Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Venita, Trendy Color Mousse (Pianka koloryzująca do włosów)

Venita, Trendy Color Mousse (Pianka koloryzująca do włosów)

Pianka koloryzująca do włosów w aerozolu.
Bez problemu i bez ryzyka już w kilkanaście minut zmienisz kolor swoich włosów. Dzięki Trendy Color przefarbujesz całą fryzurę lub wykonasz efektowne pasemka. Nowy kolor ma trwałość 3 - 5 myć i jest bezpieczny dla włosów - nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Wybierz kolor na imprezę lub po prostu na zmianę nastroju.

farby
odświeżenie koloru
bez amoniaku
w sprayu
pianka
Trwałość
do kilku myć

Ciekawy eksperyment

Lata temu, będąc jeszcze w gimnazjum, używałam tej pianki do malowania sobie włosów na róż. Ogólnie byłam bardzo zadowolona, kolor trzymał się dłużej niż obiecywał producent. Co prawda moja głowa farbowała pościel ale tylko przez pierwsze dni, no i taka to jest specyfika farb, które nie wnikają w strukturę włosa. Ponadto nie widziałam, żeby pianka wpływała negatywnie na moje włosy a efekt był naprawdę niezły (jeszcze w czasach kiedy różowa głowa dziwiła trochę bardziej :P). Suma sumarum dla mnie produkt na piątkę, już raczej po niego nie sięgnę, ale raczej z innych przyczyn niż niezadowolenia z efektu :)

...

Od zawsze uwielbiałam mieć czerwony kolor na włosach. Niestety nigdy farby tak intensywnie mi nie łapały. Kiedyś poszłam do drogerii (Natury) i tak mnie podkusiło. Za 10 zł nie szkoda było wypróbować... i się nie rozczarowała! Próbowałam najpierw tylko czerwieni, potem różu, później mnie nawet naszło na niebieski! Kolory wychodzą bardzo intensywne. Jedynie niebieski troszkę za ciemny. Kolor utrzymuje się na włosach ok 2 tygodni. Nie do końca wiem, bo zawsze, gdy kolor stawał się mniej intensywny, to zakładałam znów. Jedynym minusem jest, że wychodząc z basenu wyglądała jakby krew po mnie spływała

Uwielbiam tę piankę!

Używałam kolorów:
32-intrygujący róż
39-kosmiczny niebieski
41-magiczny fiolet

Każda z pianek ma taką samą konsystencję, dobrze się ja nakłada, po farbowaniu mają piękne, mocne kolory, Nie niszczą włosów. Jeżeli chodzi o trwałość to każdy kolor ma inną trwałość i myślę, że będzie ona zależała od wyjściowego koloru i kondycji włosów.

Różowa pianka wygląda ślicznie zarówno zaraz po farbowaniu jak i do samego końca aż cała się nie zmyje.
Niebieska pianka po farbowaniu wygląda ładnie, ale po kilku myciach jest zielona, a ten kolor w ogóle nie chce zejść nawet po około pół roku włosy nadal mają zielony odcień.
Fioletowa pianka również wygląda bardzo ładnie po farbowaniu, ale po jakimś czasie włosy zmieniają kolor na szary, a szary również nie chce zejść.

Ogólnie bardzo lubię tą piankę, ale tymczasowo przestaję tak mocno eksperymentować z włosami. Tylko to opakowanie...

Magic Retouch

Dobry do jasnych włosów

Niestety nie przypadła mi do gustu ta pianka ponieważ mam ciemne włosy(sredni brąz przechodzący w ciemny ), zakupiłam kiedyś różową piankę i włosy miałam czerwone jak Mała syrenka z bajki

Nie do ciemnych włosów

Produkt ten nie jest tragiczny ale jednak nie nadaje się zupełnie do ciemnych włosów. Mój naturalny kolor to ciemny blond i ledwie było widać kolor na końcówkach. Produkt otrzymujemy w wygodnym opakowaniu jak piankę i łatwo się ją aplikuje aczkolwiek łatwo jest zabałaganić nią otoczenie. Potem przy kolejnych myciach za każdym razem można się spodziewać lekko podbarwionej wody. Produkt jest dobry do wakacyjnych testów z innym kolorem ponieważ ma przystępną cenę i małe opakowanie. Raczej nie wysusza włosów i mało się w nie "wgryza".

Jest ze mną już kilka lat!

