Eris, Cera tłusta i mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

Eris, Cera tłusta i mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

Maseczka przeznaczona jest do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej dla osób po 20 roku życia.
Maseczka szybko i w sposób widoczny ściąga rozszerzone pory oraz normalizuje gospodarkę tłuszczową skóry. Zawarty kaolin wchłania zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Dzięki wyciągom z kwiatów arniki i lipy działa kojąco i delikatnie rozjaśnia.
Po zastosowaniu skóra jest elastyczna, gładka i ma świeży, matowy wygląd.
Ma dosyć fajny zapach, faktycznie delikatnie zwęża pory i wygładza buźkę... Za jakiś czas dodam swoją pełną ocenę.

Skład: aqua, kaolin, stearic acid, glycerin, magnesium aluminium silicate, ethoxydiglycol, cellulose gum, propylene glycol, polyacrylamide, butylene glycol, c13-14 isoparaffin, linden (tilia cordata) extract arnica (arnica montana) extract, laureth-7, methylparaben, phenoxyethanol, methyldibromo glutaronitrile, parfum, ci 77891 (titanium dioxide), ci 42045

Cena: ok. 12 zł

KWC

dużo pisać nie trzeba:

plusy:
- świeży zapach
- ładny, intrygujący kolor glinki, w niej przez 15 minut wygląda się jak przybysz UFO (można przy okazji zarobić jako statysta, ewentualnie postraszyc dzieci sąsiada;) )
- konsystencja
- działanie (naprawdę działa jak w opisie, co nie przydarza się niestety każdemu kosmetykowi)

minusy:
- trzeba szybko i dokładnie zamykać tubkę bo może się wysuszyć (to akurat może nie minus preparatu, tylko mogliby to umieścić na jego opisie)

generalnie nie ma sie do czego przyczepić, jest najlepsza

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

mój KWC

Konsystencja przyjemna, zapach ok.
Ściąga pory, matuje, oczyszcza, skóra po użyciu jest gładsza.
Zasługuje ma miano mojego KWC.

Ja problemów z usunięciem jej z twarzy nie mam, wystarczy zmywanie wodą.
Po użyciu dobrze jest nawilżyć jakimś lekkim kremikiem, bo maseczka ma właściwości zdecydowanie ściągające. Trochę wysusza więc stosuje ją max. raz w tygodniu.

Swoje zadanie spełnia w 100%. polecam:)
Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: po 5 straciłam rachubę:)

ŚWIETNA!

Świetna maseczka, ściąga pory, cera jest ładniejsza, najlepiej używać jej raz w tygodniu po uprzednim oczyszczeniu twarzy (np. żelem z granulkami oczyszczającm pory firmy L'oreala)
POLECAM!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
jestem w trakcie pierwszego

depilacja metody

Bardzo ją lubię ;)

Kupiłam tą maseczkę, po przeczytaniu tylu dobrych opinii na jej temat .Świetny produkt,lubię ją używać zwłaszcza po oczyszczaniu cery u kosmetyczki ,albo po domowym oczyszczaniu (czasem mi się zdarzy samemu coś wycisnąć) :p: i wtedy ta maseczka przychodzi z pomocą.Dobrze ściąga pory,łagodzi zaczerwienienia po nieudolnym wyciskaniu syfków ;) lekko wygładza i oczyszcza (mogłaby lepiej).Bardzo wydajna i przede wszystkim tania.

ilość zużytych opakowań: 1 i będą następne

super

Maseczka zwęża pory (jednak są one nadal trochę widoczne, więc za to * mniej), świetnie matuje cerę, nadaje cerze zdrowy koloryt i gładkość.

bardzo dobra

Spełnia obietnice producenta, wygładza, rozjaśnia, ściąga pory, matuje na długi czas. Na początku powoduje lekkie pieczenie, które jednak zaraz mija. Jest łagodna i nie podrażnia, łatwo ją zmyć. Bardzo dobry produkt za niską cenę.

ilość zużytych opakowań: 2

niebieskie cudo

Jedna z moich faworytek. Cera po jej zastosowaniu nie błyszczy się, długo pozostaje gładka, ładnie napięta i porządnie oczyszczona. Używam jej na zmianę z zieloną glinką - obie mam zawsze w szafce - ale Eris ma pierwszeństwo przed wielkim wyjściem lub kiedy potrzebuję maseczki matującej na dzień, bo nie powoduje podrażnia skóry (żadnych zaczerwień, których nie mogę uniknąć przy glince). Można od razu nałożyć na twarz lekki podkład i iśc między ludzi. Mam wrażenie, że nie wysusza mocno skóry. Jedynym minusem, jak dla mnie, jest szczypanie, które towarzyszy nakładaniu kosmetyku... ale jedno spojrzenie w lustro po zmyciu i już o niczym nie pamiętasz ;) Uwielbiam ją!!! A i jeszcze ten niebieski kolorek... lubię smerfy ;)

Używam tego kosmetyku regularnie od roku/ ilość zużytych opakowań: 2 tubki

bardzo dobra

jedna z moich ulubionych. zasycha na twarzy, jest bardzo gęsta, na długo matuje skórę, dobrze oczyszcza. jest wydajna. nieźle zwęża pory.
jedyna wada to trudności z jej zmywaniem- "wżera" sie w skórę i trudno usunać niebieskie zabarwienie skóry po użyciu maseczki.

ilość zużytych opakowań: 1

lubię ją

Maseczke ta odkrylam zupelnie przypadkiem,kupowalam cos zupelnie innego,a pani w sklepie obdarowala mnie probka.Tak mi sie ta maseczka spodobala,ze jestem jej posiadaczka od 8 miesiecy,wiec najwyzsza pora napisac recenzje.Maseczka ta spelnia wszystkie obietnice producenta,zweza pory,delikatnie rozjasnia cere i lagodzi podraznienia po oczyszczaniu.Ja na poczatku uzywalam jej troche za czesto 2,3 razy w tygodniu i troche przesuszyla mi buzke.Teraz stosuje raz w tygodniu i to w zupelnosci wystarcza.Tylko martwi mnie to,ze jest taka wydajna,uzywam jej juz tyle czasu,a ubylo mi jej jakas 1/5 opakowania,nie lubie kiedy jakis kosmetyk musze wyrzucac do kosza,bo jest przeterminowany.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
W trakcie pierwszego.

****

Rewaelacyjna maseczka polskiego pochodzenia. Wygładza, oczyszcza. Nic a nic nie podrażnia. Całkowicie podpisuję sie pod pochlebnymi opiniami niżej napisanmi.

tragedia

Jestem tej maseczce winna ocenę, bo to jeden z niewielu kosmetyków, które wyrzuciłam do kosza. Szczypała i piekła tak potwornie, że biegłam do łazienki, żeby zmyć ją jak najszybciej. W związku z tym nie jestem w stanie ocenić jej właściwości pielęgnacyjnych. Nigdy więcej się do niej nie zbliżę, nawet w ramach nowej serii Lirene.

fajna

Bardzo fajna maseczka z glinka, ladnie pachnie, nie podraznia, bardzo przypomina mi tego typu maske firmy St Ives - tez piekny turkusowy kolor. dzialanie ma podobne. Zdecydowanie poreczniejsza nic maski Argiletz gdyz ta sie raczej nie osypuje. Jest dosyc tania - zaplacilam za nia 14 pln. Mysle, ze jak ktos lubi maseczki z glinka to ta jest w sam raz. :-)