L'Oreal Paris, Resist & Shine Titanium (Trwały lakier do paznokci)

L'Oreal Paris, Resist & Shine Titanium (Trwały lakier do paznokci)

Resist & Shine Titanium to nowy, ultranabłyszczający lakier o bardzo wysokiej trwałości. Przez siedem dni lakier nie pęka i nie odpryskuje. Zawarte w formule ceramidy R przenikają do wierzchnich warstw paznokcia, wzmacniając je i chroniąc.

Cena: 30zł / 9ml

/m/

L\\\\\\\'Oreal - jakość nie jest ceny warta

Jestem zła na ten lakier ;)
No niestety, cena sugerowana jest mocno wygórowana, że tak rymnę sobie :) Jakość jest kiepska w porównaniu do ceny. I cóż, że lakier kupiłam na Allegro za 12 zł plus koszt wysyłki, jeśli nie był tego wart?
Otrzymałam lakier porównywalny do Inglota, którego nie lubię, ale od niego rzadszy. Ten L\\\\\\\'Oreal jest jednym z rzadszych, jakie miałam, żeby był kryjący, musiałam pokryć nim paznokcie 4 razy! Schnie za wolno, odciskają się na nim różne rzeczy typu koc itp po ponad godzinie od malowania, połysk jest średni, taki sobie, ja to nazywam efektem lat 80-tych (niby "titanium" a wygląda, jakby formuła od lat 80-tych była nie zmieniona). "Resist" średnie na jeża, kilka dni wytrzyma acz wygląd lakieru się pogarsza, lakier w ogóle jest z tych mętnych. Mam kolor biały z różowym połyskiem, kiedyś miałam ciemny granat z czernią i ten był trochę lepszy. Smugi, pęcherzyki powietrza - możecie na to liczyć :)

Ilość zużytych opakowań: żadne

resist & shine - nie sądzę

Lakier kupiłam jakieś pół roku temu w jednej z drogerii internetowych, za ok. 9zł. Mam odcień 606 - głęboka, ciemna śliwka.

Przede wszystkim co za bystrzak wymyślił taką nakrętkę - widzę, że nie tylko ja mocno się zaskoczyłam. Uważam to za bardzo głupi pomysł, nie mówiąc o tym, że to coś, co po zdjęciu nakrętki zostaje jest niewygodne do trzymania. Miała być innowacja, a wyszło coś, co uprzykrza użytkowanie produktu.

Krycie jest średnie - dwie warstwy tworzą plastycznego gluta, na którego mimo topu SH Insta-Dry trzeba uważać. Jedna nie kryje i nie współpracuje z bazą, tworząc smugi. Trzeba nakładać jedną, ale solidną. Plusem jest konsystencja lakieru - nie spływa. Jednak cóż z tego, skoro nie ma efektu "samopoziomującego" (jaki mają choćby lakiery SH linii Insta-Dry, czy lakiery Peggy Sage) i tę nieszczęsną solidną warstwę trzeba sprawnie wyrównywać jak rzeźbiarz dłutem.

W lakierze tym żadnego obiecywanego "shine", ani tym bardziej "resist" nie zauważyłam. Powiedziałabym nawet, że ten lakier to coś w rodzaju ćwierć-matu - połysk, ale jakby taki na pół-gwizdka. Podbić go można topem, co wg mnie jest wskazane. Na moich paznokciach wytrzymał standardowe 3 dni - pod koniec trzeciego dnia, jeszcze w pracy, pojawiły się odpryski. Nie pomogły mu ani baza, ani top.

Podsumowując: jest to mój pierwszy i jedyny lakier tej firmy i jak sądzę - ostatni.

Używam tego produktu od: kilka razy

ok

Jeden z najlepszych moich lakierów!

Najbardziej mi się spodobało, że ma bardzo wygodny pędzelek, szybko schnie i jest dużo ładnych kolorów.

Ale taz ma i minusy: dziwne opakowanie (co dla mnie jest nawet niewygodne)
nie jest bardzo trwały
cena

Używam tego produktu od: tygodnia

ok

Dziwia mnie negetywne opinie,bo moim zdaniem jest niezly.wiadomo ze tygodnia nie wytrzyma, ale:
+ wystarczy jedna warstwa, dobrze kryje
+ ladne kolory
+ trwalosc ok.3 dni
+ matowy
+ fajne opakowamie.

Jedyna wada to cena. za 3 dychy wole Inglota. Ja kupilam w promocji za 10zl i tyle jest rzecxywiscie wart.

Średni

Wady:
-cena
-dziwne opakowanie (sprawia wrażenie zepsutego)
-nie trzyma się 7 dni

Zalety:
-kryje, wystarczy jedna warstwa
-ładne kolory
-matowy

Ilość zużytych opakowań: pół

kiepski

Nie wart swojej ceny.
Lakier może i trwały, ale.. kryje jakby chciał a nie mógł - 3/4 warstwy to nadal mało, długo schnie, zgęstniał po 2 tygodniach.

najlepszy

Najlepszy lakier jaki miałam, bardzo trwały (u mnie bez odprysków wytrzymywał 5 dni), wystarczyła jedna warstwa ( jednak dla lepszego efektu zawsze malowałam dwie), wspaniały pędzelek, świetnie rozprowadzał lakier. Miałam SHINE 504 – BOSKI, już za nim tęsknię.

