Sheer Dry (antyperspirant)

Sheer Dry (antyperspirant)

Bardzo trwały, zapach trzyma się cały dzień i nawet po wielu ćwiczeniach nie czuje się przykrego zapachu.

najlepszy z dotychczas używanych

Jedyny antyperspirant który w 100% maskuje nieprzyjemne zapachy. Testowałam bardzo wiele i ten jest jedyny do którego regularnie wracam. Odpowiada mi zapach, konsystencja i opakowanie. Jedyny minus to brudzenie ubrań i oczywiście trudność w nabyciu, na szczęście na allegro są w stałej sprzedaży.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego został wycofany, ponieważ żadne z obecnych na rynku antyperspirantów nie dorastają mu do pięt.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami

dobry, ale

używam go od lat, to było moje odkrycie - antyperspirant, który całkowicie zapobiegał poceniu
zapachy pudrowe, ale dosć ładne - miałam wersję różową i niebieską
bardzo wydajny, wystarczał na ponad pół roku codziennego uzywania
niestety - strasznie brudził ubrania, do tego brzydko rolował się pod pachami, to powoduje ze raczej go nie kupię ponownie, zresztą zrobił się trudno dostępny,

Używam tego produktu od: po raz pierwszy chyba z 10 lat temu, od tej pory na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Najlepszy drogeryjny

Dla mnie to najlepszy antyperspirant drogeryjny, ale fajerwerków nie ma. Ogranicza pocenie, jednak nie do zera. Plus za to, że nawet jeżeli pachy zrobią się wilgotne, to ładny zapach antyperspirantu utrzymuje się do wieczora. Mam wersję Platinum, w kremie. Potwierdzam, że niestety brudzi ubrania :( . Będę kupować, póki nie trafię na coś lepszego (przymierzam się do Etiaxilu).

Używam tego produktu od: bardzo dawna

Cellulit adipocyty

skuteczny

Wypróbowałam już wszystkie antyperspirany, łącznie z tymi aptecznymi i nie znalazłam lepszego. Całkowicie zabezpiecza przed poceniem się, pod pachą jest suchutko a zapach jest wyjątkowo trwały i taki przyjemnie pudrowy. Odejmuję gwiazdkę za ślady na ubraniach.

Używam tego produktu od:8 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

taki sobie

najwieksza jego wada - tak jak pisały poprzedniczki - to to, że brudzi i to dośc porzadnie ubrania, nie podoba mi sie to bardzo.....
jest jakis taki lepki w kontakcie ze skóra
po jakims czasie uzywania zuwazam że kruszy sie w opakowaniu i przy aplikacji, nie bardzo wpadł mi w gust, mimo iz nie mam specjalnych wymagan, jesli chodzi o deo...raczej bym go nie poleciła, w tej cenie mozna z pewnoscia kupic cos lepszego

Używam tego produktu od:pare lat

brudzi i zapach nieszczególny

Dezodorant ma wprawdzie zabezpieczyć przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem ale ale dobrze byłoby gdyby przy okazji nie niszczył odzieży, a ten niestety brudzi i wypala wręcz materiał w miejscach zastosowania. Nuta zapachowa nie bardzo przypadła mi do gustu, choć to i tak nie ma znaczenia bo więcej po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: niepełne 1

brudził

zostawiał białe trudne do spranie ślady na ubraniach i bieliźnie. Zapach miał pudrowo-kwiatowy, bardzo intensywny.
Wałkował sie przy nakładaniu, zbierał sie po chwili w takie białe grudki, nie dało sie go właściwie równomiernie rozprowadzić.
Faktycznie antyperspirant-zmniejszał wydzielanie potu, ale dyskwalifikował go zbyt mocny zapach i te koszmarne ślady...

Używam tego produktu od: krótko
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

uczula i wysusza

Bardzo dobry, jeśli chodzi o działanie antyperspiracyjne, ale jakim kosztem! Okropnie wysusza skórę pod pachami! Mnie po jakimś czasie uczulił - zrobiły się jakies krostki, które swędziały niemiłosiernie. Niestety, trudno go było zmyć ze skóry i bardzo brudził ubrania - miałam problemy z dopraniem bluzek. Często też, szczególnie w lecie, wałkował się pod pachami. To wszysko go dyskwalifikuje. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś przez parę lat

okropny

Najgorszy kosmetyk jaki można sobie wyobrazić! Nic nie chroni, z początku pachnie a potem to nawet szkoda gadać! Na dodatek brudzi ubrania i przebarwia je! Koszmar :( Zużyłam 1opakowanie do połowy i nigdy więcej sekretów!

brudas :P

Własciwości ochroone i odswiezające oceniam na 3 z plusem. Po kilku godzinach nie radził sobie ze spoconymi paszkami i samycm zapachem.
niestety dyskwalifikacja na całej linni z powodu brudzenia ubran. Pal licho białe, ale ciemniejsze od bezowego wyglądąły po prostu tragicznie - białe, pudrowe plamiska, do tego cięzko było je doprac.
Okropnośc! będe litościwa dam dwie **.

okropny

nie polecam nikomu kupna tego antyprespirantu, nie dość że nie zapobiega poceniu się to ogromnie brudzi ubrania, no i ten duszący nieświezy zapach bleeeee
Nigdy więcej go nie kupie, to totalana porażka.

okropny

Najgorszy ze wszystkich jakich dotąd używałam. Mdły, brzydki zapach, w ogóle nie hamuje procesu pocenia, i zostawia białe i tłuste plamy, które trudno zmyć. Niszczy ubrania.Kiedyś użyłam tego produktu ze skąpstwa do końca, ale więcej go nie kupię.