Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Everyday Minerals, Angled Brow & Liner Brush (Pędzel do eyelinera i brwi)

Everyday Minerals, Angled Brow & Liner Brush (Pędzel do eyelinera i brwi)

Pojemność 1 szt

pędzle
do eyelinera, do brwi
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Swietna jakosc

Kupilam go bardzo dawno, moze 6 lat temu gdy na wizazu odkrylam kosmetyki mineralne.

+ Jakosc! Po 6 latach wyglada identycznie, a czesto ze mna podrozowal, jest myty co 1-2 tygodnie, uzywam czesto. Jedyne co to napis z raczki sie zdarl :) Nie zgubil ani jednego wloska... Jestem nim zaskoczona pod tym wzgledem :D
+ Nie jest za gruby ani nie jest za cienki
+ Wlosie nie jest zbyt sztywne i nie drapie
+ Bardzo latwo \'wepchnac\' go w linie rzes :)
+ Smiesznie tani

- Dostepnosc, tylko internet

Używam tego produktu od: 6 lat :)
Ilość zużytych opakowań: W trakcie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987927].usefull || 0 }}% pomocna.

swietny

I ja dolanczam do zachwytow. Z takich scietych pedzli posiadam Essence, syntetyczny Inglot( wlasnie poszedl w inne rece)TBS( tez wydalam bo nie byl mi wygodny) i Zoeva. Essence i Inglot takie same w uzytkowaniu( tylko Inglotowi sie wlosie rozkraczylo). Raczka tej samej grubosci, nie czulam roznicy. Myslalam ze to idealne pedzelki, wygodne. Gdyby nie wlosie u Inglota to pewnie na tych dwoch bym pozostala. Essence jest na wyzajdy a Inglot byl na codzien. Jako zamienik Inglota kupilam Zoeve, bo mam ichnie pedzle i chwale tak samo jak blogerki. I tu male schody sie zaczely. Wlosie trzyma sie swietnie, ale jest pod innym kontem sciete i nie zawsze bylo wygodnie mi zrobic kreske. W zaleznosci od produktu raz bylo ok, raz nie. Cieniami na cucho jednak musialam wiecej sie postarac, zeby kreska byla niezauwazalna i zeby wogole szybko mi to poszlo. Ale wlosie sie nie rozkracza.
Pedzelem EDM nabylam przez przypadek. zamowilam sobie zestaw do brwi. W sklad zestawu wchodzily dwa cienie do brwi i jako linery, jeden jasny cien do oczu w wersji mini i wlasnie ten pedzelek. I nagle doznalam olsnienia ;o) Teraz dopiero wiem jak latwo jest zrobic kreske cieniem na cucho i do tego sypkim cieniem mineralnym. trzonek pedzleka jest grubszy od moich poprzednich egzemplarzy i dlatego lezy o wiele wygodniej w dloni, a przynajmniej ja tak odczuwam. Wlosie, przyciete jak trzeba i miekkosc/sprezystosc jak trzeba, ale najwieksza roznica wlasnie jest w grubosci trzonka. Jeszcze sie nie zdarzylo zeby mi z rak wylecial, co czasami mialo miejsce z jego poprzednikami. ja nie wiem...dziurawe rece mialam czy co? Jakos teraz nic sie z nich nie wyslizguje ;o) Do brwi mam dosc gruby skosny pedzelek Soft Definer Zoeva. Nie musze duzo wypelniac brwi, a takie cienkie powodowaly, ze czesto widac bylo kreski miedzy moimi wloskami, a ja jednak wole taki delikatny cien koloru w miejscach gdzie brew jest ciut za przejrzysta. Jako ze nie wypelniam calych brwi tylko z jedno, dwa miejsca to przy tych cienkich pedzelkach nanosilo mi sie w te miejsca za duzo cienia. przy grubym Zoeva jest idealnie, wiec przy nim zostane, ale do kresek wole te cienki i z nich najwygodniejszy i najszybciej mi sie maluje kreki wlasnie tym pedzelkiem ;o)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834927].usefull || 0 }}% pomocna.

