Avon, Perceive, Perfumowany krem do ciała

Avon, Perceive, Perfumowany krem do ciała

Krem, który ma za zadanie spełniać jednocześnie funkcję perfum. Zapach utrzymuje się długo i jest intensywny. Poręczne opakowanie w tuce, którą można postawić do góry nogami.

Cena: 30zł

dyskretnie otula skore zapachem

taka lagodna wersja wody perfumowanej, lekka konsystencja szybko sie wchlania, idealny na upal zamiast samej wody, zapach nie jest tak trwaly jak sie spodziewalam

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Całkiem przyjemny

Plusy:
+ładny zapach,perfumowany
+nawilżona skóra
+poręczne opakowanie
+cena w promocji 9,99

Minusy:
-skóra za długo nie była nawilżona(ale co można wymagać od balsamu perfumowanego,to raczej taki gadżet)
-trochę za mało gęsty

zawiedziona...

pamiętam jak moja siostra miała perfumowany balsam do ciała tyle że z linii Little Black dress. Gdy po kąpieli użyła tego balsamu i weszła do pokoju czuć było z daleka ten zapach i tak jakby użyła wody toaletowej. gdy zobaczyłam w katalogu że są te balsamy a na dodatek uwielbiamy przeze mnie zapach Perceive stwierdziłam że muszę go mieć. Niestety srogo się zawiodłam.
* Ohydnie chemiczny zapach
* po jakimś czasie zalatuje zapachem Perceive ale na niezbyt długo
*Po użyciu go na ogolone nogi myślałam że zedrę skórę paznokciami( ni to piekła skóra ni swędziała)
Niestety ale leży wepchnięty w kąt półki... A szkoda..

Avon Mark - relacja

Może być

Balsam kupiłam na promocji, za 9,99 ... Nie jest najgorszy, ale też nie powala na kolana.

Poprostu pachnie zapachem Perceive przez kilka godzin, po czym znika...Nie zauważyłam nawilżonej skóry..

Perceive?

Moja tuba tego kremu za sobą już obydwie moje siostry. Najpierw miała go moja starsza siostra, produkt jej się znudził. Młodsza nie lubi zapachu Perceive. Więc w ten sposób otrzymałam go ja. Rzuciłam go gdzieś w kat szafki i zapomniałam o nim. Ostatnio robiąc lekko wiosenne porządki w kosmetykach znalazłam to i stwierdziłam, że trzeba zużyć. W cenie regularnej to bym go nie kupiła, nawet jeśli uwielbiam zapach Perceive. Tuba wygodna, można postawić na nakrętce, jedyna wada to to, ze jest zakręcana a nie zamykana na np. zatrzask.
Zasada numer jeden-jeśli ten krem pachnie Perceivem to chyba mam jakieś zaburzenia węchu. Mi to pachnie zieloną herbatą, dopiero po pół godzinie ten Perceive się trochę przebija, ale i tak słabo go czuć. Zapach trzyma się średnio długo, 1-2 godziny i go nie czuć.
Krem ma przyjemną konsystencję, łatwo go rozsmarować. Urzekło mnie jego szybkie wchłanianie-najpierw trzeba się troszkę namachać by wsmarować ten krem, ale kiedy już to zrobimy to krem bardzo szybko się wchłania 2-3 minuty i mamy dosyć gładką, nieklejącą się skórę.
Nawilża bardzo średnio. Po smarowaniu wieczorem skóra jest gładka, miękka i jakoś tam nawilżona. Jednak wstając rano już miałam suchą skórę-jakbym nie smarowała się niczym. Skóra lubi mi wysychać, więc potrzebuję dobrze i długotrwale nawilżającego kremu/balsamu/masła do ciała. Ten Avonowy krem nie robi tego zbyt dobrze.
Wykończę tą 1/3 tubki co ja dostałam, ale nigdy bym go nie kupiła. Za cenę regularną tego kremu mogę sobie kupić ze 2-3 dobre balsamy do ciała.
Chociaż przyznam, że mimo tego niezbyt Perceivewowego zapachu krem jest całkiem miły w użytkowaniu...

