Neutrogena, Anti-Cellulite, Żel do ciała

Neutrogena, Anti-Cellulite, Żel do ciała

Żel o świeżym zapachu zawierający retinol, kofeinę oraz algi. Ujędrnia, wygładza, nawilża skórę. Producent obiecuje zmniejszenie cellulitu o 23 % już po 4 tygodniach stosowania, zaś po 12 tygodniach az o 50 %. Najchętniej kupowany produkt w swojej grupie w USA.

Cena: 65zł

Najlepszy z najlepszych

To najlepszy z dostępnych na rynku kosmetyków tego typu. Dzisiaj nawet udało mi się go ponownie kupić w mega okazyjnej cenie i to od razu 4 butelki.
Używałam go lata temu, potem zniknął w ogóle ze sklepowych półek i nie można było go dostać. Żel jest rewelacyjny i jeśli stosuje się go wedle zaleceń wyszczupla ciało w niesamowity sposób, cellulit znika, (pewnie zależy tu od stopnia zaawansowania), ale u mnie poszedł w zapomnienie, kilka centymetrów spadło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Żadem inny do tej pory stosowany przeze mnie specyfik nie dał nawet w połowie takich efektów jak ten, a używałam chyba wszystkie jakie się da. Także osobiście bardzo polecam

Używam tego produktu od:kilku lat, z ostatnio lekką przerwą, bo nie mogłam go nigdzie dostać
Ilość zużytych opakowań:dużo

Nie wzięłabym za darmo...

Mało wydajny, choć niedrogi - co jakiś czas są promocje dwa w cenie jednego. Oczywiście nie używałam go przez trzy miesiące regularnie - po pierwsze, żeby tak się stało, musiałabym mieć rzeczywiście żelazną konsekwencję, najlepiej wspomożoną EFEKTAMI I PRZYJEMOŚCIĄ STOSOWANIA, po drugie, nawet, gdybym zacisnęła zęby i poczekała - no mimo wszystko żadano ode mnie przywiązania do marki na całe trzy buteleczki, z racji znikomego działania krótkotrwałego, bezpodstawnie.
Nie wiadomo, kiedy sie kończy i ile go jeszcze zostało.
Intensywnie pachnie, ma bardzo przyjemną konstystencję, ale przez nią butelka się w dłoni ślizga.
Siadł mi atomizer w trakcie :(
Nie zauważyłam ŻADNYCH, ALE TO ŻADNYCH efektów. Ale prawda, stosowałam nieregularnie.
Nie uczulał.

Ucieszyłam się bardzo, kiedy sie skończył. Absolutnie nie kupię w przyszłości - już przyjemniejszy jest żel AA Oceanic.

Zużyłam jedną buteleczkę

balsam wygladzajacy?

hmm, srednio zadowolona z niego jestem, a tak sie napalilam:( Przedstawiam moja pcene po miesiaca bardzo "rzetelnego" stosowania. Opakowanie ciekawe-jak dezodorant. I dobrze sie stosuje, po nacisnieciu wyplywa odpowiednia ilosc aksamitnego milutkiego w stosowaniu kremo-zelu. Szkoda tylko ze w zaden sposob nie mozna sprawdzic ile nam go jeszcze w opakowaniu zostalo :( Efektu antycellulitowego nie zauwazylam zadnego, ale producent obiecuje go po 12 tygodniach. Zwazajac ze jedno opakowanie starcza srednio na miesiac, musielibysmy zakupic ok 3 opakowan, a to wydatek rzedu 180 zlotych (wole sobie za to kupic jeden krem z gornej polki i widziec lepszy efekt). Moze ktos sie zdecyduje, ja nie. Nie widzac efektu po miesiacu-chociaz leciusienkiego bo nie spodziewam sie cudow-nie kupie nastepnego Jedyne co zdecydowanie zauwazylam to wygladzenie skory. Nie jest to ujedrnienie, ale skora jest jednolita, gladka, mila.Szkoda ze mnie nic wiecej nie dal. Mozna by pomyslec ze mnie nic juz nie pomoze:P ale sa lepsze produkty antycellulitowe ktore jednak pomagaja