Lipidiose Mains (Krem do rąk)

Lipidiose Mains (Krem do rąk)

Krem do rąk z serii Lipidiose do skóry suchej. Zawiera wodę termalną z Vichy, hipoalergiczny. Nawilża i zapobiega pierzchnięciu suchych dłoni.

Taki tam krem do rąk...

Kupiłam go w jakiejś promocji w SP. Normalnej ceny za niego bym nie dała, a tak to przynajmniej nie żałuję...

Krem jak krem. Nie zachwycił mnie zupełnie niczym. Niby krzywdy nie zrobił, a jednak po takiej marce oczekiwałam ciut więcej.

Krem ma poręczne opakowanie. Pojemność jest w sam raz do torebki, ale cena mogłaby być oczywiście niższa bo to tylko 50 ml.

Krem praktycznie nie pachnie, co dla jednych będzie plusem, a dla drugich jednak nie. Dla mnie to sprawa zupełnie obojętna.

Produkt wchłania się szybko, nie pozostawiając tłustej warstwy. Mam natomiast obawy, czy aby na pewno spełnia obietnice producenta. Wchłanianie wchłanianiem, ale spektakularnego odżywienia czy nawilżenia nie zauważyłam.

Ot, krem do rąk, jakich na rynku wiele. Nie zachwycił mnie i niestety raczej do niego nie wrócę...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka standardowa

zły nie jest, ale........

Kończę tubeczkę. Ot, taki przeciętniaczek. Po marce Vichy spodziewałabym się czegoś lepszego. Dobry na dzień, bo nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach. Zdobi więc biurko;]

Używam tego produktu od: 2 msc

Zakochałam się!

Ten krem jest niesamowity!

+ Cudownie nawilża (skóra od razu wygląda inaczej, czuć, że jest jędrniejsza i gładsza po pierwszym użyciu)
+ Pięknie pachnie (kiedy posmaruje ręce tym kremem nie mogę przestać ich wąchać :))
+ Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy
+ Przy regularnym stosowaniu widać ogromną poprawę w wyglądzie dłoni
+ Bardzo wydajny (chociaż staram się go oszczędzać)
+ Wydaje mi się, że moje wciąż czerwone dłonie zmieniły odcień na bardziej przypominający ludzką skórę :)

Minusów brak.

Manicure - odwrócony french

Krem jakich setki na sklepowych półkach

Krem jak krem - nawilża, odrobinę natłuszcza. Nie szkodzi dłoniom, ale też nie pomaga tak jak obiecuje producent.
Zapach przeciętny, konsystencja fajna. Efekt nawilżenia utrzymuje się niestety dość krótko i za to największy minus.

Za cenę tego produktu, mogłabym kupić ze trzy kremy o właściowściach identycznych, jeśli nie lepszych!

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Średniak

Pokładałam w tym kremie duże nadzieje, gdyż w zimie moje dłonie był okropnie przesuszone, do tego na kostkach tworzyły się ranki. Kupiłam ten krem w promocji za 17 zł, myślę, że nie jest wart tej kwoty.
Krem ten owszem, nawilża dłonie, ale nie radzi sobie z mocnym przesuszeniem, nie można zaniedbać dłoni, bo krem sobie nie poradzi z regeneracją. A do tego jest bardzo niewydajny. Kremu używam około 3 tygodni (w tym na noc używam kremu z serii Essentielles Vichy, który jest od niego zdecydowanie lepszy), a już się kończy.
Na pewno nie polecaam w cenie regularnej (36zł).

Ilość zużytych opakowań: 1 całe prawie skończone

Dla mnie ok

Kupiłam go w promocji za ok.18 zl i ta cena jest adekwatna do jakosci produktu. Więcej bym za niego nie zapłaciła. Kremik jak najbardziej nawilża, przynosci ulge suchym dłonią, ładnie pachnie. Dla mnie ma napewno lepsze działanie niż zwykłe kremy drogeryjne za 10 zl. Oprocz tego małe opakowanie to dla mnie plus bo miesci sie do torebki i niezabiera duzo miejsca.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

okropny, krem z kiosku ruchu za 4zł. lepiej nawilża

Kupiłam go za 18zl. 50ml. moim zdaniem to mało jak za krem który miał zdziałać cuda-poleciła mi go Pani w aptece.

Skóra moich rąk była bardzo zniszczona, sucha, popękana,spierzchnięta.
Kosmetyk działa przez chwilę, nie pomaga, nie nawilża długofazowo,nie regeneruje...w sumie ma wyłącznie przyjemny zapach...starsznie się zawiodłam bo to przecież Vichy...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 50ml. małe

zawiodłam się :c

Bardzo wolno się wchłania, ręce się po nim niemiłosiernie kleją! Mega niewydajny, starczył mi na 3 tygodnie, nawet nie. Oprócz chwilowej gładkości, nie robi nic! Za taką cenę go nie polecam!

Dobry, ale mało wydajny

Krem według mojej opinii jest bardzo dobry jeśli chodzi o regenerację skóry. Po aplikacji na długi czas znosi suchość skóry. Dużym minusem było szybkie zużycie się kremu, który tani nie jest. Tuż po zaprzestaniu korzystania z kremu skóra znów była sucha. Krem nie pomógł mi na skórki.

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

nie warto

Zaletą tego kremu jest jego ładny zapach. I tyle. Z dłońmi nie robi nic!
Zawiodłam się na nim, spodziewałam się, że chociaż będzie nawilżał - totalna pomyłka i rozczarowanie.

Używam tego produktu od: pół roku i nie mogę skończyć ;)

Zawiodłam się

No cóż, jak na taką firmę, jak na taką cenę za 50ml to niestety wielka porażka, nic dodać nic ująć. Dłonie są nadal suche, nawet po grubej warstwie założonej na noc, nie polecam. Do tego klei się.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

słabe trzy

Wylicytowałam na allegro sześć sztuk po 9 złotych każdą, to zaważyło na końcowej ocenie, bo gdybym zapłaciła regularną cenę nie dostałby trzech gwiazdek... bo jest przeciętny. Po zużyciu sześciu opakowań i jednoczesnym stosowaniu kremów innych marek, zauważyłam, że kremy z tzw średniej półki maja lepsze walory pielęgnacyjne niż ten.

Główną zaletą kremu Vichy jest dobre nawilżenie skóry (niestety dość krótkotrwałe), pozornie tłusty, wchłania się szybko, nie pozostawia filmu.

Raczej sezonowy, w okresie zimowym nie używałam go przed wyjściem na dwór, bo miałam wrażenie zamarzających dłoni. Słabo chroni przed mrozem i złymi warunkami atmosferycznymi. Potrzebuje czasu by zregenerować podrażnioną lub zniszczoną skórę rąk. By utrzymać stały poziom nawilżenia skóry trzeba co jakiś czas nakładać kolejna porcję kremu, przez co bardzo szybko się zużywa.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 6 tubek