Ekinos (Odżywka remineralizująca do włosów farbowanych, po trwałej ondulacji i suchych)

Kompres regenerujący i nawilżający włosy suche, łamliwe i osłabione. Przywraca równowagę mikroelementów we włosach, od nasady aż po końce. Daje natychmiastowy efekt, przywracając włosom zdrowie i naturalną puszystość.

dskonały produkt

to jest najlepsz odżywka do włosów jaką używałam... niestety prolem polega na tym że ostatnio zniknęła ze sklepów.... czy ktoś wie jak i gdzie można ją znaleść????

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dużo

Skuteczna i niedroga

Jedna z moich ulubionych regenerujących masek. Błyskawicznie i trwale poprawia stan zniszczonych mocno przesuszonych włosów, zmaltretowanych farbą czy słońcem. Głeboko nawilża, włosy po jej użyciu odzyskują witalność, łatwo sie rozczesują, są miękkie i błyszczące. Jest moze trochę kłopotliwa ponieważ najlepiej zadziała w formie ciepłego kompresu ale ja nakładam ją zawsze w wannie. Zważywszy dużą pojemność maseczki, uważam że jej cena jest naprawdę niewysoka. A pachnie naprawdę przepięknie! Polecam!

Kapitalny remont.

Po wakacjach, mocnym słońcu lub silnym rozjaśnianiu, morskiej wodzie itp, działa jak koło ratunkowe dla włosów. W tamtym roku uchroniła mnie ta odżywka, od obcięcia zniszczonych włosów. Stopniowo, "głowa" dzięki niej wraca do dobrej formy. Polecam z czystym sumieniem, jako kuracja dla podniszczonych włosów, jest super skuteczna. Jedną * odejmuję za wydajność, szybko się kończy. Ilość zużytych opakowań: 1

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

świetny SOS.

Przywraca kondycję włosom zniszczonym, przesuszonym, zmęczonym i ogólnie poprawia ich samopoczucie:)Idealna dla osób, które sądzą, iż jedynie nożyczki przywrócą zdrowie na głowie:) Używałam w ubiegłym roku, kiedy po upalnych wakacjach, moje włoski nie prezentowały się najlepiej. Owa maseczka skutecznie je zregenerowała i dostarczyła niezbędnych składników a ponadto odpowiednio nawilżyła. Stosowałam ją z prawdziwą przyjemnością ze względu na śliczny zapach i jedwabisty efekt końcowy.

milusiński

Świetna odżywka po której włoski są takie milusie, że ha. Super zapach i dość dobre efekty. Pierwszy minus to fakt, że zużywa się ją szybko, gdyż jest bardzo gęsta, a drugi to cena.