Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, Elnett de Luxe (Lakier)

L'Oreal Paris, Elnett de Luxe (Lakier)

Cena już od 18,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Legendarny lakier używany przez najlepszych stylistów. Zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie oraz nadaje włosom miękkość. Chroni przed wilgocią. Posiada unikalny, opatentowany mikrodyfuzor, który rozpyla ultradelikatną mgiełkę, niesklejającą włosów. Łatwy do usunięcia podczas szczotkowania włosów.
Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, oznaczającymi poszczególne stopnie utrwalenia. Wersja czarna - maksymalne utrwalenie - sygnowana przez Penelope Cruz, zawiera dodatkowo "połysk diamentu".

Lakier z tradycją

Lakier tak stary, że odkąd moja pamięć sięga moja babcia mi o nim wspominała, jakie były po niego kolejki, że najlepiej było go sprowadzać z za granicy...
I miała rację. Ja używam czarnego jednego z najmocniejszych jak i nie najmocniejszego i uwielbiam jego piękny zapach, który kojarzy mi się z elegancką kobietą. Fajnie utrwala fryzurę, daje radę gdy na dworzu jest wilgotno. Ogólnie fajny lakier o niezbyt dużej cenie i całkiem dobrze dostępny:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462077].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Lakier do włosów używam sporadycznie. Ten sprawdził się całkiem nieźle, ale bez szału. Ładnie pachnie, nie skleja włosów, łatwo można go wyczesać. Jednak nie radzi sobie z utrwaleniem fryzury na cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455837].usefull || 0 }}% pomocna.

pachnąca klasyka, do której zawsze wracam.

Lakier Elnett to mój ulubiony produkt do utrwalania fryzur. Oceniam wersję, po którą sięgam najczęściej - Blask Koloru. Lakier doskonale utrwala fryzurę, nadaje włosom ładny połysk, przecudnie pachnie. Najważniejsze dla mnie to fakt, że ten lakier nie obciąża włosów - pozostają one miłe i delikatne w dotyku. Dokładnie tak, jak obiecuje producent - lakier "znika przy muśnięciu szczotką do włosów". Bardzo cieszy mnie również filtr UV w produkcie. Jeżeli zatem lubicie, by fryzura była utrwalona, ale - tak jak ja - nie znosicie sztywnych od lakieru "strąków", to z czystym sercem polecam ten produkt! Elnett Blask koloru to lakier na medal!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403141].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Nie

Według mnie właściwości bez zarzutu - lakier spełnia swoje zadanie, przy czym nie skleja włosów i łatwo jest je później rozczesać. Zdecydowanie używałabym go regularnie gdyby nie zapach, a raczej SMRÓD!
Zapach lakieru jest bardzo duszący i uciążliwy, wyczuwałam go przez cały dzień. Jest tak intensywny, że tłumi wszelkie perfumy i boli od niego głowa. Przypomina mi zapach środków OFF na komary, ale w zdecydowanie większym stężeniu.

Dla wrażliwych nosów zdecydowanie odpada, myślę, że nawet dla tych odpornych może być problematyczny.
Na pewno już po niego nie sięgnę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381831].usefull || 0 }}% pomocna.

Śmierdziuch

Nie chcę rozpisywać się na temat tego produktu, ponieważ głównym zadaniem lakieru do włosów jest utrzymanie w ryzach ułożonej fryzury. Nie zauważyłam, żeby lakier Loreal utrwalał bardzo fryzurę tak, jak obiecuje to producent. Użyty w zbyt dużej ilości tworzy brzydki "kask". Owszem, łatwo jest go wyczesać, jednak efekt "nadmiaru" użycia jest okropny. Mam wrażenie, że matuje włosy.
W dodatku okropnie śmierdzi. I nie jest tani.
Męczyłam się strasznie, by go zużyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237551].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Nie przepadam za lakierami do włosów, ale czasem, żeby coś się zaraz nie rozpadło trzeba użyć. To jedyny, który w ogóle polubiłam.

