Neutrogena, Deep Clean, Facial Wash (żel do mycia twarzy)

Neutrogena, Deep Clean, Facial Wash (żel do mycia twarzy)

Beztłuszczowy, oczyszczający żel do mycia twarzy działający dwustopniowo, aby poprawić wygląd skóry. Pierwszym krokiem jest wniknięcie żelu głęboko w pory skóry, i usunięcie brudu, tłuszczu oraz makijażu. Następnie żel usuwa martwy naskórek, który może wysuszać oraz zanieczyszcać cerę. Preparat nie zatyka porów i nie pozostawiana na skórze filmu.

Cena: ok. 23 zł / 200 ml

jeden z lepszych

moim zdaniem żel dobrze oczyszcza skórę, mam cere mieszaną w kierunku tłustej, choć są miejsca gdzie jest strasznie sucha. do mycia twarzy używam tylko i wyłącznie żeli z firmy neutrogena choć wiele z nich nie jest do kupienia w polsce. uważam, że są jednymi z lepszych. nie wysusza i nie podrażnia a cena jest w sam raz. jedyny minus jak dla mnie to dziwny zapach, ale mozna sie przyzwyczaić.

Używam tego produktu od:czasem do niego wracam

taki sobie

używałam go parę lat temu
był bardzo wydajny i to główny plus
dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza
ale nie poprawił stanu mojej cery, liczyłam na typowy żel do cery trądzikowej
zapach taki sobie, do zniesienia
dlatego nie kupię więcej - za dużo wysuszania, za mało działania

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań:tylko 1

Nic specjalnego

Kupiłam ten żel bez większego zastanowienia, tyle tylko by mieć żel do mycia twarzy. Oczyszcza dobrze, więc spełnia swoją podstawową funkcję. Ma fajny dozownik, OK konsystencję, zmywa makijaż i tłuszcz, dobrze się pieni. Ale te cechyma większość zwykłych żeli które używałam i ten niewiele się od nich różni. Nie zmniejsza porów, nie zauważyłam żadnej różnicy po nim w kwestii pryszczy i zanieczyszczeń. Natomiast zgodzę się z poprzedniczkami co do tego że dość wysusza. Mimo tego że nie mam wrażliwej ani suchej skóry.
Chyba wrócę do Physiogelu, którego używałam podczas kuracji różnymi mocnymi specyfikami na trądzik od dermatologa i był cudownie delikatny, a też fajnie wszystko zmywał. Albo poszukam dalej, czegoś co zwężyłoby pory a jednocześnie nie wysuszało.

Dieta na trądzik

świetny oczyszczacz

Bardzo dokładnie oczyszcza skórę - po wysuszeniu twarz jest matowa, miękka i odświeżona. Żel bardzo dobrze radzi sobie z całym dziennym makijażem, łącznie z tuszem do rzęs czy tłustą maścią.
Przyjemny zapach, wygodny dozownik.

Szkoda, że nie jest zbyt popularny i nie wszędzie można go kupić.

Polecam, bo to naprawdę udany kosmetyk (w przeciwieństwie do mydła w kostce :]).

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa (lubię zmiany)

przyjemny zapach

Mam nową wersję tego produktu, której dozownik od razu tworzy piankę, nie trzeba więc już spieniać dodatkowo żelu na twarzy czy też w dłoniach.

Zapach jest bardzo miły, ożeźwiający. Nie szczypie w oczy, makijaż zmywa całkiem dobrze - choć ja zawsze zmywam twarz, i powtarzam mycie dla pewności.

Mimo wszystko troszkę wysusza naskórek.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

nie dla mnie

Tak jak krem do mycia z serii – wysusza, lekko podrażnia. Mocno odświeża, wydajny, w przystępnej cenie. Dobre opakowanie.

OK

Generalnie ten żel jest w porządalu, dobrze się pieni i łatwo spłukuje, faktycznie buzia po nim jest gładka w dotyku, ale trochę przesuszona (jednak mniej, niż np. po żelu Sorai). Nie wiem za bardzo, po czym mam poznać to "głębokie oczyszczanie", po prostu twarz jest umyta; nie maluję się mocno, także to nigdy nie stanowiło problemu. Zapach niezbyt rewelacyjny, ale też nie jakiś odpychający. Ładne opakowanie, sprawna pompeczka.
To co mnie zniechęca do zakupu tego żelu (egzemplarz który posiadam, dostałam) to jego cena oraz fakt, że po prostu preferuję mleczka, a ten kosmetyk nie zmienił mojego zdania w tej kwestii. :p

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszę.

Dobry żel

ReWeLaCjA jak dla mnie!!! Uspokoił moją cerę po stosowaniu zelu Soraya, zniknely wszystkie wypryski, nowe sie nie pojawily :):) nawilzyl twarz, jest taka promienna, latwiej nalozyc po zastosowaniu podklad. Zapach taki sobie, opakowanie troche mi sie nie podoba, ale przeciez to o zawartosc chodzi. Spory jest, 200ml, cena tez nie taka wysoka. Dozownik jest dobrym pomyslem, zel sie nie wylewa. Troszke slabo sie pieni, ale dziala i to jest najwazniejsze. Bardzo niewydajny.

przyzwioty

Porzadnie oczyszcza skórę 'z wierzchu', ale niestety stan porów po jego użyciu mnie nie zadowala. Praiwe wcale nie są zweżone, więc wątpię w ich oczyszczenie, tym bardziej 'dogłębne' :(. Drugim poważnym wykroczeniem jest fakt, że po dłuższym uzywaniu (4-5 opakowań) strasznie wysuszył mi skórę :(. Przestałam go stosować, bo miałam wrażenie, że jestem o krok od uczulenia, czy poważniejszego podrażnienia.
Nie jest to prepatat do stosowania kilka razy dziennie i procucent o tym informuje. Ja go stosowałam 2 razy i wynik byl jw. cóż, będę musiała znaleźć coś innego.
Żel niczym się specjalnie nie wyróżnia, jest podobny do innych. "niegroźny", jeśli się z nim nie przesadzi. Dość wydajny. Zapach ok, opakowanie super.

ilość zużytych opakowań: 4 lub 5

badziewie

Oczyszcza porownywalnie do zwykłego mydla, natomiast nieporownywalnie bardziej wysusza!!!!
Opakowanie bylo fajne, dopoki dzialalo (tak mniej wiecej do zuzycia 1/3 zelu) na tym zakonczylam przyjazn z tym zelem. Reszte zuzylam do mycia umywalki....
Wg mnie cena nie przystaje do jakosci produktu.

niestety wysusza

Kupiłam kiedyś ten żel, bo polecił mi go dermatolog. Po zużyciu pierwszego opakowania byłam bardzo zadowolona. Żel dobrze oczyszczał, starczał na długo, był prawie bezzapachowy. Kupiłam kolejne opakowanie i - nie wiedzieć czemu - strasznie wysuszył mi twarz ! Przestałam więc go używać...

warto

Według mnie to wytworniejszy kuzyn pomarańczowego żelu Clean&Clear J&J. Lepiej wygląda, ładniej pachnie, równie skuteczny, ale łagodniejszy i przyjemniejszy w użyciu. Oczywiście trochę droższy, ale i tak tańszy od czysto aptecznych specyfików.
Pozostawia uczucie doskonale oczyszczonej, odświeżonej skóry. Bardzo je lubię.
Świetny produkt za niewygórowaną cenę.