam Stoft&gentle, a później Lightscapade, testowałam wszystkie chwalone drogeryjne kosmetyki, a także słynną MaryLou, która już zupełnie mnie nie porwała.

Owszem, te drogeryjne ładnie wyglądają, ale szybko się utleniają, drobinki migrują, kolor blednie, konsystencja z czasem przestaje być ok. Generalnie pozbyłam się wszystkich, ograniczając się do dwóch wspomnianych z MAC.

Minusy:
- mimo wszystko wprawna ręka, bo można za dużo produktu nałożyć, a to niczego dobrego nie wróży, jednak to kwestia kilku użyć i doświadczenie nabyte.

Plusy:
- piękne odcienie, pasujące do wszystkich karnacji,
- dobrze się nakłada na pędzel, rozciera na skórze,
- utrzymuje się cały dzień,
- nieziemsko wydajny,
- wielofunkcyjny, soft&gentle nada się spokojnie na inne częsci ciała, zastępując np. olejek z drobinkami,
- solidne i trwałe opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220886].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczawińska

soft & entle

Kosmetyk uważany za kultowy. Rzeczywiście nie jest zły. Opakowanie jest ładne, eleganckie i trwałe. W opakowaniu znajduje się 10 g produktu, wiec starczy na spokojnie na kilka lat. Kolor jest beżowy z mieniącymi się drobinkami. Odpowiedni dla jasnych w stronę średniej karnacji. Dla bladziochów się nie sprawdzi - będzie zbyt widoczny. Ślicznie wygląda na skórze i utrzymuje się cały dzień. Podczas aplikacji się bardzo pyli, za co ma ode mnie minus.

Moje odczucia odnośnie tego produktu - nie jest to produkt zły, ale weźmy pod uwagę cenę oraz fakt, że jest na rynku już dobre kilka lat. Wydaje mi się, że ostatnimi czasy marki drogeryjne zaczęły wypuszczać naprawdę dobre produkty rozświetlające i nie ma potrzeby kupować tak drogiego produktu, bo podobny efekt można uzyskać przy pomocy face illuminator powder w odcieniu "princess dream" z My Secret. Na skórze wyglądają bardzo podobnie a rozświetlacz z My Secret się tak nie pyli jak ten z Maca oraz również utrzymuje się cały dzień na twarzy.
Porównywałam swatche tych dwóch rozświetlaczy i mają one bardzo podobne wykończenia na skórze natomiast My Secret jest nieco bardziej beżowy w porównaniu do Soft & Gentle, który wydaje się być nieco bardziej różowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215988].usefull || 0 }}% pomocna.

ideał dla bledziochów

Mam odcień lightscapade i ideał!
Przy nałożeniu delikatnym daje leciutki blask, taki elegancki, idealny na co dzień. Jeśli się postaramy można uzyskać większy blask. Nie jest tak intensywny jak na przykłąd mary lou, ale za to wygląda luksusowo, widać, że nie był to tani produkt.

Plusy:
- elegancki efekt rozświetlenia
- duża wydajność
- ładne, proste, funkcjonalne opakowanie

Minusy:
- pylenie się

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132466].usefull || 0 }}% pomocna.

soft&gentle

Po raz kolejny marka MAC stanęła na wysokości zadania i ten produkt wcale nie jest przereklamowany :)

Nie widzę wad tego produktu, nawet cenę można przeboleć ze względu na jego niesamowitą wydajność.

Jest świetnie napigmentowany i tak drobno zmielony, że to dosłownie puch.

Bardzo trwały, kolor uniwersalny i piękny.

Opakowanie mogłoby mieć lusterko:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044922].usefull || 0 }}% pomocna.

doskonały

Mam odcień lightscapade.

Tworzy jaśniutką, śliczną taflę idealną dla bladych cer.
Przez to zupełnie nie jest nachalny.

Jest szalenie wydajny.

Jedyny mały minus to fakt, że podczas nabierania produkt pyli się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027139].usefull || 0 }}% pomocna.

Loove it!

Posiadam 2 odcienie: Soft and Gentle i Lightscapade. Oba tworzą śliczny efekt mokrej tafli na skórze a\'la Jennifer Lopez. Do tej pory nie znalazłam nic lepszego :) Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018286].usefull || 0 }}% pomocna.

efekt "wow" gwarantowany

Tyle miałam przygód z rozświetlaczami.. ciągle jakieś kupowałam i w końcu postanowiłam sobie, że muszę kupić jeden, a porządny, bo to się nigdy nie skończy.
Mac Mineralize Skinfinish jest wart swojej ceny.
Cera nim muśnięta jest piękna, świeża, wygląda luksusowo.
Zostanie ze mną na zawsze!

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017436].usefull || 0 }}% pomocna.

Znalazłam w końcu to, czego szukałam !

Posiadam kolor: Soft&Gentle. Bardzo długo szukałam takiego rozświetlacza, cieszę się, że w końcu na niego trafiłam. Nigdy nie miałam styczności z kosmetykami tej marki, jest to pierwszy produkt i zdecydowanie moja opinia jest pozytywna.
Produkt bardzo trwały, prześlicznie rozświetla cerę, dodaje uroku makijażowi bez względu na porę dnia. Wygodnie się nakłada, puder się nie sypie co sie czasami zdarza przy prasowanych pudrach mineralnych ale tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Świetna kolorystyka, uniwersalny szampański kolor pudru Soft&Gentle idealnie sprawdza się dla blondynek zarówno na lato jak i na zimę. Bardzo wydajny. Efekt można z łatwością stopniować według własnego uznania. Ładne, jak dla mnie masywne opakowanie, mieszczące się wszędzie, wygodne w stosowaniu. Zdecydowanie wart zakupu i ceny, polecam !

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011465].usefull || 0 }}% pomocna.