Essie, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Essie, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Ogromna gama kolorów, lakiery niezwykle trwałe, błyszczące, nie odpryskują, nie matowieją, nie zmieniają koloru.

wart swojej ceny.

Jedne z moich ulubionych lakierów. Mocno trzymają kolor, wystarczy czasem jedna warstwa aby całkowicie pokryć płytkę. Bardzo trwałe, wydajne, trzymają się do 5 dni . Miałam niektóre rok czasu i żaden mi nie wysechł. Polecam.

Ulubiona marka

Dla mnie to idealne lakiery. Posiadam trzy kolory - czarny, czerwień i brudny róż. Wszystkie zupełnie kryjące po jednej, cienkiej warstwie. Swietnie się trzymają (aczkolwiek trwałość lakieru i tak w większości zależy od przygotowania paznokcia oraz top coatu) oraz mają bardzo wygodny pędzelek. Dla mnie warte swojej ceny.

Bobbing for boubles

Posiadam kolorek Bobbing for boubles - piękna, ciemna szarość, grafit. Kupiłam przy okazji promocji na top, który stosowałam regularnie. Faktycznie widać różnicę między zwykłymi lakierami a Essie. Przy tej samej bazie, tym samym topie ten kolor utrzymuje mi się najdłużej z pozostałych. Mimo to, nie kupiłam innych kolorów ze względu na cenę. Lakier mam już 3-4 lata i dalej ma swietna konsystencję i długo się utrzymuje.

Manicure - mat i błysk

Jeden z lepszych

Jak dla mnie warte swojej ceny. Utrzymują się u mnie co najmniej tydzień, nie odpryskują, mają piękne kolory, szybko schną, ładnie można je ze sobą łączyć. Mimo, że są dość płynne mają ładne krycie. Nic dodać nic ująć. Poza tym dość często można je dostać na promocjach w Hebe ;)

Piękne kolory,fajne nazwy

Lakiery Essie sa moim skromnym zdaniem słabsze niż Opi.Duzo zalezy od koloru,bo czasem potrzeba nawet trzech warstw zeby wszystko ladnie wygladalo.Sa dosc trwale z baza i top coatem.Maja cienki pedzelek.Ja bardziej lubie te jasne kolorki typu Fiji czy Mademoiselle.

Jak dla mnie rewelka

Posiadam 3 kolory: I'm addicted, recessionista i tassel shaker. Ten niebieski ( i'm addicted) chyba trafił mi się ze starej formuły. Cienki pędzelek i za długo się nie trzymał na paznokciach, już nie mówiąc o tym, że prześwitywał. Ogólnie jestem zadowolona z tych lakierów. Sporo kosztują, ale mają bardzo ładne efekty. Dwa pozostałe lakiery długo się trzymały, wymagały dwie warstwy , szybko schły i miały szerokie pędzelki.

Świetne kolory rożna jakość

Uwielbiam essie za różnorodność kolorystyczną, zawsze kiedy już myślę że nie ma koloru którego potrzebuje w swojej kolekcji i nie ma już nic co mnie zachwyci właśnie w lakierach tej marki znajduję kolejny kolor który absolutnie muszę mieć. Co do jakości jest ona zdecydowanie różna w zależności od koloru. Niektóre kolory trzymają się świetnie co poniektóre są bardzo małokryjące i szybko odpryskujące aczkolwiek gama kolorystyczna powoduje, że nie da się ich nie kochać. Za tę różnicę w jakości odejmuję gwiazdkę bo pół się nie da.

Niezwykle trwały

Lakiery, których mam najwięcej w swojej kolekcji, uwielbiam zarówno delikatne pastele jak i mocne, ciemne kolory. Essie to jeden z niewielu, który może się wyróżnić niezwykłą trwałością - trzyma się aż do siedmiu dni bez odprysków czy zarysowań. Dzięki niemu nie muszę tracić czasu na poprawki. Produkt ma minimalistyczne opakowanie i precyzyjny pędzelek, którym łatwo rozprowadzić produkt na paznokciach. Lakier dokładnie pokrywa płytkę już przy jednej warstwie. Wyróżnia się dosyć gęstą konsystencją, która pomimo upływu czasu nie zasycha. Dodatkowy atut to szeroka gama kolorystyczna - każdy znajdzie coś dla siebie.

Mój ulubiony lakier

Uwielbiam go! Mam kilka kolorów, moja kolekcja systematycznie się powiększa, choć nie jest to tempo zbyt szybkie, gdyż cena tych lakierów jest dość wysoka. Mam w swojej kolekcji zarówno buteleczki kupione niedawno, jak i te, które mają już kilka lat i nie widzę w nich różnicy w konsystencji. Tak jakby w ogóle się nie starzały. Muszę jednak przyznać, że są kolory, które są lepsze i takie które są gorsze. Nie polubiłam się z tak chwalonym Mint Candy Apple, do pełnego krycia potrzebowałam trzech warstw, w dodatku lubi on się mazać. Za to uwielbiam wszelkie czerwienie, róże i pomarańcze oraz piękny kobalt czyli Butler Please.

bez rewelacji

Lakier ma bardzo wygodny pędzelek, już jedna warstwa dobrze kryje. Trzeciego dnia zaczynają ścierać się końcówki.Dobrze kryje (zawsze nakładam dwie warstwy), nie odpryskuje, nie smuży. Odcień, który mam to sable collar. Jest wydajny, ponieważ buteleczkę mam już prawie dwa lata i używam przynajmniej raz w miesiącu. Nie zgęstniał mimo upływu czasu. Jednak nie rozumiem popularności tego produktu, poza ceną nie wyróżnia się niczym od innych lakierów do paznokci.

nie.

Ponieważ lakiery essie zachwycają tak wiele osób, postanowiłam go również kupić. W promocji kupiłam dwa kolory. Mocno czerwony i granatowy. Lakiery essie nie rozprowadzają się przyjemnie, pędzelek jest jak ze zwykłego najtańszego lakieru. Jedna warstwa nie pokrywa, po drugiej są prześwity. Dopiero trzecia warstwa daje przyzwoity efekt. Ponieważ trzeba nałożyć trzy warstwy, malowanie zabiera mnóstwo czasu. Lakier bardzo szybko traci blask. Po jednym dniu miałam odpryski. Biorąc pod uwagę cenę --> ( 20zł !!! )<-- NIE POLECAM. Nie dałabym za ten lakier nawet 5 zł. Lakier może i szybko schnie, jest wielki wybór odcieni, ale więcej zalet nie widzę.

Kolor ładny, lakier słaby...

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam lakier Essie w odcieniu "muchi, muchi". I niestety rozczarował...Nie jest to produkt łatwy w obsłudze. Jedna warstwa pozostawia smugi, dwie sprawiają, że ciężko schnie i odbijały się na nim wzorki. Koniec końców używałam go malując jedną warstwę. Niestety szybko stawał się matowy i jakiś taki brzydki. Wystarczył jeden dzień. Mam wrażenie, że tracił błysk pod wpływem ciepłej wody. Trochę sprawę poprawiały lakiery nawierzchniowe. Generalnie nie polubiliśmy się. Biorąc pod uwagę jego cenę, to producent naprawdę się nie postarał. Nie wiem jak inne odcienie, ale ten na pewno nie jest godny polecenia.