Venita, Trendy Color Mousse (Pianka koloryzująca do włosów)

Venita, Trendy Color Mousse (Pianka koloryzująca do włosów)

Pianka koloryzująca do włosów w aerozolu.
Bez problemu i bez ryzyka już w kilkanaście minut zmienisz kolor swoich włosów. Dzięki Trendy Color przefarbujesz całą fryzurę lub wykonasz efektowne pasemka. Nowy kolor ma trwałość 3 - 5 myć i jest bezpieczny dla włosów - nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Wybierz kolor na imprezę lub po prostu na zmianę nastroju.

farby
odświeżenie koloru
bez amoniaku
w sprayu
pianka
Trwałość
do kilku myć

fajna alternatywa dla tonerów

ładne kolory, coś dla ludzi lubiących zmieniać kolor włosów, na rozjaśnianych włosach pieknie sie trzyma koło 2-3 tyg ale na moich naturalnych włosach niestety w ogóle sie nie trzyma i zmywa sie przy pierwszym myciu (ale czego oczekiwać od produktu który w końcu powinien sie zmywać)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1639776].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny produkt

Niesamowicie łatwy w użytku z ciekawymi kolorami, u mnie testowany był czerwony :) Robiłam sobie pasemka, więc nie zużyłam całego opakowania, ale myślę, że na taką długość za ramiona spokojnie by starczyło jedno. Przy farbowaniu konkretnych fragmentów głowy warto przygotować sobie wszystko wcześniej i resztę włosów oddzielić, ponieważ w przypadku takich intensywnych kolorów łatwo o "wypadek" :) Trzeba też uważać przy pobieraniu pianki z pojemnika, ponieważ może pryskać :(
Ogólnie pianka godna sprawdzenia, latem pozwala na ciekawe stylizacje, a o odważniejsi pewnie będą gustowali w niej całym rokiem ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1628621].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie spoko

Używałam czerwonej, różowej, niebieskiej, turkusowej, zielonej, fioletowej i tej delikatnie błękitnej.
Ogólnie- jestem zadowolona, skoro używam już kilka lat:) Plusy:
intensywny kolor
produkt łatwo dostępny
łatwy w użyciu
niska cena
nie niszczy włosów
dość wydajny
no i robi robotę:)

minusy
raczej nie zmyje się nigdy na 100%
brudzi ciało

A tak ogólnie to różne kolory różnie oceniam.
Fiolet ten ciemniejszy wychodzi mega ciemno, mi wyszedł wręcz granatowo, chabrowy - zależy jakie światło. Dopiero po kliku myciach wyszedł fiolet właściwy. Spłukał się bardzo szybko do dziwnych niebielskopochodnych kolorów - ale to może być wina mojego wyjściowego koloru.
Turkusowy i zielony fajnie się trzymają na włosach, ładnie się wypłukują i można je używać zamiennie i zawsze spoko wychodzą:)
Ciemny niebieski też ok z tego co pamiętam.
Czerwienie nie wychodziły na moich włosach tak rażąco czerwone jak np farbą czy tonerem i wypłukiwały się do sraczkowoczerwonego koloru ble.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564136].usefull || 0 }}% pomocna.
Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Używa produktu od: próbka

nic a nic

Pianka koloryzująca do włosów venita. Długo za mną chodziła, bardzo spodobał mi się odcień srebrzysty pył, ale oczywiście nie mogłam go nigdzie znaleźć stacjonarnie. Gdy w końcu zobaczyłam go w hebe odebrałam to jako znak i od razu kupiłam. Pianka kosztowała 10zł i podobno starcza na kilka użyć. Ja chciałam użyć jej tylko na końcówki. Niestety efektu brak, kolor nie złapał ani odrobinę, co dziwne bo moje włosy nie są aż tak ciemnie, a do tego nieźle łapią wszystkie farby. Widocznie akurat do tego koloru włosy muszą być bardzo jasne. Pianka ładnie pachnie, nie niszczy włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503126].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt!

Używałam niebieskiej pianki koloryzujacej "Kosmiczny błękit". Kolor był cudowny. Na moich jasnych włosach wyszedł intensywny niebieski. Trzymał się długo, stopniowo wypłukiwał dając delikatny efekt. Moim drugim eksperymentem był różowy spray, który miał utrzymać się do jednego mycia. Nakładało sie go bardzo przyjemnie, zapach był cudowny, tak jak i zapach pianki. Kolor zszedł bardzo łatwo ze skóry jak i z włosów(po jednym umyciu). Podsumowując:
Bardzo polecam, jestem pewna, że wrócę tu jeszcze po wynalazki do koloryzacji włosów :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424561].usefull || 0 }}% pomocna.

fajne

Urzekająca purpura.
Bardzo prosta w obsłudze pianka do szybkiego zabarwienia włosów na jakiś dziwny kolor. Samo opakowanie i kartonik są brzydkie i trochę kiczowate. Nie uczuliła i nie podrażniła. Zmyła się po drugim myciu włosów. Nie zostały żadne plamy. Podczas aplikacji trzeba uważać, bo pianka wszystko dookoła barwi. Jest bardzo wydajna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410126].usefull || 0 }}% pomocna.