ABSOLUTNY KWC !

(Nie dałam mu KWC bo, już nie mam dostępnego limitu ale coś wymyślę)

To jest absolutny KWC do podkreślania brwi i robienia kresek ! Coś o tym wiem, dużo przeszłam z wieloma pędzlami w tym temacie. Polecam go do kształtowania cienkich brwi bo jest bardzo precyzyjny !

Na początek powiem,że nigdy nie byłam zadowolona z moich brwi, bo chociaż zupełnie nie depiluję łuku zewnętrznego, to jest on bardzo rzadki. Tak już mam od dziecka i nic nie poradzę.

Od wielu lat farbuję brwi (niezastąpiona tu jest farba :Gschwentner Haarkosmetik, RefectoCil, Farba do brwi i rzęs, kolor nr 3 brąz). Efekt jest idealny a co najważniejsze długotrwały i nie farbuje się skóra a wyłącznie brwi!
Niestety te moje zewnętrzne łuki i tak pozostają rzadkie i muszę je czymś wypełniać (i znowu coś wtrącę :) najlepszy jest zwykły cień do powiek Inglot, kosztuje 12 zł, wkładam go do paletki magnetycznej co zaoszczędza mi codziennie sporo czasu, bo wszystko mam pod ręką, trzyma się cały dzień spokojnie).
No więc największy problem to znalezienie odpowiedniego pędzelka. Miałam ich wiele, spora część poleciała do kosza, bo do niczego się nie nadawała.

Mam jeden pędzelek bardzo stary, który był moim mistrzem przez wiele lat, teraz jednak się wysłużył i trochę drapie. Dlatego szukałam jego zastępcy.
Każdy kolejny pędzel nie dawał sobie rady z zadaniem, jedne są gorsze, inne lepsze ale dopiero kiedy kupiłam Angled Brow & Liner Brush, EDM odetchnęłam spokojnie :)
Teraz nawet nie dotykam w sklepach tego typu pędzelków, bo nie mam potrzeby (a pędzle do makijażu to moja obsesja :) ).

EDM jest cienki, włosie nie rozłazi się na boki przez co jest bardzo precyzyjny- dla tych moich rzadkich boków to wspaniałe rozwiązanie ! Poza tym włosie jest w sam raz sztywne. Dla mnie jest to podstawowym kryterium wyboru.
Większość pędzelków ma bardzo elastyczne włosie, które nabiera jakąś ilość cienia do brwi a potem jego większość zostawia w miejscu zetknięcie pędzla ze skórą. Właśnie przez ten giętki włos, pędzel nie potrafi już rozetrzeć dobrze koloru. W efekcie nakładamy więcej cienia i brwi są zbyt "przerysowane" wyglądają sztucznie.
EDM idealnie nabiera i rozciera cień. Efekt jest dokładnie taki jaki chcę osiągnąć :)

Inna sprawa to rysowanie kresek eyelinerem.
Z tym pędzelkiem jest to dziecinnie łatwe ! A kiedyś zawsze miałam problem aby obie kreski były jednakowe. Nie ważne czy kreska ma być cienka czy gruba, haczyk też wychodzi mi zawsze idealnie a najlepsze,że wszystko trwa bardzo szybko i nie potrzeba robić poprawek (co np. przy eyelinerze Inglota było koszmarem, bo jest strasznie trwały i źle narysowana kreska była praktycznie nie do poprawienia).

