Elnett de Luxe (Lakier)

Elnett de Luxe (Lakier)

Cena już od 16,95 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Legendarny lakier używany przez najlepszych stylistów. Zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie oraz nadaje włosom miękkość. Chroni przed wilgocią. Posiada unikalny, opatentowany mikrodyfuzor, który rozpyla ultradelikatną mgiełkę, niesklejającą włosów. Łatwy do usunięcia podczas szczotkowania włosów.
Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, oznaczającymi poszczególne stopnie utrwalenia. Wersja czarna - maksymalne utrwalenie - sygnowana przez Penelope Cruz, zawiera dodatkowo "połysk diamentu".

lakiery
nabłyszczające, utrwalające
w sprayu
Struktura
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne, mocne, średnie

Śmierdziuch

Nie chcę rozpisywać się na temat tego produktu, ponieważ głównym zadaniem lakieru do włosów jest utrzymanie w ryzach ułożonej fryzury. Nie zauważyłam, żeby lakier Loreal utrwalał bardzo fryzurę tak, jak obiecuje to producent. Użyty w zbyt dużej ilości tworzy brzydki "kask". Owszem, łatwo jest go wyczesać, jednak efekt "nadmiaru" użycia jest okropny. Mam wrażenie, że matuje włosy.
W dodatku okropnie śmierdzi. I nie jest tani.
Męczyłam się strasznie, by go zużyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237551].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Nie przepadam za lakierami do włosów, ale czasem, żeby coś się zaraz nie rozpadło trzeba użyć. To jedyny, który w ogóle polubiłam.

- lekki
- nie skleja
- wygląda naturalnie
- łatwo go "wyczesać"
- chyba trochę wysusza włosy, bo u mnie mniej się przetłuszczają i uważam to za plus
- fajnie się rozpyla, bardzo delikatnie

- cena dość wysoka
- jak dla mnie trochę śmierdzi, choć i tak mniej niż inne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181838].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba najlepszy

Chyba najlepszy lakier jaki kupiłam do tej pory.

+ dobrze utrwala
+ włosy wyglądają naturalnie
+ nie dusi po rozpyleniu
+ zapach jest delikatny
+ nie skleja włosów
+ nie zostawia białego nalotu
+ wydajność

Jedyny minus:
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067436].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Bardzo dobry

Bardzo lubię ten lakier. Ładnie utrwala włosy, nie sklejając ich. Pięknie pachnie, łatwo się go pozbyć. Grzywka ułożona i utrwalona nim wieczorem rano wygląda bez zarzutu. Najczęściej używam wersji czarnej, bardzo mocnej.

Zawsze do niego wracam.

Używam tego produktu od: trzy lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036926].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie się nie sprawdził.

Miałam wersję żółtą do włosów suchych i zniszczonych.

- Potwornie drogi jak na lakier do włosów, który w dodatku spisuje się średnio!

-Nie utrwala włosów, a nawet jak delikatnie je usztywni to na max. godzinę :/ Nadaje się może do podkreślenia codziennego looku, ale na imprezę, by utrwalić fryzurę - dno, totalne dno. Niestety należe do osób którym czybko się kręcą i puszą włosy, nawet pomimo prostowania. I neistety. Ten lakier w utrzymywaniu ich w ryzach się nie spisuje. Moich szaleństw na parkiecie niestety nie wytrzymał.

+ nie skleja włosów, nie zostawiaja białego nalotu jak robi to większości lakierów.
+ włosy są miękkie w dotyku
+ jest wydajny!

Zapach - dla mnie rzecz neutralna.

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977830].usefull || 0 }}% pomocna.

Ja również podwyższę mu ocenę

Ten lakier jest idelany dla osób, które tak jak ja nie lubią skorupowego, lakierowego efektu "utwardzonych" włosów ;) Ja używam lakieru raz na jakiś czas, nie jest to dla mnie kosmetyk niezbędny, ale fakt - całkiem przydatny.
Używam go, kiedy chcę nakręcić włosy i lekko je utrwalić, lub aby ujarzmić odstające wszędzie baby hair ;) Do tego celu sprawdza się super, jest delikatny w swej formule, lekko utrwala, włosy zachowują miękkość, ale są też "zdyscyplinowane".

