Nivea Body, Mleczko z olejkiem migdałowym i witaminą E

Nivea Body, Mleczko z olejkiem migdałowym i witaminą E

Wspaniały balsam, ma bardzo przyjemny zapach. W miarę szybko się wchłania, pozostawia skórę nawilżoną z miłym zapachem.

Skład: aqua, paraffinum liquidum, glycerin, cyclomethicone, isohexadecane, isopropyl palmitate, cera microcristallina, peg-40 sorbitan perisostearate, polyglyceryl-3 diisostearate, sodium lactate, lactic acid, magnesium sulfate, prunus dulcis, tocopheryl acetate, lanolin alcohol, sodium bicarbonate, citric acid, lodopropynyl butylcarbamate, parfum

Cena: ok. 15 zl / 250 ml

mam do niego sentyment

Balsamu używałam dawno temu i przez bardzo długi czas. Zapach to dla mnie największa jego zaleta. Oprócz tego fajnie natłuszcza skórę, zostawia ją gładką na bardzo długi czas. Aplikacja chyba bez szału ale nie mogę powiedzieć, że niewygodna. Cena bardzo rozsądna. Mój jedyny zarzut i zarazem powód dla którego już go nie kupuję to fakt, że bardzo długo się wchłania. Nie wykluczam, że wrócę do niego ale póki co szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: 10 opakowań

Uwielbiałam

Uwielbiałam ten balsam. Używałam go często i chętnie kupowałam. Cena przyjemna i ten zapach... :)
Jdnym słowem gorąco polecam i mam nadzieje, że jeszcze kiedyś go użyje.

Używam tego produktu od: niepamiętam
Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

Jak wierny kochanek

Zaznaczam, że recenzuję mleczko w dawnej wersji i tej najnowszej ( zawartość zmienionego opakowania działa tak samo jak dawniej;)

Z tym mleczkiem jest jak z wiernym kochankiem: jeśli już pozna Twoje ciało i będzie je otulał tak często jak to możliwe, a Ty nie dopuścisz do długotrwałej rozłąki, ofiaruje Ci dar długotrwałej młodości. Takie właśnie mam odczucia;) O.K., pomijając metafory: dawno, dawno temu, gdy podbierałam jeszcze mamie przeróżne mazidła do skóry i raczyłam się nimi po kąpieli (a rodzicielka ma przebogatą miała ich kolekcję), albo pomijałam zupełnie ten etap toalety, moja nastoletnia jeszcze skóra nie raz się łuszczyła, przesuszała, to znów nabawiała się dziwacznych wysypek. Latem przeżywałam koszmar: pomimo wysokofiltrowych emulsji, naskórek potrafił schodzić mi płatami 4 - 5 razy w jednym sezonie ;0! Pogodziłam się z takim stanem rzeczy i nawet nie szukałam żadnego remedium. Trudno określić mi kiedy i w jakich okolicznościach zaprzyjaźniłam się z granatowym mleczkiem Nivea, ale chyba od samego początku instynktownie wiedziałam, że trzeba przy nim pozostać. I zaczęło się: jeśli masaż, to właśnie z użyciem tego mleczka, jeśli wielkie wyjście, to wcześniej nawilżenie skóry tym specyfikiem, oczywiście koniec każdej kąpieli nie może się bez niego obejść. I tak trwa to już 6 czy nawet 7 lat. Nie używam żadnych antycellulitów, żelów-kremów do biustu, mazideł-cud-serów na rozstępy czy obwisłe ramiona. Nie mam takiej potrzeby - po prostu. A latem wystarcza jakaś emulsja z odpowiednim filtrem a skóra od szyi do czubka grubego palca u nogi cudnie nawilżona, jędrna, bez śladu upływającego czasu i działania podstępnych promieniowań. Jest tylko jedno zastrzeżenie: SYSTEMATYCZNOŚĆ. Sprawdziłam: przy odstawieniu mleczka, skóra jak na głodzie woła o nie i buntuje się nieestetycznie... Taki to właśnie kochanek, wymagający, lecz w zamian prze-szczodry (a do tego niedrogi !) ;)

Używam tego produktu od: 6 - 7 lat

Ilość zużytych opakowań: Proszę wybaczyć, nie zliczę;)

fakty i mity depilacja

Moj ulubiony balsam.

