Babydream, Natural, Balsam do kąpieli

Babydream, Natural, Balsam do kąpieli

Balsam z nagietkiem lekarskim, który działa na skórę łagodząco i przeciwzapalnie. Kontroluje on również proces organicznego rozwoju skóry.
Wyprodukowany przy użyciu surowców o długotrwałym działaniu. Wszystkie dobrane składniki produktu podlegają procesowi biologicznego rozkładu. Balsam nie zawiera substancji zapachowych mogących wywoływać uczulenia.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamine, Coco-Glukoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Sodium Hydroxypropyl Oxidized Starch Succinae, Hydrolized Wheat Protein, Calendula Officinalis Extract, Glyceryl Caprylate, Urea, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Titanium Dioxide, Parfum

Cena: 7,49zł / 250ml

• Titanium Dioxide,
  • Parfum

Napisanych recenzji: 6

tani a dobry

Podoba mi ten delikatny balsam do kąpieli. Działa lepiej niż klasyczny płyn do kapieli.

Balsam jest tak delikatny:

- nie powoduje podrażnień;
- nie uczula;
- nie wysusza skóry ani nie wymaga używania balsamu;
- redukuje podrażnienia i zaczerwienienie skóry;
- natychmiast przynosi ukojenie uszkodzonej skórze;
- pielęgnuje, nawilża i odżywia skórę;
- pachnie świeżym nagietkiem;

Trochę nie podoba mi się konsystencja, bo nie jest zbyt gęsta, przez co prdukt staje się nieco mało wydajny; trzeba go wlać sporo;

Ogólnie polecam, świetnie działa na wrażliwą skórę, przywraca jej blask i dobrze regeneruje;

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852559].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

idealnie łagodzi

kupiłam balsam do spróbowania, ponieważ ostatnio zaczynała mi się przesuszać skóra i coraz częściej miałam podrażnienia po depilacji. Babydream okazał się super środkiem na radzenie sobie z takimi problemami - nie czuję przesuszenia, skóra jest gładka, dobrze umyta a ja czuję się świeżo. Po goleniu już nie wyskakują mi żadne krostki ani miejscowe zaczerwieniania, co pewnie było spowodowane przesuszeniem. Wykorzystuję go też czasami jako płyn do kąpieli - ładnie się rozrzedza i pieni. Na pewno zostanie w mojej łazience na dłużej - używany zamiennie z niebieskim BD z pompką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[445109].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 87

Napisanych recenzji: 713

Wspanialy

Żel ma same zalety, bezpieczny sklad, bardzo dobrze myje, daje uczucie świeżości, nawilża, jest przyjemny w uzyciu, nie drogi i wydajny. Jest bardzo rzadki, ale na skórze zamienia sie w kremową pianę. Mycie nim to czysta przyjemność, można się tak maziać i maziać. Można tez dolać do wody i rzeczywiście tworzy sie sporo piany. Najwazniejszą jego zaletą jest to, że jest bardzo lagodny, mojego syna nie uczula, wręcz pielęgnuje jego skórę, jest zadbana. Nie szczypie w oczy. Nie musimy tez po kapieli za każdym razem używać balsamów i kremów. Ja używam go do mycia twarzy, mam cerę trądzikową i problematyczną, często sie przesusza, a ten żel koi wszelkie podrażnienia jednocześnie dość dobrze oczyszczając pory, nie wysusza, buzie mam nawilżoną i gladką, przyjemnie pachnie. Naprawde odświeża. Gorąco polecam, Baby Dream to wspaniala seria:-)

Edytuję, gdyż ucieszyla mnie możliwość uznania niektórych kosmetyków za Mój Hit i ten produkt takie miano otrzymuje:-) Baby dream naprawde bardzo poprawil stan mojej cery. Widze to po 2 miesiącach codziennego stosowania. Odstawilam na bok wszelkie inne mazidla wątpliwego pochodzenia i o ryzykownych skladach. Moja cera wyglada, jak za dawnych lat, kiedy bylam nastolatką, po prostu mlodo, zdrowo i świeżo. Kupujcie!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[432135].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling do ciała

Napisanych recenzji: 2

Dobra rzecz.

Dobrze pielęgnuje skórę, pozostawia ją gładką i miękką w dotyku, łagodzi podrażnienia. Całkiem przyzwoicie się pieni. Jedyne co można mu zarzucić, to zapach podgniłej trawy, rzadką, lejącą konsystencję i przez to dość kiepską wydajność. Mogę jednak przymknąć oko na te niedogodności. ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[430909].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 30

Napisanych recenzji: 517

świetny

Balsamu używamy razem z córką ;) Jest to uniwersalny kosmetyk, którym myję także moją twarz i nic złego się nie dzieje. Córka uwielbia pianę, którą tworzy balsam w wanience, wystarczy wlać niewielką ilość pod strumień wody, a powstaje piana imponujących rozmiarów i bardzo trwała. Zapach, podobnie jak całej serii, bardzo ładny, roślinny. Cenowo korzystniej jest kupić płyn do kąpieli z tej serii, który ma dwukrotnie większą pojemność i bardzo podobne właściwości, ale zalety balsamu rekompensują tą cenową niedogodność ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[417931].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 46

mój ulubiony !!!