- lekki
- nie skleja
- wygląda naturalnie
- łatwo go "wyczesać"
- chyba trochę wysusza włosy, bo u mnie mniej się przetłuszczają i uważam to za plus
- fajnie się rozpyla, bardzo delikatnie

- cena dość wysoka
- jak dla mnie trochę śmierdzi, choć i tak mniej niż inne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181838].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba najlepszy

Chyba najlepszy lakier jaki kupiłam do tej pory.

+ dobrze utrwala
+ włosy wyglądają naturalnie
+ nie dusi po rozpyleniu
+ zapach jest delikatny
+ nie skleja włosów
+ nie zostawia białego nalotu
+ wydajność

Jedyny minus:
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067436].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Bardzo lubię ten lakier. Ładnie utrwala włosy, nie sklejając ich. Pięknie pachnie, łatwo się go pozbyć. Grzywka ułożona i utrwalona nim wieczorem rano wygląda bez zarzutu. Najczęściej używam wersji czarnej, bardzo mocnej.

Zawsze do niego wracam.

Używam tego produktu od: trzy lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036926].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie się nie sprawdził.

Miałam wersję żółtą do włosów suchych i zniszczonych.

- Potwornie drogi jak na lakier do włosów, który w dodatku spisuje się średnio!

-Nie utrwala włosów, a nawet jak delikatnie je usztywni to na max. godzinę :/ Nadaje się może do podkreślenia codziennego looku, ale na imprezę, by utrwalić fryzurę - dno, totalne dno. Niestety należe do osób którym czybko się kręcą i puszą włosy, nawet pomimo prostowania. I neistety. Ten lakier w utrzymywaniu ich w ryzach się nie spisuje. Moich szaleństw na parkiecie niestety nie wytrzymał.

+ nie skleja włosów, nie zostawiaja białego nalotu jak robi to większości lakierów.
+ włosy są miękkie w dotyku
+ jest wydajny!

Zapach - dla mnie rzecz neutralna.

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977830].usefull || 0 }}% pomocna.

Ja również podwyższę mu ocenę

Ten lakier jest idelany dla osób, które tak jak ja nie lubią skorupowego, lakierowego efektu "utwardzonych" włosów ;) Ja używam lakieru raz na jakiś czas, nie jest to dla mnie kosmetyk niezbędny, ale fakt - całkiem przydatny.
Używam go, kiedy chcę nakręcić włosy i lekko je utrwalić, lub aby ujarzmić odstające wszędzie baby hair ;) Do tego celu sprawdza się super, jest delikatny w swej formule, lekko utrwala, włosy zachowują miękkość, ale są też "zdyscyplinowane".

Co do zapachu - ja należę do zwolenniczek ;) Fakt, jest trochę taki starmodny, kojarzy mi się z danymi kosmetykami fryzjerskimi, ale ma coś w sobie i dla mnie jest przyjemny. Bardzo lubię też rozpylacz, który rozpyla baaaardzo delikatną mgiełkę. Da się ją później bez problemu wyczesać (jak zapenia producent). Dobrze jest użyć do tego celu szczotki z naturalnego włosia, osobiście polecam :P

Podsumowując, dla mnie ten lakier to klasa sama w sobie i chyba nie na darmo tylu fryzjerów go poleca i jest obecny w "szołbizie" czy choćby u Aniołków Victoria\'s Secret ;) Do utrwalenia wymyślnych fryzór pewnie się nie nada, ale do bardziej naturalnego looku jak najbardziej.

Btw teraz posiadam wersję do włosów suchych i zniszczonych (żółta), wzięłam ją tylko dlatego, że ma alkohol na drugim miejscu w składzie, a nie tak jak reszta - na pierwszym :P

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3, a może 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971950].usefull || 0 }}% pomocna.