Wspaniały. Łatwo się wchłania i nawilża skórę pozsotwaiając ją czystą i zadbaną.Uwielbiam ten balsam i mam do niego sentyment:)
Do tego nie zostawia tlustej warstwy.
Czuje sie po nim dobrze odżywiona:)
Mam go w nowszej wersji, ale zawartośc nadal jest tak wspaniała... :)

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: wiele..... :) a bedzie jeszcze wiecej

pierwszy

Mój pierwszy balsam jaki zaczęłam używać :) Było to za czasów Zbuntowanego Anioła :P pokojówki używały tego balsamu i ja też chciałam więc mama mi kupiła :) miałam wtedy z 12 lat :) zakochałam się balsamie od pierwszego użycia :) mam suchą skórę i to jeden z niewielu balsamów, które potrafią ją nawilżyć. Są oczywiście lepsze, ale zapach tego i konsystencja nie pozwalają mi o nim zapomnieć. Zawsze do niego wracam :) od czasu do czasu kupię jakiś inny, ale ten zawsze będzie na pierwszym miejscu ;)

Używam tego produktu od: jakiś 10 lat :P
Ilość zużytych opakowań: nie do zliczenia

Super zapach

Uwielbiam ten balsam, cudownie nawilża, nie jest tłusty- konsystencję ma idealną i świetnie się rozprowadza. Zapach jest cudowny, uwielbiam go i uwielbiam nim pachnieć.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: oj duuużo

NIEZASTAPIONY

On jest poprostu GORGEUS!!!
Idealnie nawilza. Jak dla mnie poprostu cudownie pachnie. Co tu duzo mowic - moja skora po nim? Jest poprostu sexy. Jest perfekcyjnie gladka i miekka w dotyku. Jak po zadnym innym - zbieram mase komplementow, ZAWSZE - za wyglad skory i za to jaka jest w dotyku. Wlasciwie jestem mu wierna - bo nie widze powodow zeby go zdradzac. wydajna konsystencja mleczka, przyjemny w nakladaniu - hmmm yummi:)
nigdy mnie nie zawiodl. uwazam ze jest tez swietny po opalaniu - dziala lagodzaco. nadaje skorze piekna, swietlista poswiate, wiec stosuje go zawsze przed impreza , a na niego jeszcze odrobine zlotego bronzera lub rozswietlacza. uzywam go odkad pamietam i nawet jesli na jakis czas mi sie zwyczajnie znudzi, to i tak wciaz do niego wracam i bede wracac. Gprraco polecam!

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyc

klasyk

To jeden z produktów, do których co jakiś czas wracam. Nie uważam go za ideał, ale dla mnie to taki "pewniak", wiem że poradzi sobie z przesuszoną skórą, choć jego używanie na dłuższą metę mnie męczy.
Dobrze natłuszcza, przyzwoicie nawilża i wygładza. Nie wchłania się całkowicie, pozostaje po nim lekko tłustawa warstewka. Ale już po kilku użyciach skóra wygląda lepiej, nie jest tak przesuszona. I dlatego do niego wracam.

Używam tego produktu od:kilka lat, co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:kilka,może kilkanaście

taki sobie

mleczko ma nieciekawy zapach dla mnie;/wole cos bardziej energetycznego,ze tak powiem:)natłuszcza,dzieki zawartosci olejku migdalowego,a nie nawilza,pozatym topornie sie wchlania...skora po nim jest dosc zaspokojona,ale to nie to,takze jak komu-w moim przypadku niezbyt
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:stoi w łazience-czasem uzyje
Ilość zużytych opakowań:1 wielka butla...

doskonały

Dziewczyny, nic dodać nic ujać- bomba. Skóra jest maksymalnie nawilżona, pieknie wygląda. Zdecydowanie polecam wszystkim bez jakichkolwiek ograniczeń. (nie znam osoby która byłaby uczulona)

Ilość zużytych opakowań:hmmm bedzie z 10

wieczna miłość

Używam tego mleczka odkąd pojawił się na rynku!!!!!!!!Pare razy kusiłam sie na cos innego ale potem wracałam.Mam delikatną skórę,która po kąpieli jest ściągnięta.Po użyciu skóra jest miękka,gładziutka no i piekny "niveowy" zapach.Mleczko jest płynne i gęste więć trzeba nauczyć sie nakładać,ale ja rano po prysznicu nakładam i od razu sie ubieram i nie mam problemu.I najwazniejsze:SKÓRA MA PO MLECZKU PIEKNY KOLOR!!!!!!!!!!!!:Po innych nawilżającyh często jest matowa i zszarzała a po nivea ma delikatny połysk i zdrowy odcień.POLECAM GORĄCO!!!Mam 36 lat,suchawa, blado sniada skóra.

Używam tego produktu od:odkąd jest na rynku
Ilość zużytych opakowań:nie zliczę

prawie kwc

Mleczko idealnie nawilża skórę. Ładny zapach długo się utrzymuje na skórze. Skóra gładka i miła w dotyku. Produkt mimo, że jest dość długo na rynku ciągle moim zdaniem w czołówce jeśli chodzi o balsamy - naprawde dobre nawilżenie nawet bardzo suchej skóry za nieduże pieniądze.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:wiele