jak na razie to mój KWC w kategorii preparatów do mycia/pod prysznic. jest bardzo łagodny, minimalnie wysusza skórę (choć to może raczej wina wody), ma świetny,prosty skład i pachnie nagietkiem a ja uwielbiam te kwiaty (co roku sieję je w ogrodzie). delikatnie obchodzi się nawet ze skórą w ostrym AZS, nie pogłębiając zmian. pod tym względem bije na głowę wszystkie apteczne preparaty myjące. świetna jakość za niską cenę. polecam:)

Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[364798].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 181

Nie, nie, nie....

Zaczynam wierzyć w sprawczą moc usuwającą niepochlebne recenzje...

Bo choć bardzo bym chciała, nie mogę wystawić temu kosmetykowi pochlebnej recenzji. Niestety, bo pokładałam w nim duże nadzieje, zwłaszcza ze względu na skład i etykietkę delikatnego kosmetyku dla dzieci. Miewam takie okresy, gdy moja skóra staje się bardzo wrażliwa i reaguje podrażnieniem niemal na każdy kosmetyk - a objawia się to przesuszeniem i swędzeniem. Miałam nadzieję, że Babydream będzie moim remedium na te właśnie okresy. Niestety. Nie dość, że nie ukoił skóry, to dodatkowo:

- przesuszył,
- podrażnił,
- pachniał zgniłą trawą,
- nie pienił się nawet z myjką (wiem, wiem - delikatne detergenty, ale jakoś inne kosmetyki z Coco Glucoside czy Betaine dzięki gąbce/myjce przestawały być takie "tępe" w nakładaniu na skórę),
- nie pozostawiał wrażenia świeżości.

Jeśli moja skóra ma tak czy siak być podrażniona, to stokroć wolę, żeby płyn do mycia był przyjemniejszy w użytkowaniu.

Używam tego produktu od: miesiąc temu przez okres ok. 4 tyg.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[359017].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 35

do natury!

Po latach poszukiwań coraz to nowych zapachów do mycia, sztucznych niemiłosiernie, pieniących się bosko, niebotycznie wysuszających skórę i zatruwających środowisko, zapoznałam się ze składami kosmetyków i odtąd zapanował u mnie w łazience - minimalizm i wielkie zarazem oszczędności :)
A skóra fantastyczna, nareszcie odpoczywa po eksperymentach.
I jednym z moich największych odkryć "eko" jest ten żel:

-super skład, naprawdę naturalny
-niska cena
-wygodne opakowanie, ładne, kształtne, żel mimo luźnej konsystencji nie rozlewa się

Co do konsystencji własnie i zapachu - a raczej jego braku - przyzwyczaiłam się. I polubiłam bardzo.
Nie pieni się zbytnio - brak mocnych detergentów.

Jeśli ktoś lubi chemię, pianę, piękne zapachy, sztuczne kolory i bajery, to nie polecam.

PS. Dla dziecka również super, do krótkich włosków też. Nie wiem, jak by było z długimi.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[348955].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 35

Napisanych recenzji: 857

super

Bardzo podba mi sie seria nagietkowa czego tez nie ukrywam.
zapach ma , jak dla mnie, bardzo fajny , a dzialanie jeszcze lepsze.
Probowalam ten balsam uzyc do macia twarzy, ale jak to po takich myjadlach dla dzieci , nie bylam zachwycona, wiec wyprobowalam go tak jak zaleca producent do ciala. Barzdo mi sie spodobal, a jeszcze bardziej spodobal sie mojej dziecinie. Uzywamy do normalnego mycia, jak i jako dodatek do kapieli. Moj synek nie ma juz egzemy, skora jest wjednym kolorycie, nie ma suchac plam ktore przeistaczaly sie w egzeme, a co za tym idzie nie drapie sie az do krwi. Przyznam sie ze mam nadzieje iz wyrsol z atopii, ale tez nie chce ujmowac zaslug temu produktowi. Pieni sie dobrze, gdy wlejemy pod bierzaca woda i moje dziecie jest szeczesliwe, bo ma duzo piany.
Uzywamy na zmiane z plynem do kapieli.

Używam tego produktu od:jak tylko pojawil sie w DE
Ilość zużytych opakowań:kilka, nie wiem dokladnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[347219].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

cudo

kupiłam go, bo miałam już dość tych badziewnych szamponów i żeli do mycia z SLS w składzie, które może i ładnie się pienią i pachną i mają cudowne opakowania, ale powodują u mnie łupież i szorstkość skóry. ten balsam służy mi jako takie 2w1 - myję nim ciało i włosy, i jest absolutnie fantastyczny! ma krótką listę składników, dobrze myje, nie wysusza, włosy ładnie się układają, do tego jest tani i biodegradowalny (fajne słowo :P). no cód miód! na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[333980].usefull || 0 }}% pomocna.