Co do zapachu - ja należę do zwolenniczek ;) Fakt, jest trochę taki starmodny, kojarzy mi się z danymi kosmetykami fryzjerskimi, ale ma coś w sobie i dla mnie jest przyjemny. Bardzo lubię też rozpylacz, który rozpyla baaaardzo delikatną mgiełkę. Da się ją później bez problemu wyczesać (jak zapenia producent). Dobrze jest użyć do tego celu szczotki z naturalnego włosia, osobiście polecam :P

Podsumowując, dla mnie ten lakier to klasa sama w sobie i chyba nie na darmo tylu fryzjerów go poleca i jest obecny w "szołbizie" czy choćby u Aniołków Victoria\'s Secret ;) Do utrwalenia wymyślnych fryzór pewnie się nie nada, ale do bardziej naturalnego looku jak najbardziej.

Btw teraz posiadam wersję do włosów suchych i zniszczonych (żółta), wzięłam ją tylko dlatego, że ma alkohol na drugim miejscu w składzie, a nie tak jak reszta - na pierwszym :P

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3, a może 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971950].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy do tej pory

Nie rozumiem dlaczego wiele osób pisze że śmierdzi - ten zapach jest super :) może zależy od typu - nie wiem, bo używam zawsze tego samego. Fajnie pachnie, a biorąc pod uwagę że to lakier mogę stwierdzić że to najładniej pachnący lakier :)

+ nie skleja włosów - zgodnie z opisem producenta schodzi przy pociągnięciu grzebieniem
+fajny zapach
+utrwala, nie tworząc hełmu

- myślę że rzeczywiscie może się nie sprawdzić na każdych włosach - ja potrzebuje niewielkiego utrwalenia - i wydaje mi się że takie on zapewewnia. Jeśli ktoś ma bardzo ciężkie włosy - może być z tym problem

POLECAM WYBRÓBOWAĆ :-)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971866].usefull || 0 }}% pomocna.

Numer 1 na rynku

Zupełnie nie rozumiem recenzji typu "tragedia", osoby, które tak napisały chyba nie miały kontaktu z innymi dostępnymi na rynku lakierami do włosów i nie miały porównania. Lakier ten jest jedyny w swoim rodzaju i odkąd go użyłam nie chcę już słyszeć o żadnym innym. Wypróbowałam bardzo wiele lakierów i każdy albo sklejał włosy, albo dawał taki sztywny efekt, w każdym było coś nie tak, a ten jest idealny (no może poza zapachem za który mogłabym odjąć pół gwiazdki ale nie warto bo pachnie jak każdy inny lakier a liczy się efekt). Polecam każdemu.

Plusy:

:) fantastyczny, jedyny w swoim rodzaju efekt - lekki, nie skleja włosów, bardzo dobrze utrwala a na włosach nie tworzy tzw. hełmu

:) długo utrwala włosy

:) łatwo dostępny ( w każdej drogerii )

:) cena przystępna

:) bardzo dobry, delikatny rozpylacz, inny niż wszystkie lakiery

:) butelka estetyczna

:) wydajny

Minusy:

:( brak! No chyba, że mógłby być zapachowy a nie jak każdy inny lakier, ale da się to przeżyć dla takiego efektu jaki daje

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968593].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma...

Lakier nie skleja włosów ale oczekiwałam od niego znacznie więcej:( ....szczególnie za tę cenę...
Mam wersje do włosów suchych i zniszczonych ale nie zauważyłam, żeby ten lakier w jakikolwiek sposób chronił moje włosy...
Lakier na opakowaniu ma napisane -bardzo mocne utrwalenie- a ja uważam, że jest ono bardzo słabe :(
Na pewno nie dam mu "drugiej szansy"....

Używam tego produktu od: 1/2 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960861].usefull || 0 }}% pomocna.

co za smród!

Oceniam lakier "ochrona blasku koloru" :

Kupiłam ten lakier, bo słyszałam o nim wiele dobrego.
Ja niestety nie podzielam zachwytów.

1. ŚMIERDZI, po prostu ŚMIERDZI niemiłosiernie. Nawet, gdyby ten lakier okazał się mistrzowski pod każdym względem, to jego zapach skutecznie powstrzymałby mnie przed ponownym jego zakupieniem. Na szczęście nie ma takiego dylematu.
2. Utrwala średnio. Nic specjalnego.
3. Nie skleja, to fakt. Łatwo można go wyczesać.
4. Pluje. Aplikator okropnie pluje.
5. Jeszcze raz dodam, że potwornie śmierdzi. A na nasze szczęście ten smród naprawdę długo utrzymuje się na włosach. Nie są w stanie przebić go żadne perfumy.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960704].usefull || 0 }}% pomocna.