Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Bibułki matujące Mat Express, Marion (stara wersja)

Bibułki matujące Mat Express, Marion (stara wersja)

Pojemność 100 szt

Bibułki matujące ściągają nadmiar sebum i potu z twarzy (efekt błyszczenia), sprawiając, że skóra jest matowa przez długi czas. Idealnie nadają się do poprawienia makijażu w ciągu dnia.
Opakowanie zawiera 100szt.

Cena: 12zł / 100szt.

nie powaliły mnie

+ malutkie, poręczne opakowanie
+ spora ilość bibułek
+ zbierają nadmiar sebum

- efekt matowienia nie utrzymuje się za długo
- żeby zmatowić całą twarz trzeba zużyć kilka bibułek

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114196].usefull || 0 }}% pomocna.

W sumie ok

Kupiłam bardzo tanio na Allegro przy okazji większych zakupów. Używam sporadycznie raczej. W miarę sobie radzą ze ściąganiem sebum i zmniejszaniem błyszczenia. Całkiem przydatna i poręczna rzecz, zwłaszcza na lato.
Zastanawiam się jednak czy jest sens kupowania bibułek, skoro ten sam efekt podobno można uzyskać papierem do pieczenia pociętym na malutkie prostkąciki ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096021].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudów nie należy się spodziewać

Szczerze powiedziawszy myślałam, że to będzie o wiele lepszy produkt, tymczasem szału nie ma. Owszem, bibułki odciągają tłuszcz a twarzy, ale tylko na chwilę, w przypadku cery tłustej ich stosowanie nie ma raczej sensu, bo trzeba by to robić średnio co pół godziny. Cena może być, więc warto kupić i zaryzykować, bo może dla kogoś okaże się to zbawiennym produktem. Ja wożę je ze sobą w podróże, używam np. w autobusie, przed dokonaniem poprawek w makijażu sypkim pudrem. Opakowanie nawet estetyczne, nie ma co narzekać.
Plusy
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- uczucie czystości
- odświeżający
- eleganckie opakowanie
Minusy
- nieefektywny
- bez rezultatu

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041817].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - glitter nails

Kpina

Te bibułki nie matują, i w zasadzie tyle możnaby napisać w temacie. W zasadzie one nie robią NIC, w sumie należałoby sie cieszyć, że przynajmniej nie szkodzą. Ale to stanowczo za mało. W przypadku tego produktu pozostaje mi tylko narzekać, że jest ich aż 100 w opakowaniu. W zasadzie to opakowanie jest równie tragiczne jak jego zawartość - łatwo się mnie i odkształca w torebce, a co za tym idzie bibułki równiż się mną i odkształcają.
Zamiast zbierać sebum z twarzy, bibułki zbierają makijaż, za to zostawiają sebum. Tragedia. Moim zdaniem szkoda nawet tych paru złotych za tak bezużyuteczny produkt. Nikomu nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[848506].usefull || 0 }}% pomocna.

słabiutkie, słabiutkie

Na plus:
*ilość w stosunku do ceny

Na minus:
*przede wszystkim bardzo źle zbierają sebum

*trzeba ich użyć kilka aby zmatowić twarz za jednym razem a i tak muszę po tym użyć pudru bo twarz dalej się świeci

*mało poręczne opakowanie, bibułki niewygodnie się wyjmuje

To wszystko, niewiele a jednak tak dużo. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834250].usefull || 0 }}% pomocna.

są ok

Kupiłam te bibułki matujące bo nie zawierają talku i są polskie.

Matują dość dobrze, szybko chłoną sporą ilość sebum, jest ich dużo.

Efekt niestety jest dość krótkotrwały.

Opakowanie jest ładne, minimalistyczne, malutkie i poręczne, nie zwraca na siebie uwagi w torebce.

Wydaje mi się, że dość mocno ścierają makijaż, więc nie wiem czy jeszcze do nich wrócę, ale nie wykluczam tego.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, przede mną jeszcze drugie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806794].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem je lubię.

Jedne z przyjemniejszych bibułek, jakie stosowałam. Dobrze wchłaniają sebum, u mnie przetłuszcza się strefa T, dlatego 2 bibułki i na to puder matujący i mat utrzymuje się ładnie i długo. Bibułki nie naruszają makijażu, nie zbierają pudru czy podkładu, za co spory plus. Poza tym są całkiem porządnie wykonane, nie drą się, łatwo je też wydobyć z opakowania. Pewnie jeszcze nie raz do nich wrócę. Polecam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806172].usefull || 0 }}% pomocna.

SZKODA KASY NIE DZIAŁAJĄ !!!

te bibułki, niestety nie matują, kosztują niewiele ale nie ma sensu ich używać nic nie pomogą na Waszych twarzach,
naprawdę lepiej dopłacić i kupić np. z inglota :)
Używam tego produktu od: od czasu do czasu byle skończyć (jakieś 4 miesiące)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[756319].usefull || 0 }}% pomocna.

fajne;)

dla mnie produkt jest bardzo dobry a cena rowna sie z jakoscia ;) swietne jest tez to ze jest w opakowaniu 100 szt :) bibułki sciagaja nadmiar sebum oraz matuja ;) poecam je kazdej osobie majaca problem ze swieceniem mieszcza sie do torebki kieszeni ,poreczne .

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[756057].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie są najgorsze :)

Niby to prawda... Trzeba zużyć kilka bibułek za jednym razem, ale skóra później długo utrzymuje się w matowym efekcie. Troszkę są małe i cienkie, ale dla mnie mogą być ;) wszędzie się zmieszczą, nawet do malutkiej kosmetyczki ;D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[739788].usefull || 0 }}% pomocna.