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: wykańczam to pierwsze

Nie warto

Nie jest warty swojej ceny. Wysusza skórę, drażni ją, skóra po nim piecze jak nie wiem. Zapach marnie trzyma się na skórze. Nie znalazłam żadnego plusa. No może zapach, ale tyle.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego, rteszta do kosza

MOŻNA SPRÓBOWAĆ

ma bardzo ładny zapach perfum z tej samej linii, który długo utrzymuje się na skórze. nie nawilża jakoś specjalnie, ale skóra po użyciu jest gładka i miękka. jest dość wydajny, szkoda tylko, że kosztuje tak dużo. 10 zł mnie byłoby idealnie. polecam

Używam tego produktu od: parę miesięcy

dobry, przyjemny, śliczny zapach!

jestem dość zaskoczona ilością negatywnych komentarzy... ja mogę ten produkt szczerze polecić :)
kupiłam go w zestawie razem z innymi produktami o zapachu perceive, troche postał na półce nim zdecydowałam się go użyć, gdyż miałam pewne uprzedzenie co do produktów tego typu ( kremów do ciała o zapachu takich perfum).

plusy:
zapach śliczny- zresztą jak wszystkie produkty perceive :)
bardzo szybko się wchłania
zapach długo się utrzymuje na skórze
dobra konsystencja, która ułatwia rozsmarowanie
ładne opakowanie

minus:
słabe nawilżenie, ale może nie taki jest jego cel, nie wiem, ale za to odejmuje jedną gwiazdkę.

Ale mimo to lubie go używać, najbardziej ze względu na zapach:)

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Dobry choć za drogi

Używałam go już dawno temu, ale pamiętam, że lubiłam ten balsam. Nie był może najlepszy z balsamów jakich dotychczas używałam, ale był całkiem w porządku. Szczególnie odpowiadał mi jego zapach, bo jestem wielką fanką "Perceive".
+ zapach
+ wygodne w aplikacji opakowanie

- cena
- objętość
- tłustawy na skórze

Używam tego produktu od: ponad rok temu

Średni

Dała mi go siostra, ponieważ jej nie pasował, ale według mnie nie jest taki najgorszy. Podobało mi się to, że moja skóra była po nim bardzo gładka. Gorzej z zapachem, bo szczerze mówiąc daleko mu było do Perceive...No i rzeczywiście dość długo się wchłaniał. Zauważyłam też, że po użyciu na skórze czułam lekki chłód, co było na plus, ponieważ bardzo lubię tu uczucie.W sumie może być ten krem, ale wiem, że już go nie kupię, bo nie przepadam za tym zapachem.

Używałam tego produktu: parę miesięcy temu

Perfumowany i nic więcej...

Kupiłam ten krem, bo miałam perfumy Perceive i dezodorant w kulce, on miał stanowić dopełnienie. Rzeczywiście, krem pachnie tak jak perfumy Perceive, jego woń dość długo utrzymuje się na skórze. Wolałabym jednak, żeby lepiej nawilżał i miał nieco gęstszą konsystencję. Długie wchłanianie to kolejny minus. Perfumy na tak, krem niekoniecznie...

Używam tego produktu od:3 lat

no coś mu brakuje

Ładne opakowanie, gustowne, wygodne. Konsystencja dużo lżejsza od klasycznego balsamu. Zapach odpowiadający perfumom z tej serii. Faktem jest, że lepiej nie przedobrzyć z ilością kremu, bo zapach może się znacznie zmienić na niekorzyść. Myślę, że w połączeniu w perfumami tworzy zgrany duet. Mógłby nawilżać, ale skoro mu specjalnie dane tylko pachnieć... To nie ma co narzekać.