Christian Dior, 2 Couleurs Matte and Shiny Duo Eyeshadow (Podwójne cienie do powiek)

Pojemność 4,5 ml

Nowa wersja podwójnych cieni stanowi połączenie aksamitnie miękkiego matu oraz iskrzącego koloru.

Tradycyjnie u Diora - granatowa kasetka zawiera duże lusteko, podwójny aplikatorek oraz welurową saszetkę.

Dostępne w 8 kompozycjach kolorystycznych.

Skład: /185 Watery Look/ Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Nylon-12, Magnesium Stearate, Triethoxycaprylsilane, Phenoxyethanol, Dimethicone, Calcium Sodium Borosilicate, Bis-Behenyl/ Isostearyl/ Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Sodium Dehydroacetate, Tocopherol.

+/- Mica, Silica, Talc, CI 77891, CI 77491-CI 77499-CI 77492, CI 77007, CI 19140, CI 77742, CI 77510, CI 75470, CI 77289, CI 77288.

Sklad: Mica, Nylon-12, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Magnesium Stearate, Lauroyl Lysine, Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate.

+/- Talc, Silica, CI 77891, CI 77491-CI 77499-CI 77492, CI 77007, CI 19140, CI 77742, CI 77510, CI 75470, CI 77289, CI 77288.

Cena: 18GBP / 4,5g

/m/

pięknie skomponowany duet kolorów

-dobrze napigmentowane
-piekny kontrast: mat-perła z kolorem ciemny- jasny
-mozna pieknie wymodelowac oko na rózne sposoby poprzez dobranie kolorystyczne
-świetne do dziennego i szybkiego makijażu
-zgrabne wygodne opakowanie
-duza wydajność

mam 2 zestawy, uzywam ich zamienne na co dzień do dziennego makijażu, do wyjściowego dodaje mocna kreske eyelinerem, mocno tuszuję rzęsy i odrobine więcej cieniuję ciemnym kolorem- efekt zawsze "Diorowy" i szykowny :)

mam kolory 365- jasny brąz z perłowym różem i 945 limitowany zestaw szary popielaty z perłowym chłodnym różem- moje ulubione :)

gdybym miała wybrac na szybko coś co wiem że zuzyję na pewno byłby to dior

Ilość zużytych opakowań: 2 całe w trakcie

jak na Diora - średniak

Uwielbiam Diora, byłam zachwycona ich paletką 5 kolorów, posiadam także podkład, bronzer. Wszystkie te kosmetyki są moim zdaniem bardzo wysokiej jakości, jednak te cienie wyjątkowo mnie rozczarowały.

Posiadam zestaw nr 685 Pop look. Jeden kolor to matowy, ciemny brąz, a drugi to opalizujący złoty rozświetlacz. Kolory piękne, szczególnie cień rozświetlający wygląda wspaniale. Cienie mają dobrą konsystencję, jedwabistą, łatwo nakłada się je na powiekę. Ale co z tego, skoro bardzo szybko gromadzą się w zagięciu powięki i ścierają? Nie wiem, czy dzieje się tak tylko w przypadku posiadanych przeze mnie kolorów. Nie ma znaczenia, czy używam bazy, czy nie. Efekt po godzinie jest tak samo fatalny.

OK

Trudno jest mi oceniać te cienie ponieważ cieni do oczu używam bardzo rzadko. Diora posiadam w kolorze silver look. Cienie są mocno napigmentowane , co jest niewątpliwie plusem. Mam mocno tłuste powieki i cieni tych używam jedynie z bazą, z którą trzymają się bardzo dobrze. Cienie te nie osypują się wogóle i bardzo długo utrzymują się na powiekach. Są przyjemne w nakładaniu. Obydwa kolory są idealnie do siebie dobrane. Do tego bardzo wydajne. Nie daje 5 gwiazdek, ponieważ nie mam ich za bardzo z czym porównać.

Ilość zużytych opakowań: początek 1 opakowania

pół na pół

Paletkę dostałam w prezencie. Mam numer 065 black out look.
Co do opakowania nie będę się rozpisywać, bo wiadomo że wszystkie kosmetyki Dior są luksusowo "opakowane".
Odnośnie samych cieni jestem zadowolona z ciemno szarego koloru, który jest matowy i miękki. Super robi się nim kreski. Natomiast co do koloru białego mam już mieszane uczucia a wszystko za sprawą ogromnych drobin brokatu, które strasznie się osypują i wyglądają nienaturalnie;/
Ogólnie cienie bardzo dobrze się blendują, są też trwałe. Gdyby miały mniej brokatu, lub gdyby ten brokat był drobniej zmielony nie maiłabym zastrzeżeń.

