AEF Multivitamina, Volumizzante Seno [Breast Enhancer] (Intensywna kuracja powiększająca biust)

Innowacyjny preparat pielęgnacyjny do powiększenia i modelowania biustu oparty na
intensywnej formule z Volufiline. Powiększa biust nawet o jeden rozmiar w ciągu 8 tygodni, rzeźbi, uwydatnia i unosi piersi jak naturalny biustonosz.
Sprawia, że staja się one pełniejsze i bardziej jędrne. Już po pierwszej aplikacji kuracja zaczyna działać na podskórna warstwę komórek tłuszczowych, stymulując je do
gromadzenia lipidów. Po 15 dniach regularnego stosowania biust staje się bardziej jędrny, a skóra gładka i napięta.
Po 4 tygodniach regularnego stosowania widoczne są pierwsze rezultaty: biust staje
się bardziej okrągły i pełniejszy. Aby osiągnąć oczekiwany, ostateczny
rezultat należy kontynuować regularne stosowanie preparatu przez minimum 8
tygodni.
Dla utrzymania osiągniętego rezultatu zaleca się stosowanie preparatu raz
dziennie.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 72

niezły ale nie za tę cene

używałam go jak schudłam po ciązy i mój biust zjechał piętro niżej
rzeczywiście działał - biust był jędrniejszy, jakby pełniejszy - poprzez napięcie skóry, wiec niby spełniał swoje zadanie a potem użyłam bielendy i okazało się ze za 20zł można mieć to samo co za 130 - wybór wiec był prosty

podsumowując: działa ale ten sam efekt można mieć z zaoszczędzoną stówką w kieszeni

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785279].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 533

najbardziej sprawdzony do pielęgnacji biustu

zaznaczę że uzywałam tylko nowej wersji w duzym opakowaniu 150 ml

świetnie napina i unosi biust- efekt push up jest u mnie jak najbardziej mimo że małego biustu nie mam- raczej średni (rozmiar 60E)

lekka nielepiaca konsystencja, zapach neutralny, baaardzo wydajny- 1 opakowanie wystarcza zawsze z góra ponad pół roku

odstawiałm gdy zaszłam w ciążę

skóra była zawsze po nim jędrna i elastyczna, także pewnie wrócę gdy zakończę dziecko karmić piersią

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: 3 duże po 150 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[726233].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 2

oczywiście na tak!!

Jak poprzedniczki ja również sceptycznie podchodzę do tego typu kosmetyków. Tym bardziej że już próbowałam innych firm i niestety nie widziałam efektów. Ale postanowiłam spróbować raz jeszcze i tym razem się nie zawiodłam. Krem ma lekką konsystencje, szybko się wchłania i pozostawia delikatną warstwę na skórze. Codzienny 10-minutowy masaż biustu z dodatkiem kremu spowodował po dwóch tygodniach że piersi stały się jędrniejsze. Wiadomo że nie zwiększyły swojego rozmiaru ale efekty są bardzo zadowalające. Tym bardziej że karmiłam córkę przez 3 lata więc potem moje piersi straciły elastyczność i jędrność. Prócz codziennej dawki kremu dochodzą jeszcze ćwiczenia ujędrniające i mogę smiało powiedzieć że po dwóch miesiącach używania tego cuda jestem zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[725162].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 111

Mierność za niezłą kasę

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami i dążeniem do dbania o to co najcenniejsze jak najwcześniej kupiłam to coś. Nie ma nawet jednego plusa.Wszystko to jedna wielka porażka. Po kolei wymienię: wysoka cena za coś co nie działa, beznadziejne opakowanie i dozownik (trzeba wyskrobywać resztki),starcza na krótko, mazista konsystencja, lepkość długo po nałożeniu, zero efektów, nawet nawilżenia nie zauważyłam. Ostrzegam Was nie kupujcie tego badziewia, są lepsze produkty i za niższą bądź zbliżoną cenę!

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[582573].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 169

Nieskuteczny

No dobra, w takie cuda jak powiekszenie biustu za pomoca kremu juz dawno przestalam wierzyc, choc nie powiem, ze jakis cien nadziei na to sie z tylu glowy nie tli ;)

Wobec powyzszego, kupujac krem liczylam bardziej na efekt ujedrnienia, podniesienia.

Niestety nie ma w ogole na co liczyc z tym kremem. Jak dla mnie nie spelnia on zadnych obietnic producenta. Jedyne co mozna zauwazyc to pewne wygladzenie i lekkie napiecie, ale to wylacznie zaraz po aplikacji, po jakims czasie efekt znika.

Do tego krem jest totalnie niewydajny, bardzo szybko znika, ja uzywalam 2 razy dziennie.

Na koniec trzeba dodac, ze krem jest drogi, zwlaszcza zwazywszy na jego w/w niewydajnosc. Wedlug mnie kompletnie niewart wydanych pieniedzy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy-na pewno ponad 5-6
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[572683].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Rewelacyjny krem

Zawsze byłam sceptycznie nastawiona na tego typu kremy i uważałam, że jedynym ratunkiem jest dla mnie operacja plastyczna. Nie oszukujmy się, krem nie zrobił ze mnie Pameli ale obiecywane 2,5 cm przez producenta jak najbardziej się "pojawiły" a nawet 3 cm. Na początku myślałam, że jest to pewien rodzaj samo sugestii i że tylko ja w lustrze widzę większe piersi ale na szczęście nawet mój partner to zauważył i patrzył na nie z takim samym niedowierzaniem jak ja. Do tego wszystkiego dochodzi wspaniałe nawilżenie i bardzo przyjemny zapach. Piersi są do tego o wiele jędrniejsze.

Cena moim zdaniem jest adekwatna do efektu końcowego, choć nie mała. A sam kremik jest bardzo wydajny.

Polecam niedowiarkom, choć zdaję sobie sprawę z tego, że każdy jest inny i nie na każdego krem będzie działać w jednakowy sposób, chociaż używa go już większość moich koleżanek i wszystkie są z niego równie zadowolone jak ja.

P.S. Radziłabym tylko podczas stosowania omijać okolice brodawek, również one mogą się powiększyć i odznaczać pod bluzeczką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[491181].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 20

brak efektow

Zuzylam dwa opakowania, religijnie wcierajac i wklepujac.
Obietnice producenta to czcza gadanina-jesli w ogole zauwazylam jakikolwiek efekt, to jest nim niewielka poprawa jedrnosci- ale przeciez male piersi zadko tego potrzebuja .. Zreszta nawet i to chyba glownie dzieki regularnym masazom...

Nie wiem na jakiej zasadzie mozna sprzedawac tak drogi i calkowicie nieskuteczny kosmetyk z czystym sumieniem ... Smutne to.

Używam tego produktu od:skonczylam, na szczescie, jakis czas temu..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[410205].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

brak efektu

Zużyłam 6 opakowań, wcierałam 2 razy dziennie - więc mogę śmiało się wypowiedzieć:-) Pomijając cenę, niewygodne szklane opakowanie, pod koniec którego trzeba "wydobywać" kosmetyk szpatułką, niewydajność - wszystko bym strawiła gdyby był jakikolwiek efekt. Oczekiwałam, że skóra będzie perfekcyjnie odżywiona i ujędrniona, że po prostu będę widziała jakąś różnicę. Niestety, mimo wiary i samozaparcia nie ma żadnych efektów. Mogłam równie dobrze zamiast tego smarować biust zwykłym balsamem. Zdecydowanie nie polecam. Obietnic producenta o powiększeniu biustu nie będę komentować, bo wiadomo, że to reklamowy bajer.

Używam tego produktu od:5 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[399301].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

Nie wiem, czy powiększa

Kosmetyk rewelacyjnie nawilża skórę, czyni ją bardzo gładką i odżywioną. Nie wiem, czy powiększył piersi. Moja waga od jakiegoś czasu zmienia się jak szalona, więc ciężko mi to zauważyć. Krem ładnie pachnie. Ogromny minus za cenę oraz szklane opakowanie, na dnie którego zostaje jeszcze niemała ilość kosmetyku i trudno ją wydobyć.

Używam tego produktu od:miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[383956].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

nie polecam

Zdecydowanie nie polecam, cena nie jest adekwatna do jakości. Mam mały ale jędrny biust, kupując ten krem liczyłam się z tym że szokujących efektów jeśli chodzi o powiększenie nie będzie. No i nie było żadnych :) Innym może będzie ten krem dobrze służyć ale w moim wypadku się nie sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[371465].usefull || 0 }}% pomocna.