Zabójcza trwałość

Używam odcienia ,,kosmiczny błękit”. Żaden tam z niego błękit, raczej ciemny granat. Jestem przyzwyczajona, że moje włosy szybko ,,łapią” kolory i niechętnie się ich pozbywają, ale w tym wypadku barwienie przeszło moje oczekiwania. Włosy (po rozjaśnianiu) są bardzo ciemne po jakiejś minucie od nałożenia, więc jeśli chcę mieć jakąkolwiek kontrolę nad odcieniem, mieszam piankę z odżywką lub maską. Trwałość jest świetna, właściwie nigdy nie zmyłam niebieskości do końca. Jest to zarazem wada i zaleta. Komuś, kto chce mieć kolor przez kilka tygodni, wypada z miejsca odradzić. Gorzej też, że z czasem blaknie i przy intensywnym odżywianiu włosów, nie skręca w stronę turkusu, tylko szarzeje.
Oczywiście kolor chwytają nie tylko włosy, ale też cały sprzęt, z którym ma kontakt ;) Polecam bardzo uważać na skórę.
Produkt nieco wysusza włosy, ale bez tragedii, włosy łatwo doprowadzić do ładu dobrą odżywką. Naprawdę nie jest źle, jeśli porównujemy to z innymi opcjami półtrwałej koloryzacji.
Pianka, o dziwo, pachnie dosyć przyjemnie. Opakowanie ,,gustowne inaczej”, za to praktyczne i bezawaryjne.
Po doświadczeniach z innymi opcjami koloryzacji mającymi prowadzić do po prostu niebieskiego koloru, stwierdzam, że nie ma lepszej opcji niż te pianki (,,kosmiczny błękit" pół na pół z ,,morską falą"). Bezkonkurencyjna cena, naprawdę przyjazna trwałość i tylko minimalne szkody na włosach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363396].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny fiolet

Ja rok temu na wakacje kupiłam fioletową piankę (fioletowa fantazja).
Położyłam na swoje naturalne włosy, które są jasno brązowe ( po lecie stają się ciemnym blondem ). Wyszedł piękny, ciemny fiolet. Spłukał się dosyć szybko, ale równomiernie i pozostawił na kolejne pare myć włosy w kolorze ciemnego, chłodnego brązu. Szkoda, że nie mam takiego naturalnego koloru, śliczny. Dużo osób mówiło, że pięknie mi w nim. Niestety wymył się całkowicie i na nowy rok szkolny miałam włosy takie same jak przed wakacjami.
Osobiście polecam, pianka jest wydajna, na moje włosy poniżej tyłka zużyłam 2 pianki. Możliwe, że powodem całkowitego wypłukania się koloru jest fakt, że to była moja pierwsza w życiu zmiana koloru. Raczej nie kupię ponownie ponieważ teraz bawię się tonerami.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252073].usefull || 0 }}% pomocna.

Pianka warta polecenia :)

Mam rude włosy z jaśniejszymi końcówkami, kolor którego użyłam to była jakaś czerwień, nie pamiętam dokładnie.
Ostrzegam na początku, pianka farbuje wszystko. Dosłownie wszystko, nadal nie mogę zmyć jej w palców. Kolor utrzymał mi się niecały miesiąc przy codziennym myciu włosów, zszedł całkowicie. Teraz ufarbowałam drugi raz, dlatego nie mogę zmyć tego cholerstwa z palców. Jeśli pragniecie tymczasowej zmiany, to produkt jest dla was :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234986].usefull || 0 }}% pomocna.

Na plus

Kosmiczny błękit. Mam ciemne włosy (szatynka) rozjaśniłam końcówki i właśnie na nie nałożyłam piankę. Czynność w prawdzie musiałam powtórzyć, ponieważ nie pokryły wszystkich blond włosów. Teraz jestem zadowolona, bo nie zależało mi żeby były aż tak ciemne jak na opakowaniu. Kolor wyszedł morski mimo utrzymywania produktu kolo 30 minut, więc ten na opakowaniu nijak się ma do rzeczywistości. Końcówki jak dla mnie wyglądają fajnie. Jeśli chodzi o ilość myślę, że mam jeszcze jakieś 2/3 opakowania.
Plusy:
-ładny zapach
-dość łatwa aplikacja
-ilość myślę że wystarczająca
-cena nie najgorsza
Minusy:
-nieprawidłowy kolor
-brudzi trochę ręce i wannę przy spłukiwaniu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229311].usefull || 0 }}% pomocna.