Vipera, Comfort - cienie do powiek pojedyncze i podwójne

Vipera, Comfort - cienie do powiek pojedyncze i podwójne

Nowa seria cieni Vipera Comfort "Pełne światła".
Cienie pojedyncze oferowane są w 25 kolorach, podwójne to połączenie niektorych kolorów cieni pojedynczych w zestawy - razem 6. Cienie są w tonacji ciepłej i chłodnej, bardzo ładne kolory do wyboru.
Nowoczesna forumła cieni zapewnia równomierność nakładania, wzajemne przenikanie się perłowych refleksów kolorystycznych (połysk interferencyjny), trwałość. Cienie zawierają różne rodzaje drobnej i grubej perły.
Cienie są w okrągłych zamykanych pudełeczkach i mają dołączony aplikatorek.

Cena: ok. 6-7 zł

jakość na medal!

Cieni używam już trochę czasu i jestem pozytywnie zaskoczona ich jakością:
Plusy:
+ nie obsypuje się
+ trwały, wytrzymuje cały dzień, nie potrzeba bazy
+ nie rozciera się zbyt mocno, nie rozmazuje
+ nie roluje się na powiekach
+ nie podrażnia
+ ładny kolor, delikatny, naturalny
+ cena bardzo korzystna w stosunku do jakości
+ bardzo wydajny
Minus za małą gamę kolorystyczną...vipera mogłaby się postarać o ciekawsze barwy. Co do jakości natomiast nie mogę się przyczepić. Porządny, dobry produkt!

Używam tego produktu od: listopada 2013

POLECAM

Bardzo dobre, wydajene cienie. Polecam wszystkim.

Niestety nie mogę w żadnym sklepie znaleźć mojego nr. 323 . Jeżeli ktoś ma dostęp do nr. tego cienia to bardzo proszę o kontakt: kinia0726@wp.pl

swietne

cienie kupilam "na probe", ale tez dlatego, ze kolorek ktory nabylam [nr 309] bardzo przypominal mi dawny kolor cieni z Rimmela, ktorych juz nie moglam znalesc w moim miescie,

cena tych z Vipery - smiesznie niska, za to jakosc swietna

przy nakladaniu pedzelkiem nie osypuja sie tak jak wiekszosc innnych cieni to duzy plus, latwo sie nakladaja

minus - opakowanie mogloby byc ladniejsze, ale nie wolno narzekac przeciez cena niziutka

ogolnie POLECAM

29-09-2005

teraz po kilku miesiącach użytkowania magę z czystym sumieniem stwierdzić, że cienie długo się utrzymują nawet bez nakładania pod nie jakiejkolwiek bazy [jeszcze raz zaznaczę, że nakładam je pędzelkiem, nei wiem jak to wygląda przy nakładaniu aplikatorem]

używam go już pół roku, codziennie, nieraz kilka razy na dzień a cień nie jest jeszcze zużyty nawet w połowie :D

depilacja czego nie wolno

Trochę się rozczarowałam

Mam odcień opatrzony liczbą 303 - jest bardzo delikatny, wręcz powiedziałabym transparentny; daje jedynie taką złotawą, ledwo widoczną poświatę. Szukałam perłowego cienia w odcieniu cielistym i ten wydawał się być odpowiedni, ale jednak wolę coś bardziej kryjącego. Poza tym niezbyt ciekawie prezentuje się na skórze - wygląda to trochę tak, jakby się łuszczyła.
Ładnie się nanosi, jest dosyć miękki i nie osypuje się; bez bazy wytrzymuje jakieś 3-4 godz., czyli jak na mnie przeciętnie. Cena zachęcająca. :D

Jest O.K

Mam podwojny cien z tej serii ,taki jak pokazany na zdjeciu.Cien faktycznie pozostawia na powiece lekka poswiate koloru a przez nakladanie grubszej warstwy mozna stopniowc natezenie koloru.Powiem szczerze ze kolor nie podpasowal mi za bardzo ale to tylko moja 3wina.Co do trwalosci to wytrzymuje on okolo 6 godzin w niezmienionym stanie :)Mysle ze warto sie nim zainteresowac, tym bardziej ze kosztuje grosze(ja zaplacilam 6zl) :)
Używam tego kosmetyku odkilku miesiecy/ ilość zużytych opakowań: ...na razie jedno w uzyciu
Recenzja: ...

baaardzo mile zaskoczenie

Jakos nie moglam sie przez dlugi czas na niego zdecydowac ze wzgledu na smiesznie niska cene :) ale kupilam skuszona sliczniusim, jasniutkim rozowo-fioletowym kolorkiem :D i taka niespodzianka! Naklada sie bardzo dobrze, latwo i rownomiernie i jest niezwykle trwaly! Nawet woda ciezko go "zniszczyc" :) naprawde polecam, jakby sie Wam nie spodobal, to ryzykujecie jakies 7 zl :P

polecam

niestety za mały wybór kolorów, jakościowo jednak sa dobre. Cena niska. Cienie dobrze trzymaja się na powiece i dopiero pod koniec dnia troche wchodzą w załamania powiek. Jest to cehca niektóych cieni która najbardziej mnie drażni. Vipera zaś za niewielka cene daje gwarancję że oko nie bezie wyglądało neiestetycznie

polecam

Kupiłam sobie dwa pojedyncze bo akurat podwójne się skończyły. Jestem zadowolona z jakości: ładnie się błyszcza i dobrze trzymają na powiece.Szkoda że nie mają opakowania z aplikatorem w środku, chociaż dobrze że dają go osobno. Cena wręcz śmieszna w stosunku do jakości (5zł). Ja bardzo polecam i chyba polubiłam tą firmę!! .

przeciętne.

Zwykłe cienie do powiek, ale w zachęcającej do kupna cenie. Nie są zbyt trwałe. Są wydajne, ale wybór kolorów jest mały – ja trafiłam na śliwkowy, ale po jego użyciu oczy wyglądają na niewyspane lub podbite. Opakowanie jest wygodne, ale nie posiada aplikatora. Prawie nie błyszczą się na powiece. Wolę Joko.Ilość zużytych opakowań: kilka muśnięć z jednego opakowania

śliczne i trwałe

Cienie są śliczne, tzn.kolorki. Nie są typowo perłowe lecz zostawiają na powiece lekko migoczącą poświatę, tworzą jakby przezroczystą powłoczkę ale z widocznym kolorkiem. Jakość jest b.dobra (używam też cieni Diora czy Lancome więc mam porównanie) i naprawdę te są super. Trzymają się cały dzień niezmienione. Nie osypują się przy nakładaniu.Cienie nie są miękkie ale dobrze się je nakłada -ja najchętniej pędzelkiem.