Ktoś niżej odjął temu pędzelkowi gwiazdkę, za to, że musi go od razu prać po użyciu eyelinera.
Bez obrazy dla koleżanki, ale mam kilka pędzelków i nie ważne którego bym użyła to po trwałym eyelinerze muszę go umyć, nie ma siły. Nie jest to jednak wada EDM, to oczywiste, że każde włosie wymazane jakimkolwiek kremowym kosmetykiem trzeba oczyścić, bo inaczej zaschnie.
Po namalowaniu kreski, przecieram pędzelkiem po waciku nasączonym płynem micelarnym i jest czysty :)

Jedyny problem jaki widzę to fakt,że nie poinformowano mnie przy zakupie,żebym wzięła od razu dwie sztuki, bo będą mi niezbędne :)
Serio, wiem,że dokupię następny aby mieć osobny do brwi i do kresek. Kocham ten pędzelek, jest warty każdej złotówki.

P.S.: dodałam fotki dla porównania. Od lewej strony ustawione :
1. EDM Anglad Brow $ Liner Brush, 2. mój stary ideał, niestety wytarły się napisy i nie wiem jaka to firma 3. Lancrone 4. Bdellium Tools 764 (idealny do grubszych brwi !) 5. Hakuro H85 6. Maestro 660 nr.6 (największy niewypał jaki miałam).

Używam tego produktu od: chyba roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[768490].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

prawie ideał

Używam go tylko do robienia kresek na powiekach i w tym się sprawdza idealnie. Nie gubi włosia, nie czapierzy się, tworzy idealną, cienką kreskę. Ale ma jeden mały minus i za to odejmuję pół gwiazdki - włosie jest białe na na pół długości i bardzo krótkie i po każdym zaaplikowaniu eyelinera muszę go myć. Od razu. Bo inaczej resztki kosmetyku tak się wysuszają na nim, że pędzel może tego nie przeżyć.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[648925].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Tym pędzelkiem można bez problemu wyczarować piękne kreski, jest bardzo wygodny w użyciu i precyzyjny, nie da się nim nabrać za dużo linera. Dotychczas stosowałam eyeliner w płynie i zawsze miałam problem z narysowaniem równej kreski, a z tym pędzelkiem jest to naprawdę łatwe.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[531988].usefull || 0 }}% pomocna.

niezastąpiony

Pędzelek jest wprost idealny. Wad nie ma żadnych. Swego czasu (ponad trzy lata temu) kupiłam dwa takie pędzelki. Dwa dlatego, że przy codziennym używaniu jeden po prostu szybko się zniszczy więc będzie drugi – takie było wtedy moje, totalnie błędne, myślenie. Przez pół roku od zakupu używałam tylko jednego pędzelka, codziennie do robienia kresek na górnych powiekach i do brwi. Do kresek używam cały czas eyelinera EM sweet woodruff, a do brwi sypkiego różu też z EM o kolorze morning cup (mogłoby się wydawać dziwne ale świetnie się go stosuje, dobrze się trzyma, idealnie pasuje do koloru moich brwi i karnacji). Co wieczór myłam ów pędzelek w żelu do mycia twarzy, mniej więcej po dwóch godzinach był suchutki i spokojnie mogłabym go użyć. Po takim sposobie używania i mycia tego jednego pędzelka nie było widać żadnego jego zużycia. Z czasem rozleniwiłam się i nie chciało mi się go myć co wieczór więc odpakowałam drugi i zaczęłam używać dwóch jednocześnie czyli myłam je na zmianę co drugi dzień. Z czasem to już totalnie się rozleniwiłam (człowiek do luksusu po prostu się przyzwyczaja :-D) więc zaczęłam je myć co trzy dni każdy z osobna. Do dzisiaj używam ich na zmianę myjąc jeden co 5 dni a w tym czasie drugi jest czysty jakby coś. Kiedyś tak dla odmiany chciałam zrobić sobie kreskę na górnej powiece kredką, tak jak to robiłam dawno temu. I nie potrafię już. Nie dość, że dużo czasu mi to zajęło, sama kredka mimo, że miękka wydała mi się okropnie twarda, to jeszcze kreska była nierówna a w lewe oko kredkę po prostu sobie wsadziłam. :-/ Pędzelkiem kreskę mam bardzo cienką (koleżanki ciągle mnie pytają jak ja to robię i czy to jest tzw. permanentna kreska), równą, żadnego osypywania się eyelinera, żadnego lądowania w oku, żadnego rozmazywania się. Samo nałożenie eyelinera z zegarkiem w ręce zajmuje mi 3-5 sekund (w zależności od mojego rozespania) bez żadnych poprawek a maluję się bladym świtem przed wyjściem do pracy, bo bez oczu to na ulice nie wyjdę. ;-) Z brwiami jest dokładnie tak samo, nie wyglądają sztucznie, po rozczesaniu kolor idealnie rozchodzi się na włoskach. Do dzisiaj zastanawiam się jak te pędzelki są wykonane skoro ciągle ich używam, myję a z nimi totalnie nic się nie dzieje, cały czas mają taką samą formę, nie zgubiły ani jednego włoska, są miękkie, rysują idealna kreskę cienką czy grubszą w zależności jaką chcę, ich cały uchwyt (część metalowa i bambusowa) jest w niezmienionym stanie. Szczerze polecam, bo naprawdę warto. Zaznaczyłam, że kupię ponownie ale nie sądzę, bo one są chyba z tych niezniszczalnych. :-)