po prostu rewelacyjny lakier

Polecam ten lakier bez mrugnięcia okiem :)
Milion plusów, a przede wszystkim:

+ pierwszy plus za za trwałość - u mnie minimum 5 dni bez zadnych odprysków - oczywiście w zależności od tego jak dużo w tym czasie sprzątam i myję naczynia) :D ale miałam go na egzotycznych wczasach i pomimo codziennych kąpieli w morzu i basenie - lakier wytrzymał 7 dni (sic!) bez absolutnie żadnych poprawek - sama nie wiem jak to możliwe, tym bardziej że używałam intensywnej czerwieni - kolor 504, ale dla tego pozostaje moim KWC wśród lakierów
+ pokrycie - wystarczy praktycznie jedna warstwa aby zasłonic płytke paznokcia bez efektów prześwitów - aczkolwiek ja kładę 2 warstwy, bo kolor jest wtedy znacznie bardziej głęboki i przede wszystkim chodzi mi o trwałość - jedna warstwa znacznie szybbciej odpyskuje..
+ gęstość - dość gesta ale nie gestnieje bardziej z czasem, lakier fantastycznie się rozprowadza
+ wysychanie - extra szybkie
+ zgrabny pedzelek, jest jescze ozdobna przykrywka - w zasadzie dobre rozwiązanie, bo lepiej maluje się z mniejszym trzonkiem ;) niż z taką ogromną zatyczką - można pomalować bardziej precyzyjnie
+ SHINE :) kolor 504 - trafiłam na niego przypadkiem, przy zakupach jakichś innych kosmetyków Loreala - wzięlam po prostu pierwszą lepszą czerwień z pólki i do tej pory uważam że jeste to najpiękniej błyszczący lakier, jaki kiedykolwiek miałam

- brak (no może dośc wysoka cena, ale na Allegro można kupić od 10 zł i są oryginalne - także testowałam)

Z czystym sumieniem mogę polecić ten lakier - w szczególności kolor 504 - czerwień.. na wczasach idealnie komponuje się z opalenizną i pięknie błyszczy + trwałóść.. rewelacja

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego (odcień 504)

Niefajny

Mam kolor nr 505, jest to jaskrawa czerwień.

Lakier fatalnie kryje, chociaż obstawiałabym, że jest to wina tego właśnie jaskrawego koloru, a nie lakieru, bo nałożyłam chyba 3 czy 4 warstwy a wciąż paznokieć prześwitywał.

Szybko zaczął odpryskiwać, ścierać się, bo już następnego dnia. A po kolejnym dniu musiałam go zmyć. Trochę trudno się zmywał.

Podwójna nakrętka dla mnie jest wkurzająca.

Chyba jedynym plusem jest fajny, szeroki pędzel.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry lakier

Moim zdaniem to dobry produkt: nakłada się cienką, szybko wysychającą warstwą, która zapewnia dobre krycie już po jednym pociągnięciu pędzelka. Pędzelek w niezłym kształcie. Trwałość super. To jest taki "suchy" lakier: cienka warstewka i szybkie schnięcie, nie "gumowy", gdzie się czeka przez wiele minut.

Nie lubię podwójnej nakrętki, ale to tylko szczegół, który w niczym nie zmniesza jakości produktu.

Ogółem, to jeden z moich ulubionych lakierów, cena mnie nie zadowala :) Nie zauważyłam zmian w konsystencji lakieru, ale niezby często go używam, więc ma mało kontaktu z powietrzem.

W promocji zakupię go znowu, bez promocji zdecydowanie nie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Okropny!

Na szczęscie dostałam go w prezencie przy zakupie podkładu True Match. Na początku byłam zadowolona bo rzeczywiście aplikacja jest fenomenalna- pędzelek jakby sam zabezpiecza przed tym aby nie wyjechać poza kontur paznokcia.
Plusy:
-dobry pędzelek ułatwiający aplikację
-łądne kolory ( ja dostałam matowy on nie przypadł i do gustu )
-eleganckie opakowanie z podwójną nakrętką
Minusy
-po 2 tygodniach zgęsniał tak że zrobiły się w nim grudki - stosowałam już lakiery róznych firm i tańsze i droższe ale z takim okropieństwem się pierwszy raz spotkałam
-cena- z tego co wiem to kosztuje on 37 zł
Nie wiem jak sprawdzają się kolory niematowe ale ten zdecydowanie nie polecam. Szkoda pieniędzy !

Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy musiałam wyrzucić

kolor 209

Mam kolor 209 - przykurzony, ciemny indyjski róż. Mam już kilka podobnych, ale z uporem maniaka, wciąż kupuję różne wariacje tego samego koloru :)
Lakier ma piękny, nasycony kolor, nieczęsto spotykany, jest gęsty, dobrze kryje i daje ładny połysk.
Minusy: dość długo schnie, ma nieco "gumową" konsystencję, cena - za taką cenę znam dużo lepsze lakiery.
(swój kupiłam wyjątkowo w promocji za 15 zł, było tylko kilka odcieni).
Podwójna nakrętka nawet mi nie przeszkadza, bo tą małą całkiem dobrze się operuje.
(dla tych, którzy nie mieli tego lakieru: najpierw jest złota pokrywka/zatyczka, którą się zdejmuje, a dopiero potem mała, czarna nakrętka z wygodnym, szerokim pędzelkiem).
Reasumując - przyzwoity lakier w nienajciekawszej cenie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go