Nail Experts, Peeling and Brittleness Solver (Bezbarwny lakier do paznokci łamliwych i rozdwajających się)

Błyskawicznie wzmacnia paznokcie i przeciwdziała ich rozwarstwianiu się. Po dłuższym użyciu paznokcie stają się mniej łamliwe i odporne na złamania i zadarcia.

U mnie kompletne, absolutne nic.

Nie wiem, jak możliwe, że ten lakier u kogokolwiek działa. Albo ja jestem dziwna, albo mam dziwny egzemplarz - ale u mnie efektów, żadnych, nie stwierdzono. Nic a nic.

Zacznę od minusów (zresztą, plusów nie znalazłam, więc opis, nietypowo dla mnie, będzie krótki. Chyba).
Po pierwsze, konsystencja. Może trafił mi się jakiś zleżały, leciwy okaz, ale ma postać zupełnie rzadkiego płynu, który w każdą stronę rozpływa się po płytce paznokcia. Jest tak rzadki, że zachowuje się jak woda, położona na tłustą powierzchnię - po odtłuszczonym nawet(!) paznokciu rozlewa się, jakby miał się w ogóle nie wchłonąć i nie zaschnąć. Aplikacja jest więc dość uciążliwa, trzeba go rozprowadzać wyjątkowo starannie, bo inaczej tu zostanie, a tam nie.

Minus numer dwa: cieniutki pędzelek, który dodatkowo w bonusie utrudnia już i tak trudną aplikację. Trochę jakbyśmy usiłowali malować paznokieć eyelinerem - ktoś naprawdę złośliwy musiał to wymyślić.

Minus kolejny i zasadniczy: brak efektów. Wzmacnianie? Brak. Zwiększanie odporności na złamania? Brak. W ogóle cokolwiek? Brak.
Podczas całego czasu stosowania w żaden sposób nie wpłynął pozytywnie na wygląd i zdrowie paznokci. Nie zauważyłam żadnej różnicy, żadnej poprawy ich stanu, jakie były, takie same pozostały. Przy innych odżywkach, lakierach widziałam jakieś zmiany - tutaj kompletnie nic.

Nie. Nie polecam. Szkoda pieniędzy na nie działające wynalazki. Może u kogoś się sprawdzi, może zależy to od płytki paznokcia, może zmienili formułę, a dawniej działał? nie wiem - jednak u mnie totalna klapa.

lakier do zniszczonych paznokci

+ lakier wydajny, starcza na bardzo długi czas,
+ komfortowy w użyciu - wygodny pędzelek,
+ wysycha ekspresowo,
+ łatwo się zmywa,
+ wzmacnia paznokcie,
+ wspomaga proces regeneracji,
+ stanowi ochronę dla zniszczonych, słabych paznokci,
+ użycie samego lakieru do paznokci łamliwych i rozdwajających się pozwala uzyskać efekt zadbanych paznokci,
+ wg mnie można stosować zamiast lakieru bezbarwnego by mieć dodatkowy efekt pielęgnacyjny płytki paznokcia,

znakomity do paznokci u dłoni, jak i u stóp

Nareszcie długie, twarde paznokcie!

Dziś przyszło moje uzupełnienie zapasów i oczywiście nie mogłoby zabraknąć w nim tego lakieru (odżywki).

Teraz jest inna buteleczka 10ml za 25zł torchę sporo jak za taką ilość lecz na przecenach można dostać za 10zł

Nigdy nie potrafiłam zapuścić paznokci, zawsze się łamały były kruche. Cały czas były męczone przez lakiery. Od kiedy zaczęłam stosować tą odżywkę jako bazę czy też normalnie mogę się chwalić długimi, twardymi paznokciami.

Plusy:
+wydajny
+działa skutecznie
+jest jak pancerz na moje paznokcie
+cena na przecenie

Minusy:
-zawsze pod koniec opakowania staje się on strasznie klejący (ale to nic w porównaniu do tego jak działa)
-katalogowa cena
-drażniący zapach
-jak odstawię na dłużej moje paznokcie znów zaczynają się łamać i rozdwajać

Używam tego produktu od: 2/3 lat
Ilość zużytych opakowań: około 6

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Naprawdę niezły lakier!

Bezbarwny lakier powinien się przede wszystkim błyszczeć, a temu wychodzi to naprawdę genialnie. Minusem jest duża cena, ale z drugiej strony jego jakość jest lepsza od "zwykłych" lakierów z drogerii, opakowanie jest duże, wydajne, dodatkowo odżywia paznokcie i jeszcze ma bardzo wygodny, duży pędzelek. Jeśli ktoś np. nie jest mistrzem w malowaniu paznokci i z reguły mu to nie wychodzi, ma bardzo ułatwioną sprawę. Kiedy używałam lakieru faktycznie moje paznokcie przestały się rozdwajać i były wyraźnie silniejsze, praktycznie już po tygodniu stosowania. Kiedy używa się go regularnie, to pazurki robią się naprawdę silne, także polecam wszystkim, którym zależy na wzmocnieniu płytki paznokcia. Fakt faktem, że lakier dosyć szybko odpryskuje, ale jest to dosyć mało widoczne. Dosyć szybko schnie.
Plusy
- wysokiej jakości
- łatwość użycia
- dobrze się zmywa
- dobra jakość
- atrakcyjny design
- wygoda użytkowania
- odpowiednia twardość
- efektywność
- łatwość użycia
- wygodny pędzelek
- intensywność koloru
- regeneruje
Minusy
- cena
- szybko odpryskuje

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Uratowała moje paznokcie po Eveline

Używam jeszcze starej wersji, w kanciastej buteleczce.
Jedyna, której udało się odratować moje paznokcie przed pękaniem (po nieszczęsnej diamentowej Eveline)
+ Duża pojemność,
+ szybko schnie,
+ świetna jako baza pod lakier
+ nie schodzi płatami (przynajmniej u mnie, używam jej jako bazy - ściera się tylko na krawędzi paznokcia)

Używam tego produktu od: 1 rok

dla mnie super!