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki na zaminę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[500924].usefull || 0 }}% pomocna.

:love:

Nie ma wad! Jest rewelacyjny. Nie stosuje go do brwi, bo mam ciemne i w ogole ich nie maluje. Ale idealnie naklada sie nim eyeliner: i taki w plynie i w kremie i cien jako eyeliner. Jest super miekki jak wszystkie pedzle EDM. Uzywalam go nawet go robienia smokey eyes i rozcierania linii na powiece.
Wloski nie wypadaja, latwo sie myje, szybko schnie. Jest GENIALNY!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: mam 2, zaden nie jest zuzyty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[442962].usefull || 0 }}% pomocna.

Mała rzecz a cieszy

Ten pędzelek nie ma sobie równych! Używam go zarówno do kresek jak i do brwi.
Jest cieniutki, mięciutki, łatwy do czyszczenia. Mimo częstego mycia wygląda jakbym wcale go nie używała, włosie w idealnym stanie, z rączką też nic się nie dzieje. Mam wrażenie, że to był zakup na całe życie, ale korci mnie żeby mieć jeszcze jeden:)

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[433509].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny kreskowiec

Wydawało mi się, że precyzyjne wykonanie kresek mnie przerasta, nigdy nie byłam zadowolona z efektu, więc wahałam się czy w ogóle inwestowac w ten pędzelek, skoro taki ze mnie antytalent kreskowy. Jednak z tym pędzelkiem robienie kresek okazało się naprawdę proste.Nawet ultracienkie kreski wychodzą równe i nierozmazane. Zaznaczam, że używam wyłacznie eyelinerów Everyday Minerals, nie wiem jak byłoby z innymi eyelinerami. Pędzelek piorę po każdym użyciu i nic się z nim nie dzieje. Jest solidnie skonstruowany i wygląda ładnie -podoba mi się szata graficzna wszystkich EDMowych pędzli, zwłaszcza bambusowe rączki. Dobrze leży w ręce i wygodnie się nim operuje. Bardzo udany produkt.

Używam tego produktu od: pół roku, może więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[429167].usefull || 0 }}% pomocna.

cudotwórca -kreska jak z bajki

Nie sądziłam,że kiedykolwiek uda mi się zrobić prostą kreskę, jednak ten pędzelek mi to umożliwił i to w bardzo krótkim czasie. Używam do niego cieni mineralnych tej samej firmy. Kreska jest równa,wyrazista. Pędzelek bardzo trwały, nie gubi włosia. Ostatnio zaczęłam też go używać do cieniowania brwi i się również świetnie sprawdził. Mogę go śmiało polecić innym osobom.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 pędzelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[417001].usefull || 0 }}% pomocna.