Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Essie, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Essie, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Ogromna gama kolorów, lakiery niezwykle trwałe, błyszczące, nie odpryskują, nie matowieją, nie zmieniają koloru.

Dobra jakość

Jedne z moich ulubionych lakierów do paznokci, bardzo bogata gama kolorystyczna. Przetestowałam chyba większość kolorów, bo bardzo je lubię. Po pierwsze za to, że mają super pędzelek, szeroki, idealny do aplikacji lakieru, wystarczą dwa, trzy pociągnięcia by precyzyjnie pomalować paznokcie. Kolejnym ich atutem jest to, że utrzymują się na paznokciach ok. 5 dni. Tak to nie żart są naprawdę trwałe i nie odpryskują. Pranie, sprzątanie, mycie garów a ich nic nie rusza. Bardzo ładnie się błyszczą, a i z matowych odcieni jestem bardzo zadowolona. Lakier zmywa się bez problemu, nie niszczy płytki paznokcia. Nie mają śmierdzącego zapachu i posłużą nam długo ponieważ nie wysychają, ja swoje trzymam na półce i nic się z nimi nie dzieję. Dość szybko schną i wystarczy umalować paznokcie tylko raz by wyglądały naprawdę dobrze. Fajnym rozwiązaniem jest dodanie metalowej kuleczki do lakieru, która dodatkowo go miesza. Ten pomysł producenta bardzo mi się podoba.

Super! Polecam

Super lakiery o fajnej konsystencji i kolorach. Długo utrzymują się i nie odpryskują. Ogromny wybór kolorów, w tym pięknych nudziakowych jasnych róży. Kupiłam ponad rok temu pierwszy raz szukając idealnego lakieru i teraz często po nie wracam.

nr 102 i 75

Piękny trwały kolor, ładne opakowani wygodny pędzelek szybko schnie . Duży wybór który nie pomaga nam zdecydować się który kolor wziąć bo wszystkie piękne. Zakupiłam kolor 102 i nie pożałowałam. Marka godna zaufania gorąco polecam. Jak dla mnie najlepsza firma lakierów. Długo się utrzymuje nie odpryskuje tylko ściera na końcach. number one <3

Manicure - klasyczny

fajne ale drogie

Mam kilka lakierów tej firmy i każdy mi się podoba. Każdy lakier dobrze pokrywa płytkę paznokcia. Dwie warstwy dają pełne krycie i nie ma przy malowaniu smug. Z jednej strony uważam, że lakier jest wart swojej ceny a z drugiej nie. Lakiery z Essie są bardzo trwałe, ale mają dosyć wąskie pędzelki, kolory mi się bardzo podobają tak samo jak ich krycie. Buteleczka jest bardzo ładna i solidnie wykonana. Konsystencja jest przyjemna, a do tego lakiery schną dosyć szybko. Lakieru w opakowaniu jest sporo, ale są tańsze lakiery, których ilość jest podobna, a efekt który dają jest porównywalny do essie.

Jedne z ulubionych

Essie kusi ogromnym wyborem kolorów. lakiery zamawiam zwykle przez internet, używam tych z szerokim pędzelkiem. Lakiery Essie są jednymi z moich ulubionych. Bardzo łatwo się się nimi maluje paznokcie. Mimo że używam raczej jasnych, pastelowych kolorów, lakiery nie robią smug. Dopiero przy tych lakierach pokochałam rzadką konsystencję lakierów i zrozumiałam dlaczego to może być atut. Trwałość też jest ok.

TIME FOR ME TIME
Jaśniutki, piękny róż, z delikatnym perłowym połyskiem. Mój ulubiony kolor. Pełne krycie po 3 warstwach, ale wygląda dobrze zarówno jedna, dwie i trzy warstwy.

Długo nie rozumiałam zachwytu..

.. Tak długo aż sama ich nie użyłam!
Są to zdecydowanie jedne z najlepszych lakierów dostępnych na rynku.

Mają wygodny pędzelek - dosyć cienki ale wygodny i szybko można nim pomalować precyzyjnie paznokcie.
Konsystencja jest dosyć rzadka, lejąca. Dzięki temu buteleczka ciągle jest zachowana w idealnym stanie - lakier nie zbiera się przy zakrętce i nie zasycha.

Na paznokciach wyglądają prawie jak hybrydy - idealnie się błyszcza, nie matowieją. Jeśli chodzi o trwałość, jestem posiadaczką tych paznokci, na których odpryski pojawiają się w mgnieniu oka, jednak z tym lakierem nie ma aż tak źle. Dobrze nałożony i zabezpieczony wytrzymuje na prawdę długo.

Zamknięte są w bardzo prostej i ładnej buteleczce z tłoczeniem.

Ostatnio w moje ręce wpadł kolorek 1123 melody maker - przepiękny odcień turkusu, przełamany butelkowa zielenią. <3

Cudenko i perelka

Uwielbiam lakiery tej marki. Mam dwa lakiery z tej firmy już dosyć dlugo. Wszystkie jak nowe. Wcale nie zepsute. Wygodnie sie nimi maluje, efekt jest dlugotrwaly. Lakiery są także wydajne. Na paznokciach super efekt utrzymuje się nawet do tygodnia. Podoba mi sie takze poręczne kwadratowe opakowanie, dzięki któremu lakier się nie wyslignie z dłoni poza tym jest efektowe oraz eleganckie. Cena już nie jest obecnie droga. Można często spotkać he w atrakcyjnych cenach.

wart swojej ceny.

Jedne z moich ulubionych lakierów. Mocno trzymają kolor, wystarczy czasem jedna warstwa aby całkowicie pokryć płytkę. Bardzo trwałe, wydajne, trzymają się do 5 dni . Miałam niektóre rok czasu i żaden mi nie wysechł. Polecam.

Ulubiona marka

Dla mnie to idealne lakiery. Posiadam trzy kolory - czarny, czerwień i brudny róż. Wszystkie zupełnie kryjące po jednej, cienkiej warstwie. Swietnie się trzymają (aczkolwiek trwałość lakieru i tak w większości zależy od przygotowania paznokcia oraz top coatu) oraz mają bardzo wygodny pędzelek. Dla mnie warte swojej ceny.

Bobbing for boubles

Posiadam kolorek Bobbing for boubles - piękna, ciemna szarość, grafit. Kupiłam przy okazji promocji na top, który stosowałam regularnie. Faktycznie widać różnicę między zwykłymi lakierami a Essie. Przy tej samej bazie, tym samym topie ten kolor utrzymuje mi się najdłużej z pozostałych. Mimo to, nie kupiłam innych kolorów ze względu na cenę. Lakier mam już 3-4 lata i dalej ma swietna konsystencję i długo się utrzymuje.

Jeden z lepszych

Jak dla mnie warte swojej ceny. Utrzymują się u mnie co najmniej tydzień, nie odpryskują, mają piękne kolory, szybko schną, ładnie można je ze sobą łączyć. Mimo, że są dość płynne mają ładne krycie. Nic dodać nic ująć. Poza tym dość często można je dostać na promocjach w Hebe ;)

Piękne kolory,fajne nazwy

Lakiery Essie sa moim skromnym zdaniem słabsze niż Opi.Duzo zalezy od koloru,bo czasem potrzeba nawet trzech warstw zeby wszystko ladnie wygladalo.Sa dosc trwale z baza i top coatem.Maja cienki pedzelek.Ja bardziej lubie te jasne kolorki typu Fiji czy Mademoiselle.