Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Ziaja, Żel pod prysznic brzoskwiniowy

Ziaja, Żel pod prysznic brzoskwiniowy

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 3,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Delikatny żel pod prysznic o zapachu świeżych brzoskwiń. Posiada doskonałe właściwości myjące. Działa na skórę odświeżająco i kojąco. Chroni ją przed wysuszeniem. Nadaje elastyczność i miękkość. Nie powoduje podrażnień.

Recenzje 4

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

"samo zuo"

Opakowanie nawet nawet. Odkręcam i...padam.
Okropny sztuczny zapach, czuć że obok zapachu owoców to to nawet nie leżało. Okropnie śmierdzi, przez co nieprzyjemnie mieć z nim kontakt. Zapach go wyeliminował. Jest za rzadki, to jak lanie wody na ręce i oczekiwanie, że spłynie piana, jestem na NIE.

Lepiej się umyć szarym mydłem " Biały Jeleń".

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno otwarte wyrzucone

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Chemia

Dostałam przy większych zakupach w sklepie Ziai. To było miłe. I na tym się miłe rzeczy skończyły :). Zapach jest po prostu nieprzyjemny, sztuczny. Wysuszania nie zauważyłam, ale zazwyczaj używam go do mycia rąk. Do tego się nadaje. A, jeszcze wannę nim myję :), też się sprawdza w tej roli. Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego (ostatniego, jak sądzę).

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

ujdzie, chociaż...

Pierwszy produkt tej firmy, który mnie rozczarował. Kupiłam go zachęcona ceną i małą pojemnością (potrzebowałam wygodnej buteleczki na krótki wyjazd). Tymczasem: żel ma niezbyt przyjemny zapach (bardziej chemiczny niż brzoskwiniowy), zbyt rzadką konsystencję (jest mało wydajny) i przede wszystkim troszkę wysusza moją i tak cierpiąca skórę :(

Manicure - odwrócony french

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

sfermentowany

Dostałam gratis do zakupów, ale sama też bym się pewnie prędzaj czy później skusiła, jako, że aloesowy ma dobre oceny, a ja nie lubię zapachu aloesu. Liczyłam na piękny brzoskwiniowy zapach, a tu połączenie chemii z brzoskwinią, co w efekcie daje zapach lekko sfermentowanej brzoskwni... Sam żel jest dobry. Rzadki, choć dzięki opakowaniu nie wylewa się. Trzeba uważać, żeby szybko go zapienić, żeby nie spłynął. Dość dobrze się pieni, dając dlikatną, lekko kremową piankę. Niestety, mam wrażenie, że lekko wysusza, moja skóra po nim wchłaniała balsam bardzo szybko. Mało wydajny. Jako żel nie jest zły, ale ten zapach jest okropny.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  114
  produktów

  217
  recenzji

  178
  pochwał

  10,00

 2. 2

  104
  produktów

  260
  recenzji

  62
  pochwał

  8,98

 3. 3

  115
  produktów

  179
  recenzji

  157
  pochwał

  8,54

Zobacz cały ranking