Mocno się zdziwiłam, gdy zobaczyłam tak niską ocenę tego produktu... Używam odżywki jako base coat i jest naprawdę dobry. Wcześniej używałam słynnego Eveline (bez efektu, dlatego przestałam z niego korzystać) i postanowiłam spróbować odżywki z Avonu. Szybko schnie, 12 ml to przyzwoita pojemnośc, moim zdaniem znacznie poprawił kondycję paznokci. Nie są łamliwe, mogę je śmiało zapuścić, a żaden się nie złamie/rozdwoi. Polecam wypróbować!

nie zrażajcie się niską oceną!

Należę do grona osób, ktore nie rozumieją niskiej oceny tego produktu.

Zaczęłam go używać kiedy w końcu przestałam obgryzać paznokcie. Pierwsze "odrosty" były bardzo słabe i łamliwe, a ten specyfik naprawdę postawił je na nogi (czy raczej palce ;-))

teraz kiedy tylko kondycja moich paznokci słabnie smaruję je tymże nail expertsem i po kilku dniach są widocznie i odczuwalnie zdrowsze oraz mocniejsze.

Faktem jest to, iż zbyt łatwo odchodzi od paznokci, ale za to całymi płatami i nie ma konieczności używania zmywacza :-)

Używam tego produktu od: dość dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, w trakcie drugiego

oszukalam sie na tym preparacie

nic kompletnie nic nie robi.
-nie wzmacnia paznokci
-nie zapobiega ich rozdwajaniu sie, wrecz przeciwnie jeszcze bardziej mi sie rozdwajały
-po prostu taki zwykly lakier bezbarwny i nic więcej
-nie trzyma się długo, praktycznie nastepnego dnia już odpryskuje, wiec nawet na lakier się nie nadaje

jestem mega zawiedziona bo odzywka Strong Results (ktora nie jest w formie lakeieru) z kolei mnie zachwycila, wiec naiwnie myslalam ze z tym będzie podobnie. Odradzam

Ilość zużytych opakowań: jedno, wymeczylam do polowy i wyrzucilam

Niekoniecznie.

Nie jest to najgorsza odżywka, jeśli chodzi o pomoc przy łamliwych i rozdwajających się paznokciach, ale to tyle.
Nie stosowałam jej jako top coat - może w tej roli się sprawdza. W innej - średnio. Schodzi płatami, niszcząc przy tym płytkę paznokcia... Odżywka chyba nie powinna tak działać, co?
Średniak. Gdybym dostała ją w prezencie, może i bym zużyła, ale kupować - niekoniecznie.

Bardzo dobry jako Top Coat

nie wiem czemu ten produkt ma aż tak słabe oceny, ja go używałam jako odżywki/bezbarwnego lakieru a teraz używam go jako top coat czyli wierzchnią warstwę na pomalowanych paznokciach i bardzo dobrze się sprawdza - co jest minusem to strasznie śmierdzi, ale ja mogę to znieść dla efektu, każdy lakier pomalowany po wierzchu tą odżywką trzyma się u mnie około 6-7 dni! Dodaje ładnego blasku paznokciom, nie zmienia właściwości i koloru lakieru więc jak najbardziej ok.
Nie wiem czy kupię ponownie, możliwe że tak jeśli nie znajdę typowego top coatu o takich właściwościach

Używam tego produktu od: okolo 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 0,5

OK :)

Mialam ja w innym wydaniu. Calkiem ok, cena ok, opakowanie lepsze od tego u góry. Niestety pedzelek jest za krotki i pod koniec juz mi nie siegal, a lakieru zostalo naprawde sporo. ;| Zmarnowanie produktu, cóż.
Jednak lakier bardzo, bardzo fajny! Musze go zakupic raz jeszcze. Uzywalam go tez jako bazę pod ciemny lakier i sprawdzal sie dobrze. Nie mialam wtedy takiego problemu z rozdwajajacymi sie paznokciami jak teraz, zobacze czy mi cos pomoze. Bo przyznam szczerze, ze, gdy uzywalam tego lakieru stan moich paznokci byl wysmieniity! Paznokcie byly twarde, nie rozdwajally sie, ani nie lamaly. Moglam je spokojnie zapuscic, a teraz.....

Używam tego produktu od: bardzo długo i zaczynam once again! :)
Ilość zużytych opakowań: 2?

Na ratunek paznokciom

Miałam nową, bardziej kwadratową buteleczkę.
Przyznam szczerze, że dziwią mnie aż tak negatywne opinie.

+ wzmacnia paznokcie
+ aplikacja i konsystencja – jak wspomniała osoba niżej - ok
+ zapach

Używam tego produktu od: rok