Balsam do ciała wygładzająco-nawilżający

Balsam do ciała wygładzająco-nawilżający

Preparat nawilżający nowej generacji, zapewnia potrójne działanie w walce o utrzymanie zdrowej i pięknej skóry.
- Ekstrakt z orchidei wzmacnia naskórek, odnawiając go przywraca wyjątkową świeżość i elastyczność, chroni skórę przed wysuszeniem,
- Ekstrakt z lilii wodnej głęboko ją nawilża i pielęgnuje,
- Fitohormony roślinne ożywiają skórę, przywracają jej zdrowy, młody wygląd.
Dzięki zawartości naturalnych lipidów, preparat powstrzymuje nadmierne parowanie wody z naskórka.
Balsam wchłania się natychmiast po nałożeniu i zapewnia skórze optymalne nawilżenie przez wiele godzin.
Regularne stosowanie balsamu w widoczny sposób poprawia kondycję skóry. Balsam przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

nie jest zły..

nie wiem niektórzy tu chyba tak na niego narzekają bo patrzą na firmę i cenę.. a nie jest on wcale taki zły, ma fajny zapach, ładnie się rozprowadza, nie trzeba go dużo i skóra jest ładna i gładka.. i miałam droższe balsamy od niego a efekt po ich użyciu był gorszy..

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dwa i może jeszcze więcej

Niee

Nie nawilża, śmierdzi na skórze i ma brzydkie opakowanie. Ale czego spodziewać się po tej cenie?? Właściwie to nie wiem dlaczego go kupiłam.. Specjalnych szkód mi nie zrobił (chodzi mi o uczulenie itd..) ale też nie jestem jego faworytką...

Używam tego produktu od: rok

sredni

to jedyny balsam jaki uzywalam, wiec nie mam porownania. nie stosowalam go systematycznie wiec nie wiem czy "regularne stosowanie w widoczny sposob poprawia kondycje skory". moge tylko powiedziec, ze jest troche za wodnisty. nawilza raczej srednio. mnie osobiscie bardzo podoba sie jego zapach, ktory dosuc dlugo utrzymywal sie na skorze.

Cellulit składniki

Kiepściutki <nieee>

Na szczęście dostałam ten balsam jako gratis do zakupów, więc nie mam poczucia zmarnowania nawet tych kilku złotych.
W skrócie balsam ten jest na prawdę do niczego, nie nawilża na długo (kilka chwil po wchłonięciu), tak jakby zaraz po wsmarowaniu wyparowywał porywając ze skóry więcej wody niż sam zawierał. O wygładzaniu też nie ma mowy. Kosnystencja wodnista. Wydajny też raczej nie jest, bo trzeba więcej nałożyć, żeby go w ogóle poczuć.
Jedynie zapach dość przyjemny, ale bez rewelacji.
Może właśnie dlatego dostałam go w prezencie :)

Nie polecam

Balsam jest strasznie wodnisty, bardzo dlugo sie wchlania i nie nawilza dobrze. Skora po jego zastosowaniu jest sucha. Moze i jest tani, ale wg mnie nie warty zakupu.

Mdły i nieefektywny

Pamietam, że jak miałam ten balsam, to chciałam, żeby się już skończył. Średnio nawilżał, był nieprzyjemny w stosowaniu - po aplikacji maział się na skórze i nie chciał wchłonąć. Zapach moim zdaniem za intensywny, potem staje się nie do zniesienia. Konsystencja zdecydowanie za wodnista. Moim zdaniem nie spełnia swoich funkcji. Opakowanie takie, że trzeba balsam z niego wytrzepywać.

Baedzo dobry

Bardzo dobry balsam nawilżający, przepięknie pachnie kwiatami, pozostawia długo zapach na skórze, faktycznie wygładza skórę i nawilża, moja skóra po tym balsamie wygładziła się. Jest bardzo wydajny, smarowałam się już kilka razy a tam w butelce nic prawie nie ubyło (szok), ma kolor budyniu waniliowego ale konsystencja jest ok. nie za rzadka ani nie zagęsta, bardzo dobrze się rozprowadza i nie mazi na ciele, szybko się wchlania. Kosmetyk godny polecenia no i ta cena oczywiście(niska). Na razie używam pierwsze opakowanie ale napewno jeszcze kupię.

Niezły produkt za grosze

Przyjemny balsamik, który szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Używam go raz na parę dni, ale i to wystarczy, żeby skóra była nawilżona. Wydaje mi się jednak, że na zimę jest zbyt lekki i nie zadba wystarczająco o przesuszoną centralnym ogrzewaniem skórę...Trochę zbyt wodnisty, mógłby być gęstszy. Niezbyt wydajny, butelka nie wystarczy raczej na długo, jednak przy tej cenie nie stanowi to poważnej wady.Zapach bardzo delikatny, właściwie się go nie czuje.Ogólnie - polecam na lato.

Jakość do ceny = O.K.

Taniuchny balsam, ale na mojej suchej skórze się sprawdził.Dobrze się wchłania, nawilża też nieźle, dość wydajny.Nie mam większych zastrzeżeć - może tylko tyle, że jest za rzadki.Jest jednak bardzo tani, więc nie oczekujmy cudów, drogie moje!Jakość do ceny = bardzo dobra!!!

średni

Średni. Pierwsze opakowanie zużylam w... tydzień. Składa się niemal wyłącznie z wody i podobne do niej ma działanie. Nie zauważyłam, żeby wygładzał... Nie nawilża też jakoś zdecydowanie, więc to nie jest produkt dla osób z suchą skórą. Ponieważ konsystencja jest raczej wodnista, po posmarowaniu się balsamem robiło mi się strasznie zimno, jakbym dopiero wyszła spod chłodnego prysznica.Krótko: bardzo lekki balsam w płynie, wodnisty, który może być przyjemny w lecie. Ładnie pachnie. Nieco się klei.Cena zachecająca: 8 zł.