Daily Shampoo Everyday Cleansing

Daily Shampoo Everyday Cleansing

Delikatny szampon do włosów, do codziennego użytku. Do wszystkich rodzajów włosów, również po trwałej i farbowaniu.

Cena: 55 zł

nie szkodzi nie zachwyca

Zupełnie przeciętny szampon, dokładnie oczyszcza włosy (może za dokładnie, bo się po nim plączą), średnio wydajny, ładny zapach, włosy po nim dość szybko się przetłuszczają...Nienajgorszy, i byłoby 3*, ale gdzie z tą ceną...

Używam tego produktu od:czasami

nic specjalnego

Największym grzechem tego szamponu jest obciążanie włosów. Przy codziennym myciu, do którego przeznaczony jest szampon włosy, przynajmniej moje cienkie, stają się przyklapnięte, brzydko kładą się na głowie, mimo że w dotyku są sypkie, czego zresztą też nie lubię. Codzienne mycie staje się koniecznością. Stosowałam go w parze z odżywką Clinique do włosów delikatnych, ale ta też nie poprawiała efektu działania szamponu. Nie przekonuje mnie też jego zapach, niby morski, ale dla mnie nieprzyjemny. Opakowanie, jak to u Clinique, miłe dla oka. Za tę cenę oczekuję jednak szamponu idealnego, a temu do ideału trochę brakuje. sadząc po liście bestsellerów "Twojego Stylu" ma swoje wierne użytkowniczki - być może posiadaczki włosów innych niż delikatne.

Ehhh....

Szampon po prostu świetny. Mam przetłuszczające się włosy, a on na nie wpływa bosko. Nie obciąża, fajnie (świeżo) pachnie. Świetnie się pieni i łatwo słukuje. Moje włosy nabrały po nim blasku i dobrze się układają. Włosy nie plączą się po nim tak łatwo, jak wcześniej. Po postu hit!
Niestety jest mało wydajny (ale za to ma cudowne opakowanie), więc żeby go używać na długo trzeba się trochę wykosztować.
Używam tego kosmetyku od 2 tygodni / ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (20.03.05r. - już 2).

20.03.05r. - muszę obniżyć ocenę, gdyż po pewnym czasie jego użwania włosy zaczynają się szybko przetłuszczać, a to mnie doprowadza do szaleństwa!

Cellulit mity

Sama nie wiem a to dziwne

Moja mama go chwali - ma grube, suche wlosy (dlaczego ja ich nie odziedziczylam tylko wdalam sie w ojca????)
Niby myje przyjemnie - nie trzeba po nim uzywac odzywki (na koncowki nakladam healthy shine serum, ktore prawdopodobnie starczy mi na najblizsze dziesieciolecie) ,wlosow jakby wiecej, zapach lekko mietowy i nawet kupilam drugie opakowanie ale ... po jakims czasie wlosy przestaja sie po nim ladnie ukladac a jakakolwiek pianka nalozona po nim tworzy z moich delikatnych, falujacych wlosow ciezki i oklapniety helm -
i nie pomaga nawet ze je podkrecam na rewelacyjna szczotke Clinique, ktorej uzywam z powodzeniem od 3 lat!
Cene przelknelam ale jak go skoncze to do opakowania przeleje taki szampon za 6 zl ;).
Lubie go ale trzeciej szansy nie dostanie.

Dziwny

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Mam cienkie włosy, które obciąża niemal wszystko, szmpony, odżywki, maseczki... Przy tym farbuję je, więc potrzebuję czegoś łagodnego do mycia i czegoś dobrego i nieobciążającego do odżywiania. Szampon Clinique spodobał mi się od pierwszego użycia. Jest bardzo delikatny, nie pachnie tak, że aż tchu brak, tylko prawie wcale, dobrze się pieni i spłukuje. Włosy są miękkie i nie plączą się, co jest dla mnie rzeczą niebywałą, bo do tej pory po każdym myciu musialam używać jakiejkolwiek odżywki, celem rozplątania kołtuna. Po umyciu włosów tym szamponem kołtun nie występuje. Polecam wszystkim tym, którzy podobnie jak ja uważają, że szampon służy do mycia włosów, a do pielęgnacji i odżywiania są balsamy i odżywki.