Moje ukochane

Wybieram podwojne Diory bo wtedy dobiore taki zestaw w ktorym uzywam obu. w 5-tkach zazwyczaj odpowiadaly mi 2-3 kolory

- calodzienna trwalosc bez poprawek i bez bazy pod cienie

- bardzo intensywny kolorna podloge

- male, wygodne opakowanie, ktore mozna wszedzie zmiescic

- odporne na upadki (zdarzyl im sie upadek i sa w jednym kawalku)

Minus za patyczki do nakladania ale ja i tak uzywam pedzelkow

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Fajne

Cienie nie spełniają wszytskich moich wymagań, choćby z kilku prostych faktów:

- osypują się podczas aplikacji
- nie są wystarczajaco trwałe - max 6 h
- w warunkach ekstremalnych potrafiły sie lekko zrolować na powiece
- brokatowe kolory maja bardzo gruby brokat, który może troszkę podrażniać powiekę

Jednak fakt że posiadam kilka palet w domu świadczy na korzyść

- niebanalne zestawienia kolorystyczne
- bardzo przyjemna aplikacja, intensywne odcienie
- bardzo łatwe w demakijażu
- nieziemski efekt, banalnie proste cieniowanie i mieszanie cieni

Ilość zużytych opakowań: 2 - jeszcze je mam

Bardzo dobre

Mam kolor Silver Look nr 775.
- pięknie dobrane kolory
- trwałe
- wygodne w użyciu, idealne do szybkiego makijażu
- bardzo dobrze współpracują ze sobą i dobrze się cieniuje
- można nimi wyczarować naprawdę ładny makijaż oka!

Idealnie dobrany duet

Jako iż Dior to moja ulubiona marka kolorówki,to piątkach przyszedł czas na zainteresowanie dwójkami.
Nie zawsze mi się chce operować rano paletką z 5 kolorami, a chciałam coś do szybkiego make-upu. No i dobrze trafiłam. Matowy kolor idealnie nadaje się do zrobienia dziennego smoky, a błyszczący do rozświetlenia oka.
Trwałość cieni identyczna jak piątek. Oczywiście na bazie.
Zgrabnie się cieniuje i łączy kolory w tych dwójkach.
Nie mam im nic do zarzucenia.
Bardzo wydajne. Dołączonymi pacynkami można wykonać ładny makijaż oka, pędzelki nie są wymagane. Zresztą to chyba kwestia indywidualna.
Duet Diora warty polecenia.

Trwałe

Posiadam zestaw nr 185 - matowy granat połączony z rozświetlającym mroźnym błękitem.

Pomysł niezły, nie jestem tylko pewna czy trafiony. Dwa cienie o zupełnie różnej konsystencji. Granat to 100% matowy cień, bez jednej nawet drobinki, genialna trwałość, dość trudno nim jednak cieniować. Podejrzewam, że całkiem nieźle sprawdziłby się w roli linera.

Rozświetlacz - daje taki mokry efekt. Nie pokrywa powieki całkowicie, pozostawia małe prześwity.

Wg mnie bardzo dobre cienie... ale osobno :D

Są trwałe - a to dla mnie najważniejsze, nie rolują się, żadnego obsypywania. Jednak zupełnie się ze sobą nie łączą. Można uzyskać z ich pomocą naprawdę piękny efekt, ale łącząc z innymi cieniami podobnej konsystencji.

marne

Miałam zestaw black out czyli połączenie bieli z czernią gdzie czerń była matowa a biel rozświetlająca-perłowa. Niestety biały cień niemiłosiernie się osypywał na twarz, natomiast czerń była mało czarna , bardziej grafitowa co po połączeniu kolorów dawało efekt niebieskiego a nie szarego cienia . Opakowanie jak to u diora śliczne , pacynki wygodne i miękkie.Kocham diora ale te cienie wyjątkowo mu nie wyszły , nie wspominając o ich cenie, która jest lekko przesadzona!

Używam tego produktu od:kilka razy i dałam go mamie
Ilość zużytych opakowań:

Perfekcyjny duet...

Doskonale polaczenie kolorystyczne glebokiego matu i rozswietlacza.
Trwalosc i jakosc - bez zarzutu.
Tradycyjnie u Diora - eleganckie opakowanie, duze lusterko, welurowa saszetka i pacynki, ktorymi z powodzeniem mozna aplikowac cienie.
Nic dodac, nic ujac - doskonalosc.

Używam tego produktu od: 2 maja
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego duetu...

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

praktyczne :)

Jako milosniczka cieni marki Dior skusilam sie ostatnio na dwojeczki. Kupilam kolor Silver Look nr 775 i jestem bardzo zadowolona.
Polaczenie matu z blyskiem, swietne do zrobienia szybkiego makijazu... kolory sa dobrze dopasowane. Cienie sie dobrze trzymaja i ladnie lacza.

Używam tego produktu od: