Żel pod prysznic brzoskwiniowy

Żel pod prysznic brzoskwiniowy

Delikatny żel pod prysznic o zapachu świeżych brzoskwiń. Posiada doskonałe właściwości myjące. Działa na skórę odświeżająco i kojąco. Chroni ją przed wysuszeniem. Nadaje elastyczność i miękkość. Nie powoduje podrażnień.

"samo zuo"

Opakowanie nawet nawet. Odkręcam i...padam.
Okropny sztuczny zapach, czuć że obok zapachu owoców to to nawet nie leżało. Okropnie śmierdzi, przez co nieprzyjemnie mieć z nim kontakt. Zapach go wyeliminował. Jest za rzadki, to jak lanie wody na ręce i oczekiwanie, że spłynie piana, jestem na NIE.

Lepiej się umyć szarym mydłem " Biały Jeleń".

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno otwarte wyrzucone

Chemia

Dostałam przy większych zakupach w sklepie Ziai. To było miłe. I na tym się miłe rzeczy skończyły :). Zapach jest po prostu nieprzyjemny, sztuczny. Wysuszania nie zauważyłam, ale zazwyczaj używam go do mycia rąk. Do tego się nadaje. A, jeszcze wannę nim myję :), też się sprawdza w tej roli. Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego (ostatniego, jak sądzę).

ujdzie, chociaż...

Pierwszy produkt tej firmy, który mnie rozczarował. Kupiłam go zachęcona ceną i małą pojemnością (potrzebowałam wygodnej buteleczki na krótki wyjazd). Tymczasem: żel ma niezbyt przyjemny zapach (bardziej chemiczny niż brzoskwiniowy), zbyt rzadką konsystencję (jest mało wydajny) i przede wszystkim troszkę wysusza moją i tak cierpiąca skórę :(

Cellulit adipocyty

sfermentowany

Dostałam gratis do zakupów, ale sama też bym się pewnie prędzaj czy później skusiła, jako, że aloesowy ma dobre oceny, a ja nie lubię zapachu aloesu. Liczyłam na piękny brzoskwiniowy zapach, a tu połączenie chemii z brzoskwinią, co w efekcie daje zapach lekko sfermentowanej brzoskwni... Sam żel jest dobry. Rzadki, choć dzięki opakowaniu nie wylewa się. Trzeba uważać, żeby szybko go zapienić, żeby nie spłynął. Dość dobrze się pieni, dając dlikatną, lekko kremową piankę. Niestety, mam wrażenie, że lekko wysusza, moja skóra po nim wchłaniała balsam bardzo szybko. Mało wydajny. Jako żel nie jest zły, ale ten zapach jest okropny.