Używam tego kosmetyku od ok. 2 tygodni/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go (będzie bardzo wydajny)

UPDATE 18.08.2004: niestety muszę obniżyć ocenę. Od początku wydawało mi się dziwne, że szampon, który ma tylko myć włosy (do codziennego użytku) nie wymaga stosowania żadnej odżywki. Po kilku użyciach okazało się, że straszliwie obciąża mi włosy. Były klapnięte i nie układały się, zupełnie jakbym położyła jakąś silną maseczkę. Moja mama stwierdziła to samo. Oddałam go koleżance, która chyba jest zadowolona. Osobom o cienkich włosach zalecam daleko posuniętą ostrożność.

nic specjalnego

taki sobie zwykły szampon.
nie daje jakiegos spektakularnego efektu w postaci połysku, czy miekkkosci.
daje mu 3 gwiazdki bo ma ładne opakowanie i jest wydajny.
jakośc jak przeciętny szampon z drogerii.
ogólnie nie wart swojej ceny.

Przeciętny

trochę mnie rozczarował, spodziewałam się czegoś więcej. Faktycznie ładnie pachnie, włosy po nim również miękkie i dobrze układające się ale to mozna powiedziec o wielu innych szamponach... Spektakularnych efektów nie zauważyłam. Dość wydajny ale pojemność zbyt mała jak na tę cenę. No i jak dla mnie, opakowanie bardzo niewygodne. W sumie to dość przeciętny produkt, więcej raczej nie kupię.

zwykły

Szampon bardzo wydajny, dobrze się rozprowadza na włosach jest przyjemny w użyciu i ma fajne poręczne opakowanie.Niestety nie zauważyłam specjalnych efektów. Jest wiele innych,tańszych szamponów,które podobnie działają.Myślę,że clinique jest trochę za drogi !!...

przeciętny

Zwykły uniwersalny szampon, fakt - włosy są miekkie i błyszczące, dobrze się rozczesują ale taki efekt uzyskuję uzywając innych, o wiele tańszych szamponów. Ilość zużytych opakowań: 1

Za drogi jak na uniwersal

Używałam go metodą kombinowaną, z odżywką. I nie zauważyłam niczego, co mogłabym opisać, oprócz może tego, co jest zauważalne jeszcze przed zakupem; więc fajne opakowanie i bardzo ładny, bardzo orginalny zapach. Po użyciu włosy czyste, miękkie i standardowo błyszczące. Zestaw kosztował około stu złotych i nie zdziałał niczego, co sama bądź inni by zauważyli, czy spowodowałoby, że chciałabym do niego wrócić. Oba preparaty były bardzo wydajne.Ilość zużytych opakowań: 1

FAJNY SZAMPONIK

Szampon jest naprawdę bardzo dobry. Włosy po umyciu są puszyste, mięciutkie, nie elektryzuja się. Jak na szampon z lekką bazą myjącą włosy po zastosowaniu go bardzo dobrze sie układają i ładnie błyszczą. Opakowanie ma superwygodny kształt i bardzo mi sie podoba. Jedyny minus to dziwaczny zapach-niby szampon jest bezzapachowy, ale wyczuwam w nim nutkę mięty :-( Na szczęście po umyciu zapach nie zostaje na włosach i można patrzeć na same superlatywy ;-)

dobry ale...

mam włosy delikatne,za ramiona i z nawyku myje je codziennie,więc potrzebuje szamponu,który nie byłby zbyt inwazyjny dla moich włosów.Ten szampon ma postać szaro-niebieskiego żelu,jak dla mnie pachnie lekko mentolowo :))Choć napisane jest,że jest bezzapachowy :)) Przyjemnie się go używa,włosy są po nim miękkie,delikatne i puszyste.Butelka plasikowa w kształcie tuby,łatwo się otwiera,co nie znaczy,że bez problemu się gdzieś wyleje :))Bardzo przyjemny w stosowaniu.Jednak mam jedno ale:jak na 200ml butelkę kosztuje zdecydowanie za dużo.Moja mama po umyciu nim włosów nie stosuje juz żadnego balsamu do spłukiwania,a robi to zawsze po każdym innym szamponie :)) Co nie oznacza,że szampon obciąża włosy, po prodtu ma taką formułę, że delikatne włoski są w dotyku :)