Venita, Trendy Color Mousse (Pianka koloryzująca do włosów)

Venita, Trendy Color Mousse (Pianka koloryzująca do włosów)

Pianka koloryzująca do włosów w aerozolu.
Bez problemu i bez ryzyka już w kilkanaście minut zmienisz kolor swoich włosów. Dzięki Trendy Color przefarbujesz całą fryzurę lub wykonasz efektowne pasemka. Nowy kolor ma trwałość 3 - 5 myć i jest bezpieczny dla włosów - nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Wybierz kolor na imprezę lub po prostu na zmianę nastroju.

farby
odświeżenie koloru
bez amoniaku
w sprayu
pianka
Trwałość
do kilku myć

Bardzo przyjemny produkt dla początkujących

Bardzo fajna pianka. Łatwo się nakłada, daje równomierny efekt. Na włosy do ramion starcza mi na dwie/trzy aplikacje. Przez pewien czas była moim ulubieńcem do farbowania.

Przestrzegam tylko - jeśli użyjecie odcieni zawierających składowo niebieski, on się nie spierze całkowicie i zostanie taki zielonkawy spłukany kolor. Znane są przypadki, że spłukał się cały, ale bardzo rzadko. Zwykle nie zmyje się go z włosów.

Totalna beznadzieja!

Pierwszy raz pianki użyłam jakiś rok temu. Kupiłam piankę w kolorze 41 (Magiczny fiolet), przeczytałam instrukcję. Miałam wtedy bardzo rozjaśnione włosy, ponieważ już wcześnie szykowałam się do zafarbowania ich na jakiś bardziej szalony kolor. Nałożyłam piankę, która była fioletowa, jednak po kilku minutach na włosach stała się granatowa, a potem niemal czarna! Myśląc, że może to tylko taki proces odczekałam jeszcze trochę, ale kiedy zmyłam piankę dokładnie z włosów, miałam ciemnogranatowe kłaki, a nie piękne fioletowe! Do tego kolor nie zszedł do końca nigdy, więc musiałam się ratować, rozjaśniając włosy i farbując je na ciemny blond.
Jakiś czas temu koleżanka, która co tydzień ma nowy kolor włosów, a są to kolory szalone, zafarbowała sobie włosy na fioletowo tą własnie pianką. Zachwycona jej efektem stwierdziłam, że co mi tam, próbuję jeszcze raz. Może wtedy miałam po prostu jakąś wadliwą partię? Tak więc kupiłam piankę, dziś jej użyłam. Na szczęście farbowałam jedynie końcówki, bo efekt wyszedł dokładnie ten sam. Gdy zobaczyłam, że włosy zaczynają być granatowe (po około 5 minutach), od razu zmyłam piankę, a po kilku myciach szamponem przeciwłupieżowym kolor prawie całkowicie wrócił do normy. Zużyłam bardzo mało pianki, więc prawie cała puszka poszła do kosza...

ok :)

Fajny i niedrogi produkt. Też wybrałam czerwień, która utrzymywała się na włosach do pierwszego mycia ( ale tego oczekiwałam więc tu produkt spełnił w 100% moje oczekiwania). Całe opakowanie starcza spokojnie na pełną koloryzację włosów do ramion. Teraz mam okazję przetestować pozostałe kolory bo ich wybór jest dosyć duży. Ogólnie polecam :)

Well 01

no cóż...

nie wiem, czy to wina pianki, czy może sprzedawczyni, która powiedziała mi, że kolor będzie utrzymywał się tydzień. Spłukał się przy pierwszym myciu. Kupiłam kolor słodki róż. Egh... na moich ciemnych włosach wyglądał bardziej wiśniowo, zaś u mojej przyjaciółki, która ma blond włosy, kolor był przepiękny. Niestety, u niej też szybko się spłukał. Fajnie się nakłada pianke i jest ona dość wydajna. Egh... to była moja pierwsza półtrwała koloryzacja pianką i nie wiem, czy jest tak zawsze, ale oprócz włosów, nie mogłam tego z niczego zmyć. To było na wannie, na podłodze, na bluzce, na ręce, na nogach. Wole normalną farbe.
ZALETY:
-fajny kolor
-fajna konsystencja
-wydajne
-tanie
-często w promocji
-fajny zapach
WADY:
-brudzi
-szybko zmywa się z włosów

Nie bardzo

Kupiłam piankę 'intrygujący róż' by pofarbować włosy na wakacje.
Kolor bardzo nierówno się spłukuje, na głowie mam chyba z 3-4 kolory i na moich jasnobrązowych włosach spłukuje się na kolor jakby rudawy co wygląda strasznie.
Trzeba uważać by nie pobrudzić mebli, skóry bo ciężko się zmywa.

fajna alternatywa dla tonerów

ładne kolory, coś dla ludzi lubiących zmieniać kolor włosów, na rozjaśnianych włosach pieknie sie trzyma koło 2-3 tyg ale na moich naturalnych włosach niestety w ogóle sie nie trzyma i zmywa sie przy pierwszym myciu (ale czego oczekiwać od produktu który w końcu powinien sie zmywać)