Swoją zabawę z tą pianką zaczęłam jeszcze w gimnazjum, więc dawno temu. Od tego momentu wiernie mi służy i zużyłam już dziesiątki opakowań. Daje bardzo intensywne kolory, na moich włosach nie do końca sprawdził się jedynie niebieski, ale moje włosy nie lubią tego pigmentu, więc wybaczam. Nie niszczy włosów, nie obniża ich kondycji. Z trwałością jest różnie, na włosach rozjaśnianych trzyma się około miesiąc, na naturalnych w miarę szybko mi schodzi. Cena i wydajność to są kolejne plusy, mimo długich włosów na które potrzebuje minimum 2-3 farb, cała pianka daje mi możliwość 2-3 koloryzacji, więc wow. kryje równomiernie, bez względu czy chcemy nałożyć ją w jednym kolorze na całe włosy, czy próbujemy robić przejścia, jest to bardzo proste. Zostawiam zdjęcia z efektami na moich włosach. :)

Bardzo przyjemny produkt dla początkujących

Bardzo fajna pianka. Łatwo się nakłada, daje równomierny efekt. Na włosy do ramion starcza mi na dwie/trzy aplikacje. Przez pewien czas była moim ulubieńcem do farbowania.

Przestrzegam tylko - jeśli użyjecie odcieni zawierających składowo niebieski, on się nie spierze całkowicie i zostanie taki zielonkawy spłukany kolor. Znane są przypadki, że spłukał się cały, ale bardzo rzadko. Zwykle nie zmyje się go z włosów.

Totalna beznadzieja!

Pierwszy raz pianki użyłam jakiś rok temu. Kupiłam piankę w kolorze 41 (Magiczny fiolet), przeczytałam instrukcję. Miałam wtedy bardzo rozjaśnione włosy, ponieważ już wcześnie szykowałam się do zafarbowania ich na jakiś bardziej szalony kolor. Nałożyłam piankę, która była fioletowa, jednak po kilku minutach na włosach stała się granatowa, a potem niemal czarna! Myśląc, że może to tylko taki proces odczekałam jeszcze trochę, ale kiedy zmyłam piankę dokładnie z włosów, miałam ciemnogranatowe kłaki, a nie piękne fioletowe! Do tego kolor nie zszedł do końca nigdy, więc musiałam się ratować, rozjaśniając włosy i farbując je na ciemny blond.
Jakiś czas temu koleżanka, która co tydzień ma nowy kolor włosów, a są to kolory szalone, zafarbowała sobie włosy na fioletowo tą własnie pianką. Zachwycona jej efektem stwierdziłam, że co mi tam, próbuję jeszcze raz. Może wtedy miałam po prostu jakąś wadliwą partię? Tak więc kupiłam piankę, dziś jej użyłam. Na szczęście farbowałam jedynie końcówki, bo efekt wyszedł dokładnie ten sam. Gdy zobaczyłam, że włosy zaczynają być granatowe (po około 5 minutach), od razu zmyłam piankę, a po kilku myciach szamponem przeciwłupieżowym kolor prawie całkowicie wrócił do normy. Zużyłam bardzo mało pianki, więc prawie cała puszka poszła do kosza...

ok :)

Fajny i niedrogi produkt. Też wybrałam czerwień, która utrzymywała się na włosach do pierwszego mycia ( ale tego oczekiwałam więc tu produkt spełnił w 100% moje oczekiwania). Całe opakowanie starcza spokojnie na pełną koloryzację włosów do ramion. Teraz mam okazję przetestować pozostałe kolory bo ich wybór jest dosyć duży. Ogólnie polecam :)

no cóż...

nie wiem, czy to wina pianki, czy może sprzedawczyni, która powiedziała mi, że kolor będzie utrzymywał się tydzień. Spłukał się przy pierwszym myciu. Kupiłam kolor słodki róż. Egh... na moich ciemnych włosach wyglądał bardziej wiśniowo, zaś u mojej przyjaciółki, która ma blond włosy, kolor był przepiękny. Niestety, u niej też szybko się spłukał. Fajnie się nakłada pianke i jest ona dość wydajna. Egh... to była moja pierwsza półtrwała koloryzacja pianką i nie wiem, czy jest tak zawsze, ale oprócz włosów, nie mogłam tego z niczego zmyć. To było na wannie, na podłodze, na bluzce, na ręce, na nogach. Wole normalną farbe.
ZALETY:
-fajny kolor
-fajna konsystencja
-wydajne
-tanie
-często w promocji
-fajny zapach
WADY:
-brudzi
-szybko zmywa się z włosów

Nie bardzo

Kupiłam piankę 'intrygujący róż' by pofarbować włosy na wakacje.
Kolor bardzo nierówno się spłukuje, na głowie mam chyba z 3-4 kolory i na moich jasnobrązowych włosach spłukuje się na kolor jakby rudawy co wygląda strasznie.
Trzeba uważać by nie pobrudzić mebli, skóry bo ciężko się zmywa.

fajna alternatywa dla tonerów

ładne kolory, coś dla ludzi lubiących zmieniać kolor włosów, na rozjaśnianych włosach pieknie sie trzyma koło 2-3 tyg ale na moich naturalnych włosach niestety w ogóle sie nie trzyma i zmywa sie przy pierwszym myciu (ale czego oczekiwać od produktu który w końcu powinien sie zmywać)