Bielenda, Fluid rozświetlający z perłą Biju

Bielenda, Fluid rozświetlający z perłą Biju

Fluid rozświetlający z perłą Biju do każdego rodzaju cery. Beztłuszczowy podkład o lekkiej konsystencji, równomiernie się rozprowadza. Satynowy fluid zapewnia długotrwały efekt, a dzięki zawartości wit.C i perłowych pigmentów rozświetla i wygładza naskórek. Ekstrat z hibiscusa oraz olejki eteryczne z mandarynki i neroli dodają świeżości, energii i blasku.Perła Biju, dzięki właściwościom odbijania różowych promieni światła, zapewnia zdrowy wygląd skóry. Filtr UV chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Produkt całoroczny
Dostępny w 4 odcieniach. Ochrona UVA/UVB

nie

nie ma sensu go kupować ja kupiłam go wraz z kremem jako gratisa, ale i tak nieużywam, Kolor mimo ze jasny - ciemny, na twoarzy widać maź, chyba ze sie go przypudruje to przez jakiś czas twarz jest jednolita -kompletne badziewie

za ciemne kolory

Mi w ogóle ten podkład nie pasował, ma same ciemne kolory. Miałam kolor 'jasny', ale na twarzy wyglądał po prostu na pomarańczowy. Efekt b. nienaturalny. Nie dawał się równo rozprowadzić. Nie mogę nic powiedzieć na temat trwałości czy matowania, bo musiałam go szybko zmyć, natomiast nawet pod światło nie zaobserwowałam efektu rozświetlenia. Po 2 razach oddałam go koleżance i jej w miarę pasuje (ma dość ciemną karnację). Może będzie dobry właśnie dla posiadaczek ciemnej karnacji.

raczej nie

Według mnie raczej nie rozświetla,to zwykły podkład podobny jakościowo do innych w tej cenie.Najgorszy jest fakt że ten podkład okropnie się wałkuje.Zapach dość przyjemny. ...

Kosmetyczka roku 2017

może być

Podkład jest tani i fajny. Ładnie sie rozprowadza, jest nietłusty a kolor idealnie stapia się ze skórą. Mógłby być troszke bardziej gęściejszy i ciut mocniej kryjący, ale efekt i tak jest zadowalający. Minus za zapach, który w ogóle mi nie odpowiada. :(

HORROR

Fatalna konsystencja; beznadziejnie rozprowadza się po twarzy, najlepiej wygląda po wklepaniu go w skórę, co w przypadku podkładu jest trochę dziwne. Ładnie pachnie, za to "+"- poza tym nie polecam :(

średni

Kupiłam go jakiś czas temu w szale poszukiwań podkładu. Kupowałam w esenti więc nie widziałam oddcienia na żywo - wybrałam jasny. Niestety okazał się za ciemny.Efekt rozświetlenia jest nieciekawy - mam wrażenie, że wygląda to trochę jak świecenie się. Być może inaczej byłoby na osobie z suchą skórą.Sam fluid jest bardzo dobrej jakości jak na tę cenę, dlatego go nie wyrzucę, może kiedyś będę chciała zrobić się na opaloną :)

OK

Jak juz ktos wspomnial, to raczej krem tonujacy. Nie posiada wlasciwosci kryjacych, a to dla mnie w podkladzie najwazniejsze :( Natomiast fajnie ozywia buzke, jest bardzo wydajny-mialam wersje mini dolaczona do Filipinki, ktora starczyla mi na dluuugo. Kolorki sa w miare naturalne. Podklad troche za szybko znika z twarzy. Fajny dla cery nie potrzebujacej krycia.

plus i minus

To nie jest tradycyjny fluid... nazwałabym go raczej kremem tonującym o właściwościach rozświetlających. Lekki, wyraźnie ożywia skórę nadając jej świeży, naturalny wygląd - to fakt. Niestety, osoby o cerze z problemami nie będą z niego zadowolone, podkład ten nie ma właściwości kryjących a przy próbie nałożenia drugiej warstwy ściera się i wałkuje. To duży minus. Jest świetny na lato. Bardzo dobrze wygląda przypruszony lekko pudrem sypkim: makijaż jest trwalszy a fluid - co ciekawe - nie traci swych właściwości rozświetlających. Używałabym go przez cały rok (bez pudru), gdyby producent dopracował kwestię ścierania się fluidu, wzmocnił nieco właściwosci kryjące i rozszerzył paletę kolorystyczną (miałam problem z dobraniem do swojej opalonej twarzy dostatecznie ciemnego podkładu, musiałam czekać aż opalenizna nieco wyblaknie). Plus za pomysł i cenę!Używam tego produktu / Ilość zużytych opakowań: 1...

bardzo dobry.

Świetny! Próbka kosmetyku była kiedyś dołączona do Filipinki i nie żałuję, że kupiłam tą gazetę. Ładnie rozświetla, ma idealną konsystencję i śliczny zapach. Jest wydajny. Nadaje buzi delikatny, naturalny odcień opalenizny. Kryje doskonale, a twarz nie błyszczy się zbytnio. Jest lekki i po nałożeniu nie mam wrażenia, że pokryłam twarz maską. Przyznaję mu cztery gwiazdki bez zająknięcia.Ilość zużytych opakowań: niecałe 15ml

NIE !!:(

Absolutnie nie, nie i jeszcze raz nie. Efekt użycia tego podkładu to buzia błyszcząca niczym po kremie nivea, pomarańczowy kolorek (mimo że odcień który posiadałam zwał się naturalnym) ciemniejący na buzi. Toporne rozprowadzanie tego podkładu odbiera mi jakąkolwiek przyjemność z malowania się. No i nie wspomne, że efektem tygodniowego używania podkładu było sporo nowych krostek :(

JEST OK

Uzywam go od niedawana ale ejstem zdaowolona, lekko rozjasnie buzke, nie pozostawia smug, cena niska,kolor naturalny. jescze neiwiem jak z jego trwaloscia ale narazie sprawuje sie niezle, JEST Ok :)

niedobry

Moim zdaniem niedobry podkład:- ma kilka kolorów, z wszystkie takie same! bardzo ciemne- maże się na twarzy- tworzą się smugi- zastyga na twarzy w skorupę- żadnego roświetlenia itp bajerów