Fajny produkt

Niesamowicie łatwy w użytku z ciekawymi kolorami, u mnie testowany był czerwony :) Robiłam sobie pasemka, więc nie zużyłam całego opakowania, ale myślę, że na taką długość za ramiona spokojnie by starczyło jedno. Przy farbowaniu konkretnych fragmentów głowy warto przygotować sobie wszystko wcześniej i resztę włosów oddzielić, ponieważ w przypadku takich intensywnych kolorów łatwo o "wypadek" :) Trzeba też uważać przy pobieraniu pianki z pojemnika, ponieważ może pryskać :(
Ogólnie pianka godna sprawdzenia, latem pozwala na ciekawe stylizacje, a o odważniejsi pewnie będą gustowali w niej całym rokiem ;)

Dla mnie spoko

Używałam czerwonej, różowej, niebieskiej, turkusowej, zielonej, fioletowej i tej delikatnie błękitnej.
Ogólnie- jestem zadowolona, skoro używam już kilka lat:) Plusy:
intensywny kolor
produkt łatwo dostępny
łatwy w użyciu
niska cena
nie niszczy włosów
dość wydajny
no i robi robotę:)

minusy
raczej nie zmyje się nigdy na 100%
brudzi ciało

A tak ogólnie to różne kolory różnie oceniam.
Fiolet ten ciemniejszy wychodzi mega ciemno, mi wyszedł wręcz granatowo, chabrowy - zależy jakie światło. Dopiero po kliku myciach wyszedł fiolet właściwy. Spłukał się bardzo szybko do dziwnych niebielskopochodnych kolorów - ale to może być wina mojego wyjściowego koloru.
Turkusowy i zielony fajnie się trzymają na włosach, ładnie się wypłukują i można je używać zamiennie i zawsze spoko wychodzą:)
Ciemny niebieski też ok z tego co pamiętam.
Czerwienie nie wychodziły na moich włosach tak rażąco czerwone jak np farbą czy tonerem i wypłukiwały się do sraczkowoczerwonego koloru ble.

Używa produktu od: próbka

nic a nic

Pianka koloryzująca do włosów venita. Długo za mną chodziła, bardzo spodobał mi się odcień srebrzysty pył, ale oczywiście nie mogłam go nigdzie znaleźć stacjonarnie. Gdy w końcu zobaczyłam go w hebe odebrałam to jako znak i od razu kupiłam. Pianka kosztowała 10zł i podobno starcza na kilka użyć. Ja chciałam użyć jej tylko na końcówki. Niestety efektu brak, kolor nie złapał ani odrobinę, co dziwne bo moje włosy nie są aż tak ciemnie, a do tego nieźle łapią wszystkie farby. Widocznie akurat do tego koloru włosy muszą być bardzo jasne. Pianka ładnie pachnie, nie niszczy włosów.

Świetny produkt!

Używałam niebieskiej pianki koloryzujacej "Kosmiczny błękit". Kolor był cudowny. Na moich jasnych włosach wyszedł intensywny niebieski. Trzymał się długo, stopniowo wypłukiwał dając delikatny efekt. Moim drugim eksperymentem był różowy spray, który miał utrzymać się do jednego mycia. Nakładało sie go bardzo przyjemnie, zapach był cudowny, tak jak i zapach pianki. Kolor zszedł bardzo łatwo ze skóry jak i z włosów(po jednym umyciu). Podsumowując:
Bardzo polecam, jestem pewna, że wrócę tu jeszcze po wynalazki do koloryzacji włosów :)

fajne

Urzekająca purpura.
Bardzo prosta w obsłudze pianka do szybkiego zabarwienia włosów na jakiś dziwny kolor. Samo opakowanie i kartonik są brzydkie i trochę kiczowate. Nie uczuliła i nie podrażniła. Zmyła się po drugim myciu włosów. Nie zostały żadne plamy. Podczas aplikacji trzeba uważać, bo pianka wszystko dookoła barwi. Jest bardzo wydajna.

Zabójcza trwałość

Używam odcienia ,,kosmiczny błękit”. Żaden tam z niego błękit, raczej ciemny granat. Jestem przyzwyczajona, że moje włosy szybko ,,łapią” kolory i niechętnie się ich pozbywają, ale w tym wypadku barwienie przeszło moje oczekiwania. Włosy (po rozjaśnianiu) są bardzo ciemne po jakiejś minucie od nałożenia, więc jeśli chcę mieć jakąkolwiek kontrolę nad odcieniem, mieszam piankę z odżywką lub maską. Trwałość jest świetna, właściwie nigdy nie zmyłam niebieskości do końca. Jest to zarazem wada i zaleta. Komuś, kto chce mieć kolor przez kilka tygodni, wypada z miejsca odradzić. Gorzej też, że z czasem blaknie i przy intensywnym odżywianiu włosów, nie skręca w stronę turkusu, tylko szarzeje.
Oczywiście kolor chwytają nie tylko włosy, ale też cały sprzęt, z którym ma kontakt ;) Polecam bardzo uważać na skórę.
Produkt nieco wysusza włosy, ale bez tragedii, włosy łatwo doprowadzić do ładu dobrą odżywką. Naprawdę nie jest źle, jeśli porównujemy to z innymi opcjami półtrwałej koloryzacji.
Pianka, o dziwo, pachnie dosyć przyjemnie. Opakowanie ,,gustowne inaczej”, za to praktyczne i bezawaryjne.
Po doświadczeniach z innymi opcjami koloryzacji mającymi prowadzić do po prostu niebieskiego koloru, stwierdzam, że nie ma lepszej opcji niż te pianki (,,kosmiczny błękit" pół na pół z ,,morską falą"). Bezkonkurencyjna cena, naprawdę przyjazna trwałość i tylko minimalne szkody na włosach.